Bilijar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
ma biljar je carski.. nikad nisam razmišljao o tome da li je sport ili nije al jednostavno me nit ne zanima.. znam ga nekad zaigrat u bircu prije škole al pošto je vlasnik bio BBB onda smo se pobrali od tamo.. a kad mi se da onda odem u ponti ga zaigrat..
inače čist sam solidan u njemu.
istina šta kaže šaman:'što ga duže igram to sam lošiji' pa eto tak i kod mene.
al ono prejebn mi je i volio bih ga imat doma onak da si nekad sam nabacim al jbg.. nit imam stan nit vremena a kamoli keša
 

bogdan42

Banned
Banovan
17.12.2008
40
0
0
34
bilijar kidam!!jedino kad se navarim i igram ne mogu da se pivezem sve mi se cini da sam se namestio da ne mogu da omasim, kad mesto u rupu pogadjem sredinu martinele!!show
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Hehe, volim i ja bilijar, no daleko od toga da sam dobra i precizna :) No vjezbom do savrsenstva :)
Dirty deeds, zasto sebi ne napravis bilijarski stol, ako vec nisi nabavio. Istina je da nisu bas jeftini, no vjerujem da bi lako pronasao sablon na internetu ili ti ga stolar moze napraviti i onda ti tvoja raja fino odete po materijal i po cugu obavezno :icon_lol: i fino sklepate stol :sun2:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
tesko jako tesko da sam uspijes skombat stol
prvo, u hrvatskoj ima samo 4 lika koji znaju slagat stol :D
ja sam par puta gledo kad su slagali stolove, a kod mene smo ga slozili cijelog, i ako to nikad nisi radio nema shanse da skontas

drugo biljarski stol ispod ima 2-3-4 (ovisno o velicini) kamene ploce koje su xtra jebacki obradjene jer su glatke pun qrac
e do tih ploca je tesko doci
pored toga da sve mora biti savrseno u vagi hehe
pa se igraj :D
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Ama ja bih ga sklepala, pa kako tako :) Ne mora to biti bas profi stol, vise onako za raju, i onako ce se naflumati i nacugati pa ce sve na kraju prerasti u zajebanciju :D
Ne znam za te ploce, nisam strucnjak, no ne znam koliko su neophode, kad bih pravila bilijarski stol napravila bih gornju plocu standardnih dimenzija i fiksirala je na cvrsto postolje uz pomoc vaservage tako da je savrseno ravna. Jedino bih se nekome obratila za savjet kako da odradim rubove stola, mislim da to ne bih znala sama, a sto se tice tapeciranja i ostalog, islo bih :)
Eto vidis, sad si mi ubacio bubu u glavu i jebo majku ako sad ne dignem raju da idemo praviti stol :icon_lol:

Evo nekih linkova, nisam stigla detaljno prouciti, no neka se nade :costumed-smiley-027
http://www.essortment.com/hobbies/diyhomeenterta_sggh.htm
http://www.ehow.com/how_2314640_make-billiards-table.html
http://www.youtube.com/watch?v=QmrZu_weR3E
http://www.youtube.com/watch?v=-WlyMU2VVtQ&feature=related

Ima ih dosta na youtube-u, pa onaj tko se stvarno nakani napraviti sebi stol, pronaci ce tamo dosta informacija, pa mozda i nece trebati kontaktirati nekoga drugog :D
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
odlican sport i obozavam ga ali na pravom stolu 9 a ne na djecjem.
nekad sam bio i perspektivan dok sam aktivno igrao,bio u finalu turnira pa izgubio..:)
a davno i kupio stap, 50eu me kostao na thailandu
tamo igrao i s njihovim proficima u sitne pare, ali snooker, oni su ludi samo bi kockali:)
nema do efrena reyesa najboljeg biljarista ikad i ronia o'sullivana.
piva pljuga dobar protivnik i mogao bi satima igrati...
 

Prilozi

  • SAM_23231.jpg
    SAM_23231.jpg
    294,1 KB · Pregleda: 46
09.11.2014
134
80
43
Pridruzujem se obozavaocima bilijara. :)
Ako neko hoce da igra preko 'neta neka proba ovde --> http://gamezer.com/billiards/ ja sam na tom sajtu i naucio da igram i dok sam igrao tu pobedjivao sam sve moje ortake. Doduse malo je propalo tu, nema toliko ljudi koliko sam video, a i sad se uglavnom dopisuju. :l
 
Poslednja izmena:
20.09.2017
6
9
3
Bilijar super stvar za ubit par sati i volio bi ga imati kod kuce,takodjer kako ih ja zovem "igrači" ili stoni fudbal,još jača rstva :))
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
ah bilijar, kad sam bio mladji igrao sam aktivno, imao sam svoj stol, osmicu, onako za po doma. kad sam ozbiljno igrao, igrao sam na devetki po standardnim pravilima. jos imam tri stapa koji godinama stoje, nazalost, stol sam prodao i nemam vise s kim igrati. smrc, smrc.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
da se osullivan i hamilton zalili radi publike al nezamisliv je snooker bez publike a uostalom vecini sportova, maximalno 300ljudi ce moci biti u dvorani sheffield prvenstva.
idem gledat pocinje na eurosportu, trump ce obranit vjerojatno mali je strasan
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa nije se bas pokazao :D
ceka se emperor danas, namucice ga tepcaja (mada se nadam i navijam da ne :)
a i higins se izvukao za sada.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
higins bi mogao sutra imati problema s Maflinom, glasi kao nezgodan
dobro je da su se sreli wiliams i bingham, neznas koji je dosadniji
i murphy buco ispao nagomilao kg za vrijeme korone
ding junhui ide na osulivana, jel se sjecas prije par godina kad se ding rasplakao kad ga je roonie glatko pobjedio u finalu.
bit ce emotivan susret, pratimo..
nekako bih volio finale robertson ili trump-roonie
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Skybih and grouchy