Bilijar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
:D

Na pitanje da li je verovao da će mu karijera trajati toliko, legendarni Roni je odgovorio:

"Ako pogledate mlađe takmičare, videćete da nisu toliko dobri. Deluju kao amateri, ma i gore od toga. Toliko su loši. Kada ih pogledam pomislim da bih morao da ostanem bez ruke ili noge kako bih bio van Top 50. Zbog toga se ja, Mark Vilijams i Džon Higins 'vučemo' već 25 godina, jer je snuker scena izuzetno loša".

ja navijam za tramp-roni finale.
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
ali ovaj prvi sesn roni bas i ne izgleda dobro. i ja bi volio ronija u finalu.
jel netko cuo za izraz half century?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Otkako se statistike malo detaljnije prate i analiziraju igracevi ucinci detaljnije. Half century je uglavnom pokazatelj takoder dobrog break buildinga jjer su svi ostvareni dok je igra jos bodovno ziva i gdje ima tih udaraca pod pritiskom rezultata. rijetko se desava da netko ima half century a da ne osvoji frame.
A i centurye ne vidamo cesto kao nekada, tako da se broje i ovi "polovicni"
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma engleska posla, to mu dodje nekako kao ono velika cetvorka za tenis, samo da bi ubacili njihovog igraca u svetski top 4 :D
zasto nije onda velikih 5, mislim i vavrinka ima 3 slema kao i marej?
nije nista posebno uradio ali... ubacio je vise od 50 poena.
gluposti, mada ispravan termin.
rijetko se desava da netko ima half century a da ne osvoji frame.
ne bas, zato je tu jos bolji izraz, kradja frejma :)
jedan igrac se zaigra i na preko 50 promasi ovaj drugi dodje za sto i pocisti kugle sa 60+
to se desava bar dva puta po sesiji.
a i stotke su cesce sad, vec tri godine za redom se povecava broj.
ove godine bez jednog meca (neki like se povukao) u prvoj rundi je +2, bilo 36, sad 38 mislim.
robinson preko 70 ove sezone 2019/20, roni preko 40, a nisu se nesto bas naigrali?
ovo prvenstvo 63 za sada, zakljucno sa sinoc.


ako roni ne dodje sebi, navijam za selbija, od kako se pojavio nisam nikako voleo njegovu igru, bas ono total snuker, da se ne izrazim po naski, ped... :D
 
Poslednja izmena:

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Ovisi, stealovi postoje i da nisu rijetki, no frame steal nije ucestao toliko da bi bio mjerljiv pokazatelj do te razine da ide u statistiku, to je vise kolokvijalan izraz koji nemora uključivati visoke breakove. U svakom slucaju radi se o statistickom parametru, nije los pokazatelj za break buildere, ali nije ni nesto ekstra relevantan. Century je druga prica, na dosta turnira se dobiva ekstra novac za svaki osvojeni century.
Inace, bio sam u crucible theatreu u Sheffieldu, skroz zanimljiv grad i atmosfera u vrijeme svjetskog prvenstva... Tko ovo voli, preporuka, otidite kad bude ponovno otvoreno za publiku.
Volio bih da williams odnese pokal ove godine.
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
ma pratim snuker godinama i sad prvi put cujem izraz half century. ja sam generacija stephena hendrya. jos su to i englezi smislili. ajde dobro.
ma williams mi je nekako nezanimljiv za gledati, kao i selby, ali da su dobri, jesu. ako ne roni onda trump.
valjda ce se roni probuditi danas.

nadam se da mjerodavni nece zamjeriti, imam dva stapa za snooker, u dobrom stanju, sa dodatnom opremom, u futroli, bijela za trening....... ako je netko zainteresiran, moze i neka zamjena za opremu.
 
