Big Tower Pc Grow Box 1st Time Assorted Auto Mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav!
Mislim da je red na novi update.
Biljke su rasle najnormalnije dok jednoj nisam otkinuo glavni vrh u pokušaju LST-a. Pokušao sam ga zalijepit s izolirom te sam mu dao imobilizaciju za drugi vrh. Moram reći da ništa od toga nije uspjelo te je vrh danas mrtav i stavljen na sušenje.
Dobra vijest je da biljka nije gubila mnogo vremena na oporavak već je odmah krenula u nove radne pobjede.
Kako slike najbolje govore same za sebe, evo fotki: (svaka sugestija je dobrodošla)

Kaya:






Moriah:









Kako ti izgleda u boxu:



 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
@bud_man
hvala

@makisplit
rijetko ih zalijevam jer nemam neki utisak da im fali vode
misliš da bih ih morao češće zalijevati? i mene brine taj tužan izgled, no tješim se da je zbog manjka prostora
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
vidiš da su spustile uši/listove ko u lovackog psa,ja pretpostavljam da su žedne...svoje kad zalijem listovi se u pola sata isprave ako su žedne...eto pa ti vidi....
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Pusti ih sada do mraka na miru. Tj. 15-20 mina prije mraka ih zalij dobro i vidjet ces kad im se upale svjetla nakon jedno sat-dva kako ce im strsat lisce prema gore i lijepo se suncati...




and just chil
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Napojene su jučer vodom i danas lijepo izgledaju. :)
Čudno mi je samo da je na Kayi već cvijet, a Moriah je nekako kržljava. Zbog stresa možda ili je jednostavno do genetike? Sad više nisam siguran ni da joj dajem fosfora kao što Kayi dajem.
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
U tom paketu je 10 fem menki od kojih su samo 4 poznatih sorti,ostal,ih 6 su eksperimentalne, znaći da vjerojatno jos nije genetika usavršena do kraja a i sve menke su u istoj epruvetici tak da ni neznaš koje trenutno rastu.Hoču reči,ne žuri sa fosforom, pusti ju nek procvjeta,navodi se da ča tih 6 biti tek u budučnosti na tržištu,moguće je da i nije još u potpunosti auto,ili takva genetika,nemam pojma. Ja sam isto uzeo taj Asorted auto i isto zasadio 2 ubiti 3 al je jedna neobjašnjivo umrla nakon nekoliko dana tak da ni ja neznam koje trenutno rastu.Biljke su ti lijepe,pazi na njih i nemoj žuriti s tim fosforom,nadam se da će se i moje tako razbuktati kad malo ostare,još su male bebice.Sretno i uspješno cvijetanje ti želim....
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav!
Red je za novi update. Sve u svemu, grow je za sad samo solidan te im je danas 43. dan od kada su stavljene u zemlju. Incident sa slomljenim vrhom je ostavio traga na Moriah, ali što je tu je. No, bar Kaya cvjeta k'o luda. :)
Moriah je non stop stresirana tako da joj je priušteno i prženje od svjetla na listovima. Kada sam to vidio, odlučio sam da stavim CoolTube u box. Malo je veći od boxa, ali uspio sam ga nekako ugurat unutra i za sad mi se čini odličnim. Mislim da ću čak preko ljeta moći odmah nastaviti s drugim growom jer skoro uopće ne grije.

No, evo slikica pa sami procijenite:

Obje u boxu i CoolTube:



Kaya:






Moriah i oprženi listovi:



 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
druže groweru meni se tvoje biljke i dalje cine usahnule,listovi su put dole a vrhovi listova se uvijaju put gore i unutra što upucuje na temperaturni ili ph minus šok kao i dehidriranost biljaka....pošto ja nisam expert za davanje savjeta uzmi sa rezervom....eto pa ti vidi...
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
@makisplit
Neznam, ali ne obazirem se previše na to jer ne znam uzrok tome. Biljke su slikane danas, a jučer su zalevene. Temperaturni šok bi možda mogle imati jer sam jučer stavio i CoolTube, no termometar mi ne pokazuje nekakvu razliku u temperaturi jučer i danas, a što se tiče pH, on je svaki put provjeren te iznosi od 6,3 - 6,5 samo voda bez gnojiva. S gnojivom se vjerovatno i poveća, ali je mala količina pa ne vjerujem da prijeđe 7.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
U mojem slučaju se pH vode s gnojivom smanjuje (i to znatno, za 1 - 1,5), ali ne znam, možda druga gnojiva povećavaju pH...
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
@sanjarice koje gnojivo koristis ?
Hesi spušta inace za nekih 0.5, za druge neznam
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Ljudi, ispričavam se na netočnom navodu. Hesi Bloom Complex snižava pH i najbolje je da se ne koriste neki pH korektori. Moguće je da je do toga. Od sad na nadalje ne kapam limun u vodu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.