LED Bijela Udovica - jednom se mora

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
965
3.707
163
Nisi jedini, svakog zapadne limunada, mada duži kjur bi mogao od nje napravit i limuncello :D drugi put će sigurno biti bolje. Pokazao si da imaš jednu od najvrijednijih vrlina growera a to je strpljenje. Sljedeći put mrvicu planiranja prije startanja i to je to. :respect:

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
914
9.616
233
Box je 55×55×170cm, zemlja Substral univerzalna, gnjojivo je plantelina paleta, vrt-list-cvijet, i slavol kao dodatak. Trenutno radi 45w, postepeno ću dizati snagu kako bude rasla.
Malo su niže temperature, s ugašenim svjetlom padne na 19°C, a dok je upaljeno ne prelazi 24°C. Vlaga je 50-60%.
Ako sam šta zaboravio, usput ću ubaciti:D
Ekstra: baš TI hvala na informacijama za dim. boxa,imam plan uradit DIY stealth box 60×60×150.pa ce mi dobro doči,svaki koristni info.,iz dnevnika.
malo kasnim sa "pregledom"dnevnika,...privukal me naslov :White Widow,RQS
Čestitke za uspješan grow,and✌and "enjoy the ride"
By Lovetogrow

• Love
Reactions: Infinity

Hammer 2 +5 bombi

Wutra tester...
24.01.2019
995
6.193
233
:wave: Svakako je bolje imat svoje nego kupovat.Ti si stigao do cilja i nešto dodatno naučio a to je najvažnije. Htjeo bi vidjet tu novu, baci koju sliku u galeriju ako već nisi::volimj:::clap::Uživaj:razvaljen:::respect:

Infinity

Aktivan Član
21.03.2019
1.020
5.403
258
32
Naučilo se dosta toga, a najvažnija lekcija je da se ništa ne prepušta slučaju. Moraju se dobri uslovi obezbjedit za uspješan grow.
Ova je skoro gotova, ima slika u galeriji sa komentarima. Popravio temperaturu i zemlju, i odma završava po papirima:). Moglo je hranjenje biti bolje, al i to će doći na svoje;)