Big Tower CFL grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
purice evo ti jedan savjet,nebudi nestrpljiv,prekini dodavat hranu biljci,nemoj gnojit više ništa,vodu čistu joj daj i svaki dan flushaj pomalo,biljka nije spremna dok god ti kaliksi nisu otekli i pistili pocrvene i budu jako kratki,skoro pa ih nema,samo onda imaš savšreno zrelu biljku,a taj tvoj hed još ima da se deblja i to još 2 tjedna sigurno,vidjet češ kako če oteći sam od sebe,nateknut če i bit tvrđi,masa šečera ti još treba pobacat biljka samo ju pusti,vidjet češ i sam kad je zrela,smrdit če jako i bit če masna ali baš masna i high če bit puno kompleksniji,više rada odjednom i tako dalje,opusti se i učini kako misliš da valja i to ti je to!sretno i cura je stvarno prekrasna,stvarno lijep hed!pozz

Ovako ti otprilike treba izgledat biljka i samo onda je zapravo i prirodno zrela!



Uploaded with ImageShack.us

Ako očeš extra fin dim da bude i da istakneš okus napravi sljedeče,tijekom ovog flushinga koji sljedi,uzmi vode npr 5 litara i dodaj koju žlićicu meda prirodnog u nju,ja dajem npr na 5 litara 3 žlićice čajne meda,med ti je prirodan šečer i stvarno je hranjiv,fruktoza glukoza i ostale stvari i biljke jako vole,dodaj joj meda i dat češ hrane bakterijama koje če pomoći biljci da se očisti i da završi sa cvjetanjem a fruktoza i glukoza iz meda če pomoći biljci da bude slađa i puno finija za pušit na kraju,to ti je jedan stari trik koji koristi dosta organik growera samo što oni koriste melasu koja je nešto jeftinija od meda,ali ako imaš meda to ti je pun pogodak jer je još kvalitetniji i bolji!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and Blodeuwedd

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
4herbs ma ne gnojim vec sigurno 10tak dana ,a zadnih 5 dana isperem sa litru i pol-2, pa dan ostavim , i tako opet litru ipo,2 i ostavim , da ne isperem bas svu hranu , mada nije cak bili niti potrebno gnojit uopce s obzirom da je biljka rasla u početu u terra magmi 2 litre , pa kasnije prebačena u 6 litara composane kojoj je jos nakon nekog vremena dodano jos 6 kg nove svježe zemlje tako da je biljka uvjek bila u svjezoj i kvalitetnoj zemlji i imala hrane koliko je god htjela , a to upravo sada najvise pokazuje i vraca jer se polako pocela vec krivit i padati od težine :D , mada je odlično reagirala svaki put nakon gnojenja.Takodjer sve sta si reka ti i blodeuweed je istina , u ova 3-4 dana nastupila je promjena koja nije bila tako uočljiva tijekom cijelog growa , miris se promjenia na gore , cudno kiselkasto smrdi , nije vise lijepo i mirisno kao prije , a sve te nove pistile koje su izasle naglo su izletile iz jako nabubrenih calyxa koji su nastali i otekli doslovno tijeklom noci a cijela biljka izgleda kao mali snjesko koliko se zabijelila od trichoma :D , i vidljivo je kako je krenila naglo se debljat u sirinu , na zalost nemam aparat trenutno u sebe pa nebi treba ovo sve pisat , ali za sad ce mo odradit ovo do kraja kako spada pa slike za tjedan-2 :D , hvala svima još jednom !!

p.s 4herbs stvarno a tebe jedan rep+ jer tvoji postovi jako znace , u svakom dnevniku na ovom forumu svak je dobija savjet od tebe i to ne rečenicu , dvije nego pravi kvalitetan opsežan post , SVAKA ČAST na tolikom trudu , ja bi takodjer isto drugima pomoga i savjetova ali nisam uvjek siguran u pravi odgovor pa ostanem suzdržan!!! A ovo za med definitivno radim sljedecim fleshom , taman sitgle 2 kile pravog domačega , mmm!
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Evo opet mali update i nadam se brzo kraj , biljoza se solidno zdebljala u ovih 10tak dana od zadnjeg slikanja , ovo bi sada trebao bit negdi 64 dan cvjetanja , danas je flesana sa 4-5 litara iz slavine i 5 litra u koje je dodano 2 zlice meda , mislim ovo jos drzat 4 dana i onda bacam u mrak 48 sati?Znam da biljka nije savrseno zrela dok god stvara nove dlake , malo ranijem branjem kako sam negdje procitao vise bi dobia high nego stoned , mada to meni nema nekoga smisla.

