Biljka raste u visini a listici ne rastu puno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.10.2013
3
0
0
Dobar dan momci zanima me dali iko od vas moze da mi kaze zbog cega moja biljka samo raste u visini za 4-5 dana je porasla jedno 15 cm a listici su jos mali. pa me zanima dali neko zna zasto je to tako ? ako hocete mogu da izbacim sliku.

Biljkica se nalazi u saksiji srednje velicine od prilike 1, 5 l i stoji ispod lampe koja ima 3500 lumena. zalivam je vodom redovno jednom ujutru i jednom posle podne i jednom uvece kad legnem. u sobi nikad nije ispod 25-30 stepeni i biljka se nalazi u mojoj sobi.

hvala unapred.

PS nemam pojma koja je vrsta. rekao mi je lik samo kad sam kupovao semenke da je obicna marihuana sta sad to znaci ja neznam.
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Daj sliku a ovako napamet - slabo ili neadekvatno svetlo. I nemoj tolko da zalivas.

Obicna marihuana znaci da je naso u paketu i nema pojma staje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nijaa003 je napisao(la):
... zalivam je vodom redovno jednom ujutru i jednom posle podne i jednom uvece kad legnem. u sobi nikad nije ispod 25-30 stepeni i biljka se nalazi u mojoj sobi ...
pa sam si odgovorio, mnogo vode, malo svetla, visoka temp. dobro da je i ne hranis tri puta dnevno
i pazi kad uzimas, da obicna marihuana ne ispadne industrijska konoplja ;)
nego, otkad je dan u 22:35
 
16.10.2013
3
0
0
Priblizio sam svetlo i cini mi se da je malo bolje. Ubacio sam jos 2 sijalice od 1200 lumena. Hvala vam na odgovoru svima. Mozete li mi reci koja je idealna temperatura za biljku ? i
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Gledaš da imaš bar 7000 lumena po biljci minimalno za neki ajmo reći "pristojan" rezultat na kraju, iako je za moj pojam i to malo. I ne reče nam od koliko su Kelvina te žarulje, vjerovatno si i to promašio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Gagiba

Aktivan Član
Premalo lumena, previše vode najverovatnije nebalansiranog pH, osećam da je ventilacija ili promaja ili nepostoji, zemlja garant istog ranga poput semenke (no name)...sve u svemu mogućnost da se nešto kvalitetno izvuče gotovo ravna nuli!!!! :) Aliiii...ne kloni duhom, najlepša su ona nejneočekivanija iznenađenja. Ukoliko ti biljka preživi sve nabrojane uslove, pa još na to bude i ženkica, pa je održiš uspešno do kraja cvetanja.....e onda je sve moguće!!! :D

U svakom slučaju, iskustvo se ne može novcem platiti. Već sledeća biljka će pod garancijom imati potpuno drugačiji tretman! ;)