Big Tower Pc Grow Box 1st Time Assorted Auto Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Dakle 14.04.
seeders je napisao(la):
Jesam, pognojio sam ih pred dva dana kada sam ih presadio s HESI Root Complexom.
EDIT: Ovo je 19. dan od stavljanja sjemenki u zemlju.
15.04
Kenny Dalglish je napisao(la):
Root complex nije gnojivo, kao ni super vit ni powerzyme - to su takozvani boosteri
TNT complex jest gnojivo za vegetaciju
Svi su kompatibilni tako da tu ne bude više nikakve zabune
U svakom sličaju u novoj zemlji su, nemoj ih gnojiti s TNT-complexom bar još 2 tjedna ( ovisno kolike su ti te nove posude)
16.04.
seeders je napisao(la):
Korigirao sam pH na 6,3 te sam joj dodao HESI-jeve produkte i to više stvari da vidim što će se dogoditi. Koliko sam pročitao, ne bi joj trebalo ništa biti. Stavio sam TNT, Root i Zyme. Zalio sam s pola litre vode svaku.
23.04.
seeders je napisao(la):
Jučer sam je zalio nakon ne znam koliko te sam dodao još malo HESI-jevih produkata. Počeo sam koristiti Bloom Complex, a dodao sam malo i Root-a i Zyme-a.

25.04. WTF
seeders je napisao(la):
@Domaja the best
Mislim da je nisam pregnojavao jer sam uzeo točnu dozu. Možda ima viška dušika jer sam još dodavao Root Complex, ali po zadnji put. No, višak dušika ne može objasniti te fleke na listovima. :(
03.05
seeders je napisao(la):
Čudno mi je samo da je na Kayi već cvijet, a Moriah je nekako kržljava. Zbog stresa možda ili je jednostavno do genetike? Sad više nisam siguran ni da joj dajem fosfora kao što Kayi dajem.
08.05.
seeders je napisao(la):
a što se tiče pH, on je svaki put provjeren te iznosi od 6,3 - 6,5 samo voda bez gnojiva. S gnojivom se vjerovatno i poveća, ali je mala količina pa ne vjerujem da prijeđe 7.

Tu traži krizne momente druže + najvjerojatnije previsoka temperatura, na vrijeme si upozoren da ne drkaš sa gnojivima i da se informiraš o istima, ne samo od mene već i drugih par članova a ti si upravo suprotno uradio. Meni je žao da je to na kraju tako ispalo, možda od ove druge uhvatiš par dimova li eto naučio si na najteži način, na svojoj koži.

To što ti je vrh pukao nije uzrok ovome kao ni što nije do genetike. Ako češ i dalje zavaravati sam sebe i drugi grow će ti isto tako završiti.
Haug
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav ljudi!
Uvidio sam u čemu je problem s Moriah - problem je u temperaturi. :( Cooltube ne radi svoj posao kako treba. Zalijepio sam ducktapeom jedan dio da mi toplina ne ide u box te sam na početak stavio i ventilator da ispuše tu toplinu, ali jednostavno ne pomaže. :/ Stvar je što je Moriah točno ispod lampe i to baš gdje je najtoplije. Nije se osjetilo na početku, ali kako je počela rast, ta temperatura je sve više dolazila do izražaja. Ph, voda i gnojenje je sve urađeno kako treba tako da nije u tome problem iako su neki baš u tome uviđali da je problem.
Stavit ću update navečer jer mi je se sada ne da slikati. Kaya je već dosta izrasla i trebao bi mi netko samo reći je li vrijeme da je počnem flushat. :) Nažalost, od Moriah sam odustao. Spasi je jedino da je premjestim još desno gdje joj nije toliko vruće.
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozz ljudi, žao mi je što kasnim s updateom. Od prošloga puta se promijenilo to da sam Kayu počeo flushat (prije dva dana) dok Moriah još dobiva gnojiva. Kayu mislim još držati pola tjedna, tjedan, ovisi kako joj trihomi budu izgledali, a već sam joj bio prisiljen skinuti dijelove dva vrha jer je i nju počela stizati ta toplina. Ljeto je nažalost po moje biljke počelo i temperature su već i u samoj sobi visoke. Moriah je usput počela izbacivati donje vrhove pa se nadam da ću nešto i od nje pobrati. :)

Slike

Kaya:










Moriah:





 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dobro izgledaju budovi :) ljep harvest ce bit :) ajd pa smoke report neki daj kad se osusi sve i izcura :)

peace out !
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Hvala, jedino Moriah šteka, ali ajde. :)
Prvi smoke report bi već mogao biti za tjedan dana jer mi se već suši nešto sitno (za pljugu). :)
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
daj napisi sto je bilo na kraju i smoke report ako ga ima
ja planiram sa slicnim setupom napravit odnosno taj mix sjema
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Haj!
Zao mi je sto kasnim s reportom. Na pocetku nisam nista stigao napisat od srece, a kasnije sam i zaboravio na ovaj report. :/
Dobio sam svukupno nekih 20 grama. Kaya je jako lijepo dala dok mi je Moriah zakiksala (dala je tek nekoliko grama). Odlucio sam da drugi put necu tako raditi. Uzet cu neki cabinet da mi biljke imaju vise prostora.

Sto se tice smoke reporta. Moriahini cvjetovi nisu ni bacali na vu. Jednom sam cak hodao do mjesta dok sam palio i ljudi nisu nista kuzili. :)
Kaya je vec druga prica. Ona je vec imala istancan okus te miris, a i zabijala je drukcije. Sjecam se da je blago bacala na neku mentu.

Sve u svemu, moram jos isplanirati novi projekt s cabinetom pa cu otvorit jos jedan dnevnik koji ce, nadam se, biti bolji od ovog (ako zazivi projekt).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.