Ovaj put san slikava sa jos vecim fušom od aparata , tako da biljka izgleda cila tamna i smedja , dok u stvarnosti je skoro bijela od pistila i cijela zelena tako da slike nisu na neki nacin bas realne...













Ovih zadnjih par su više umjetničke nego sta sluze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Onda odlično , ja san pokusa napravit sliku da vidim da li su se kristali objesili , zaboravia sam skroz da i boja kad se zamute znace da su brzo gotove :sick:
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Purice zanima me jel se osjeti miris biljke u sobi gdje drzis pc grow box ? I javi kad padne berba,koliko si dobio i obavezno smoke report.....
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
A brate sta da ti kazem u sobi se osjeca definivitno ali to samo kad udes prvih par minuta onda se ocito naviknes i vise neosjeca bas puno , meni je prozor stalno otvoren pa je dobro provjetrena soba , mada biljka nekad sama po sebi malo poludi pa pocme mirisat ko luda onda stane.Uglavnom najvise zamirise kad se upale svjetla , onda se to smiri polako.Mada evo neki dan kako je radila klima cijeli dan u kuci , dosa ja doma stara otvara nisan ni usa u kuci cili stan mirise haha.Ali to moze osjetit samo onaj koji je taj tren usa u kuci jer nakon kojeg minuta ne osjeca se nista.
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
:clap:Svaka čast, prava bombica.. nema šta bit će za pušiti, tvoje je na kraju krajeva, najslađe.. :))))
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Evo ljudi moji proslo 48+ sati mraka , prije par minuta bia moj prvi harvist :D , reci ce te da sam malo lud ali nemogu rec da mi na neki nacin nije bilo malo žao presjeci joj stabljiku :) , lagano je posisao od vecih listova i stavljena u box na susenje , da ne pricam dalje vise evo par slika.







I za kraj malo kristalića :)









Hvala svima koji su pratili moj dnevnik i dali mi savjete , smoke report kad bude javim , a za kolicinu ako nabavim vagu rado izvazem , ako ne nekako cu imrpovizirat :),
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Evo da se javim i šta se mene tiče moze ic u završene dnevnike , nisam uglavnom zadovoljan jer ovo ni ne liči baš na "standardan" cvijet kad se uzme u ruke , vec su se nakon običnog sušenja u boxu sa ventovima jako sasušili ka da nisu imali niti malo masti , a cvijetovi više mirišu na sijenu nego na žižu!

Doduše sad kad sam ih stavia u teglicu i nakon 5 min otvoria , onda je jako lijepo zamirislo kao na neki ljekoviti čaj,mentu pa je to možda razlog sta trebaju neko vrijeme provest u teglici da dobiju na mirisu i okusu.Razlog kako cvjetovi nisu baš gusti toliko koliko izgledaju , osim glavnog vrha , to bih pripisa losoj genetici i naravno štednim zaruljama , iduci put bez razmisljanja HPS.

A šta se tiče djelovanja , jedan vrh sam posušia fenom 2 dana nakon berbe , i šta rec , neki laganica smirujući osjecaj sa stalnim smjeskom na licu , a okus čista 5ca , samo pušenje je vec užitak a mogu mislit kako ce tek biti nakon curanja, ali rad je trajao ravno 30tak-40 min sta naravno pripisujem "prisilnim sušenjem fenom" tako da nakon curinga bit ce nesto valjda bolje :)





 
14.05.2010
45
5
8
37
kupujem big tower :D

čestitam na growu...;)

dakle stvar je u tome kad onda naraste kolko hoćeš, staviš ju na 50/50 i to je to?
dali se može recimo biljka motati kružno da više izraste radi boljeg uroda?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.