Big Tower Pc Grow Box 1st Time Assorted Auto Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
To sam ja dodao još malo vode u tanjurić jučer da bih podigao isparavanje vode.
Hvala na savjetu za zalijevanje. Nisam bio nikad siguran do koliko. A za tegle sam mislio da ona crtica pokazuje do kuda mora ić zemlje. :) :) Kad budem presađivao, napunit ću do vrha.
Hvala, ja se nadam da će postati prava!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Rađe tu vodu za isparavanje smjesti u tanjurić sa strane, a ne u to gdje bi trebala voda van ići....


Zaje*at ćes korjen.....

Pratim ovo, zanimljiv box, zanimljiv mix.... :thumb:

sretno
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Hvala vam ljudi. Moriah se oporavila i za 10 je, dok mi je Kaya nešto uvenula.
Nisam ništa novo slikao jer nema baš nekih pomaka.
Počeo sam jedino malo više brinut za vlagu jer mi zna na 20 past, i ne znam kako da to riješim. Bojim se da mi se ne zajebu zbog toga jer sam čitao da je vlaga dosta bitna.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
među zidovima i podneblju na kojem ja živim u sezoni proljece/ljeto da radim grow sa tom rasvjetom u pc boxu meni bi vlaga bila 5% uz sve posudice i krpice.

50-60eura za neki komad plastike što pušta paru svako nekoliko neznam dali ti se daje i gdje ceš ga ugurati...

provaj smaniti isis ako ti temper.nije problem
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sve je to super i sve pet, svaka cast...al ono sto ti tu izraste jedna obicna ekipa popusi u jednoj veceri tak da ono... puno para malo muzike :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hebiga vjeverice,nemaju svi mogućnosti pravit boxeve i uzgajati u njima,pa je onda bolje i ovako nego nikako!
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
@makisplit
Vidio sam da se na ibeju nešto takvo prodaje. Ali kako je iz Hong Konga, već ću dvaput završit grow prije nego mi dođe. :)

@Napušena Vjeverica
Ne bih se složio s tobom. :) Ne znam koliko si gledala ostale dnevnike PC growa, ali može doći zanimljiva brojčica. Pogledaj si koliko je Che dobio, mislim oko 50g s dvije biljčice. Dwarf sorte se inače još rade potentne i jake, tako da 50g takve mume može po meni zadovoljiti potrebu pušenja dva mjeseca (bar meni) do kad opet ne završi grow. Znaš što pušiš, stvoriš si super zanimljiv hobi i ne moraš rješavat "na ulici". Kud ćeš bolje. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
samo ti furaj seeders, i smanji vodu, dobro razmisljas i 50 gr, je super, jedino sto dwarft soret nisu potentnije od istih takvih klasicnih zbog udela ruderalisa u genetici, ali daleko od toga da su za zanemariti
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Ma dwarfovi su zakon. :) Pogledao sam malo po netu informacije od ovih što imam u svojem mixu i na svakome piše thc level high i medicinal use tako da mi je jasno o čemu se radi. No nije mi sad nešto do jačine da zabija već čisto zbog ekonomije. Ako već dobivam manji urod, onda želim i manje stavljat u topa, ali da me isto zabije. :)
Jednostavna jednadžba je da 50g mume visokog thca je više od 100g "ulične" mume. :)
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
@seeders
Prvi ti je grow kao i meni i nezelim ti potopiti sve lade, ali nemoj si stvarat neku cifru u glavi dok ne zavrsis taj prvi.
Ja cu biti sretan ako dobijem i za jednu pljugicu, sve dok cu znat da je mojih ruku djelo :)

sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
seeders je napisao(la):
...Jednostavna jednadžba je da 50g mume visokog thca je više od 100g "ulične" mume. :)

i ovo je ok jednadzba ali na ulici ne dobijas "svezu" a od dva automatika ne ocekuj 50 gr. suve nikako
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Hh, a jučer sam bio malo pod euforijom dok sam pisao te brojke. :) :)
Moram pokazati kako Kaya loše izgleda. Nije se uzdigla ni kad sam joj vodu obrisao.

Evo updatea:

Moriah:




Kaya:


 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Meni isto bili ovako savijeni prvi listovi ali su se, kad su izasli oni sa tri lista, oporavili i ispravili i nastavila je da raste normalno i sad je biljka OK. Moji su cak izgledali kao da su suvi.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Imas malo vlage,stavi neki mokar rucnik na ventilator pa nek ti puše u zrak.Dobro je njima samo guraj tek si krenio...
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
A pustit ću ih na miru sad nekoliko dana da vidim u kojem će se smjeru odvijat. Bed mi je što sam stvarno mnogo zabrinut za njih tako da skačem na najmanju promjenu. :)
Vlagu sam odlučio kako ću riješit. Frend mi je dao neki nacrt tako da ću od malog mist makera i par elektroničkih komponenti pokušati složiti napravu da mi drži vlagu non stop na 60%. Danas sam naručio sve potrebno na ebayu, ali će doći tek za nekih mjesec dana vjerovatno jer je sve iz Hong konga tako da će bit tek za drugi grow ako uspije. Još ću vam javiti o uspješnosti ove napravice. :)
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Ma ne brini se toliko oko vlage..pusti ju da jos malo naraste i nece biti problema..Meni se, na pocetku growa, lisce savijalo, uvijalo i frckalo..a sada je ok..samo ti teraj i opusti se :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno, jer kada je biljka mala ne moze da apsorbuje toliku kolicinu vode koliko moze (i ima potrebe) kada naraste, pa posle bude sve ok, ipak, mislim da nema potrebe preterivati sa vodom jer jasno se vidi kada joj voda nedostaje i tada zalivanje resi problem u roku od pola sata
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.