Bijes

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Zanima me nešto..jučer sam napravio veliku glupost....pošto mi stara u bolnici na intezivnoj...škola me nervira..starci mi prigovaraju oko svega..ma stalno nešto..i u zadnje vrijeme sam užasno živčan ali apsolutno na sve....skačem na najmanju iskrenu a ako nema iskre napraviti cu je koliko mi se skupilo bijesa...i jučer mi je bio dan D..katastrofa...i navečer me nazove cura...i počne mi prigovarati da sumnja da se upucavam nekoj legici...A NISAM..nema šance..volim je više nego išta...nebi je prevario nikada...i ja joj kažem nisam...i ona neprestaje.....prigovara i prigovara..i odjednom..nakon 5 mjesci..samo je eksplodirao..i rekao sam joj Ako je tako onda smo prekinuli...i poklopio.Naravno nazvao sam je za 5 minuta i pomirili se..ali ona sada misli da meni uopće nije stalo do nje niti ništa...

kako to sada ispraviti=
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
pa ako ste se pomirili to je vec delimicno ispravljeno, objsani joj u kakvim si sranjima i da si zbog toga tako reagovao, ako te iskreno voli i ti nju onda nece biti problema. takve stvari se dogadjaju svima, nisi trebao tako postupiti ali mogu razumeti jer covek kad je u tom periodu zivota kao ti rade ga emocije 200 na sat i lako exlodira i kaze i ono sto ne misli...
jbg sutra je 8. mart eto ti prve prilike za popravni :))
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
........mrzim postove u kojima nema nikakve rijeći o vutri........ali s obzirom da se radi o bolesti i ljubavi onda OK!!.........dobro si postupio s curom.........i staroj sakri ljekove i smotaj joj pljugu.........
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Krvo mi je..a krivo je i meni..jer sad ima osjećaj da mi nije stalo dovoljno..a stvarno mi je izletilo to..

mislite da samo ostavim da vrijeme sredi stvari?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
outdor@c je napisao(la):
........mrzim postove u kojima nema nikakve rijeći o vutri........ali s obzirom da se radi o bolesti i ljubavi onda OK!!.........dobro si postupio s curom.........i staroj sakri ljekove i smotaj joj pljugu.........

Ti si neka vrsta debila jelte?