Bijele udovice, Anubis & 3 domačice [1st grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Pozdrav svima na vutra.org!
Lagano sam krenuo u svoj prvi grow zahvaljujući svima vama na nesebičnoj pomoći..
Jedina želja koju imam za svoj prvi grow je da ovaj dnevnik završi u završenim vanjskim dnevnicima..

SJEMENKE: 2x White widow Auto (pyramid seeds)
1x Anubis auto (pyramid seeds)
3x domačica

White widow Auto
Production: 40 / 200 gr. per plant
Bloom: 55 days from germination
Height: 50 / 150 cm
THC: 16%
CBN: 0.3%
CBD: 1.2%
whitewidow500-900x900.jpg

Anubis Auto
Production: 25 / 80 gr. per plant
Bloom: 67 days from germination
Height : 30 / 130 cm
THC: 15%
CBN: 0.4%
CBD: 0.7%
Anubis500-900x900.jpg

ZEMLJA: TerraMagma

GNOJIVO: Plantella List i Cvijet, BioBizz Bio Grow i Bio - Bloom (još se dvoumim između organskog gnojiva ili klasika Plantella)

TRENING: U vezi treninga trebat ću vašu pomoć pošto mi je ovo prvi grow, na automaticima sam mislio LST, a na domačicama možda topiranje

WW i Anubis stavljen na klijanje 14.05. u 9 h u čašu vode na 24 h, nakon 24 h stavljene među vlažne maramice.
Proklijale 16.5. i u 13 h stavljene u zemlju.

Domacice nakon tjedan dana od klijanja (27.04.) sve 3 izašle iz zemlje (04.05).
Domačicama je trenutno 12 dan od izlaska iz zemlje još tjedan dana i idu na sajt.
Od njih ne očekujem puno, ako bude 1 ženka super. Njih sam zasadio ranije jer sam imao sjemenke iz neke
trave koju sam pušio i da isprobam uzgajanje prije kvalitetnog sjemna.

Nadam se ugodnom druženju kroz ovaj dnevnik i što boljim rezultatima!
Svaka pomoć je i više nego dobrodošla!

1.JPG
3.JPG 4.JPG 2.JPG 5.JPG 6.JPG
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Sretno,pratim...sviđa mi se priča,uredno isplanirano.

Ja svoje automatike ne topiram,mnogi će ti reć suprotno,ja nisam i dobio sam masivan yield...najbolje da sam odlucis,jos malo kopas po netu...jer su 50/50 misljenja.I ja sam bio na čudu...

Ili jednu topiraj,drugu ne...pa usporedi :)

Kako biljke izgledaju lijepo i zdravo čim krenu u kvalitetnoj zemlji...:clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Nakon 3 dana kiše, automatici su se malo izdužili pa sam ih zatrpao zemljom do listova.. Kiša je napokon stala i pokazalo se sunce u par navrata..:sun2:

Danas sam u planu imao presaditi domačice na sajt, ali je zemlja u teglama još vlažna pa ću to obaviti za koji dan..

Razmišljao sam da možda završim automatike u kantama od jupola umjesto u zemlji..
Nisam siguran što je bolje za njih, pa trebam vašu pomoć.. Zaljevanje nije problem..
Čekam savjet od iskusnijih.. :wave:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Sto se tice kanti efikasnije su zbog unosenje,kad dodje do flowera,zbog pljesni... kao i svega ostalog... a out je out,ja vise preferiram u zemlju pa kako priroda dozvoli :) tako da ako imas mogucnosti da ih nadgledas,da su ti pri ruci i bezbednosti... cepaj u kante...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Update:

27.05. Presadio sve 3 domačice na sajt
Rupe su bile ogromne, iskopane početkom 4. mjeseca.. U svakoj rupi ima oko 35 - 40 litara terra magme..
Ali kod presađivanja sam imao problema i nadam se da nije sav ovaj trud uzaludan.. :fuck:
Naime kad sam okrenuo teglu 1/4 zemlje je ostala u tegli zajedno sa djelovima korjena.. Zemlja nije bila dovoljno suha.. :objesen:
Ima kakve nada da se biljke oporave i nastave sa rastom?

IMG_4276.JPG IMG_4277.JPG IMG_4278.JPG
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
O joj.
Vidjet ces za koji dan sto ce bit. Ako se spuste listovi onda znas da je sra*e. Jedino kaj mozes je zaljevat cesce i zaklonit ju od direktnog sunca. Ostalo je na milost i nemilost prirode :)
Eventualno zalit za nekim root stimulatorom. (hesi root complex npr)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye
02.08.2013
93
159
33
36
Ali kod presađivanja sam imao problema i nadam se da nije sav ovaj trud uzaludan.. :fuck:
Naime kad sam okrenuo teglu 1/4 zemlje je ostala u tegli zajedno sa djelovima korjena.. Zemlja nije bila dovoljno suha.. :objesen:
Ima kakve nada da se biljke oporave i nastave sa rastom?

Pogledajte prilog 19177 Pogledajte prilog 19178 Pogledajte prilog 19179[/QUOTE]

Isto se i meni desilo sa jednom,sve ok,raste! Tako ce i tvoja(e)! ;)

flesnu mi komp! :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Popeye