Bilijar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To je sport za mene.Uz bilijar moze i cigareta ili piva a ne ko sa drugim sportovima samo zdrav život.Igranje bilijara na necemu daje drugu dimenziju tom sportu,od neceg budes bolji od neceg gori.

Volio bih jednom imati stol za bilijar ali kolko znam to je dosta skupo.

Jel ima jos ljubitelja ovog sporta?

Inace nisam ljubitelj sporta.

BILIJAROM PROTIV SPORTA!!!
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Za mene je to jedan vrlo zabavan i opuštajući sport, a uz sve to ima i brojne prednosti koje si naveo :icon_lol:

Igra je na prvi pogled jako jednostavna ali upravo iz toga proizlazi njena kompliciranost...sviđa mi se to što ne postoje dva ista pložaja kugli i što traži i malo kreativnosti.
I da...pravi stolovi su jako skupi al problem je i u prostoru...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Volim odigrat tu i tamo ali što više igram to sam lošiji
Ima jedan kaf u koji mi idemo i tamo je besplatan bilijar tak da igramo na veliko
Uvijek đendarim da je to nevjerojatno ali one što bi trebo pogodit to već teže
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Biljar je prva liga igra, felše su poseban čar u igri:), al od toga mi je za ekipu u bircu ipak bolji stolni nogomet. Zvuk probijenog metala uvijek pobudi emocije u meni:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SuperHaze

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Zanimljiv je biljar, posebno ako se igra sa dobrom ekipom. Makar, neka mi ne zamjere istinski ljubitelji biljara kao sporta, ali ja biljar ne bih svrstao pod sport...prije pod neku društvenu igru. Peace! :sun2:
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
uh obožavam bilijar.
igram dnevno minimum sat vremena.
koliko sam para dala na svaku partiju, mogla sam dosad kupit stol.


 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ok mi je biljar, makar ima ekipe koja samo nabija kugle, pa krumpira. Da ne spominjem kako svaki ima svoja pravila, a nitko ne igra po pravima... Ipak, radije preferiram stolni nogomet, ili kako je netko rekao zvuk probijanja metala. Stolovi se daju nabaviti preko oglasnika, najčešće kad netko zatvara birtiju, pa prodaje inventar
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
U americi je biljar glavna igra.. svaki birc ima stol..
Takodjer su pravila vrlo vrlo stroga bez obzira sa kime igras i nema onog zadrtog "natezanja pravila u svoju korist" kao sta smo tu navikli.

Moras tocno specificirat sta sa svakim potezom radis i gdje ce koja kugla ici nakon sta odigras, inace ti potez ne vrijedi!!!!!
Ovo uvelike otezava igru i daje joj onu pravu dimenziju, ozbiljnost i car koju bi trebala imat u smislu mozganja o svakom potezu, setanja oko stola, odokativnog mjerenja kuteva itd.. U svakom slucaju KARNEVAL za nekog napusenog :)

U nasim krajevima je nazalost jos uvjek igra razvodnjena time sta svatko samo lupa pa sta upadne.. nema beda..

Neka se netko ne nadje uvrijedjen.. samo pokusavam prenijeti svoje iskustvo koje me u neku ruku iznenadilo.. u smislu koliko postovanje vlada medju igracima "suparnicima" vani, i koliko je pristup samoj igri ozbiljniji.

Takodjer je pravilo da pobjednik ostaje na stolu, ne placa partije i smije ostati igrati sve dok ga netko ne pobjedi ili on/a odluci samovoljno otici.
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
DirtyDeeds je napisao(la):
To je sport za mene.Uz bilijar moze i cigareta ili piva a ne ko sa drugim sportovima samo zdrav život.Igranje bilijara na necemu daje drugu dimenziju tom sportu,od neceg budes bolji od neceg gori.

Volio bih jednom imati stol za bilijar ali kolko znam to je dosta skupo.

Jel ima jos ljubitelja ovog sporta?

Inace nisam ljubitelj sporta.

BILIJAROM PROTIV SPORTA!!!
Ja volim s frendovima tu i tamo nabacit koji biljar, npušim se i zabrijem
 
13.09.2005
39
2
0
40
Šaman Šandor je napisao(la):
Ima jedan kaf u koji mi idemo i tamo je besplatan bilijar tak da igramo na veliko

đe je ta birtija o kojoj govoriš?
Ja isto volim igrat biljar, al na mjestima gdje čuvaju i paze na stolove i štapove!
ima masa tih nazovi klubova sa kadicama od stolova i štapovima na kojim su jahali
pijani mangupi, to izbjegavam!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma to je cisti sport.. i daju se zaradit pare dobre al moras se posvetit tome i imat profi oremu..

Ja sam sad kao neki poluprofi idem na neke turnire i to... i igram ga svaki dan

Btw nije da se hvalim (jok) al osvojio sam studentsku biljar ligu prije 2 godine u timskoj konkurenciji..

Al na zadnjem turniru sam se previse napio pa sam ispo u prvom krugu :(

A ovo kaj pricate da ekipa nabija i to, to nije biljar to je qurac. Biljar je jako profinjena igra..
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
ja takoder obozavam bilijar....ajme, tu se tako opustim jebote...

ali sto kazete, nije nabijanje kugli ono bit, nego moras razmisljat dosta gdje ce ti bijela otici, koj kuglu dalje, pa crna.....planiranje tri poteza unaprijed...bar kod mene tako ide.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SuperHaze
05.04.2007
3
0
0
78
DirtyDeeds je napisao(la):
To je sport za mene.Uz bilijar moze i cigareta ili piva a ne ko sa drugim sportovima samo zdrav život.Igranje bilijara na necemu daje drugu dimenziju tom sportu,od neceg budes bolji od neceg gori.

Volio bih jednom imati stol za bilijar ali kolko znam to je dosta skupo.

Jel ima jos ljubitelja ovog sporta?

Inace nisam ljubitelj sporta.

BILIJAROM PROTIV SPORTA!!!

ja sam nabavio biljar za 70eur ali bio je potreban obnove.. novo platno 70eur, malo boje i sad je ko nov.
 
01.02.2008
46
0
0
43
bilijar možeš naci jako povoljno ja sam nasao bilijar za 150 eura od tipa kojem je propala birtija a bilijar je prelijep prelakiran nema šta.tako malo se raspitaj ko je imao kafić ili sl.oni će ti prodat samo da se riješe
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ok...biljar....to je nesto sto obozavam i vjerujem da cu ga uvjek volit...ide mi kako ide...nije lose al jos malo da poradim na tehnici namjestanja bijele i onda ce bit jos bolje...redovito pratim male turnire koji se odrzavaju tu di zivim i okolici...na turnirima budem obicno jako los jer me opere trema i zicere fulam kao da igram loptu od 10 martinela...al nema veze...
i jos da kazem da mi obicno ide bolje kad sam pijan ili napusen...al to uvjek...kad sam nesto od toga onda sam profesionalac :D hah...samo vi igrajte dalje... pis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: satarush