Poslednja izmena:

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Selby mi je dosadan, al williams mi je bas dobar, doduse kao i ti, pamtim te epske njegove partije od ranije, al lijepo je vidit da i u ovim godinama rasturaju po stolovima. Trumpa isto ne volim bas iako igra atraktivnije. Nisam gledao ronniea u cetvrtfinalu, ono protiv dinga je bio odlican mec, pun preokreta i sjajnih momenata od obojice, ali i tamo je ronnie pokazao neke boljke i rupe u koje upadne tijekom meca. Trump se debelo provukao protiv Yana Bingtao, pogotovo u prvom dijelu meca kad je nekoliko nevjerojatnih za kineza nesretnih okolnosti drzalo trumpa blizu. Bit ce zanimljivo do kraja. S obzirom na rezultate nakon ldigranih sesija, ne bi me iznenadio i mcgill u finalu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.115
163
je, dobar je stari lisac williams ko higins nema predaje do kraja igra al je spoooor zaspim dok igra.
8-8 je s rooniem trenutno.
wilson izbacio trumpa selbi izbacio robertsona i imamo nove favorite.
selby igra u formi snooker, sakrije bijelu samo tako.
6 put da osvoji roonie i da pokaze svima ostalima tko je najbolji:D
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Ja nekako nebih htio da ronnie prestigne hendrya. Ovako s jednakim brojem turnira je sasvim ok, ali ako ta titula bude bas naslov svjetskog prvaka, kapa dolje. Ionako je lik koji je najvise promjenio sport. Nisam primijetio sporu igru williamsa, mislim da je jedan od brzih, u zadnjim mecevima je imao prosjek od dvadeset sekundi (druga stvar sto je ronnie raketa) . Williams se mora sabrat u finalnim sessionima, ronnie je majstor, mark je morao otic s prednosti bilo kakvom na odmor. Isto tako je ronnie slomio i dinga na kraju.
S obzirom na zdrijeb ja nebih otpisao ni mcgilla u borbi za naslov
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Aha, ja velim za rekord osvojenim ranking turnirima, obojica su na 36 osvonenih turnira.
Hendrya nece nitko stici u world championshipu ali "druga su to vremena ".
Meni je hendry drag jer je bio bas ubojica, takoder je promjenio igru, postavio nove standarde u igranju i razmisljanju, koje je dosta pokupio i ronnie te jos unaprijedio tu brzu i napadačku igru s mozgom. Ekstra bodovi za hendrya su jer je Skot, trn u oku svih engleza, u zlatnom dobu sporta opcenito, dominirao je za javnost dosadnjikavi klinac koji jos i nije englez. Hendry nikako nije lik kao sto su bili davis i white, ali ih je za stolom redovno meo.
Slijedi drama u zavrsnici mark vs ronnie
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho and grouchy

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
Trenutni mec izmedju Williams/Roonie je za mene finale. Bas je snooker kakav i treba biti,neam ziheraskog igranja i to donosi puno gresaka a s tim je snooker i zanimljiviji :)
Roonie je kao MJ u kosarci

Od kud ti ovo? Daj neki link ili sliku
Tesko ces nac sliku jer je dress code na snookeru ne moze otkrit nista. Inace je cijeli tetoviran williams, ima dosta tetovaza, mozes skuzit i na ruci kad mu rukav pobjegne da vec kre e tetovaza odmah iznad sake....
Link tu kad je upo na presicu gol...
Evo na vikipediji pod personal life
 

Prilozi

  • 5_TRMRMMGLPICT000194331506o.jpg
    5_TRMRMMGLPICT000194331506o.jpg
    92,2 KB · Pregleda: 12
  • mark-williams-hat-sich-tatsaechlich-seiner-klamotten-entledigt-und-sitzt-bei-der-pressekonfere...jpg
    mark-williams-hat-sich-tatsaechlich-seiner-klamotten-entledigt-und-sitzt-bei-der-pressekonfere...jpg
    42 KB · Pregleda: 12
  • Haha
Reactions: grouchy