Biljke bez mirisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.03.2018
70
185
33
31
Moje iskustvo s Nl je takvo da netom prije cvjetanja(tjedan dva) to se osjetilo na kilometre, i to baš onako jak intenzivan miris.... "fuel" što bi rekli...
Nisam mogao spavati noću koliko je mirisalo izvana... :drull::drull: definitivno kako marica treba mirisati.
Kad je malo zašla u cvijet - niente.
 
10.12.2015
4
3
3
33
Pozz ekipa. Ja imam kontra problem, nesto krivo radim, ne mogu dokucit sto.
Odradio sam 6 growa, uvjek isto. Biljozice izgledaju vrh, zdrave, debeli budovi, ali trihoma i mirisa ni za lijeka. Takodjer kad osusim, mirisu ko čaj, isto tako i udaraju.
Gnojio sam i bio, i kemijski, i bez djubrenja sam probo...uvijek automati,rastu pod ledom viparspectra v300 i p600 u kombinaciji, box 60x60, upih , ispuh, mjesalica, 20/4 rezim, zemlja plabtella balkonia ( 10 litara po biljozi) zaljevam s ph 6.6, vlaga 45- 60 %, temperatura u prosjeku 26°C ...do sada sam imao Northern lights, quick one, amnesia haze od royal queena.
Je li moguce da je do temperature? Narucim po 3 komada uvijek, 2 curke u box i treca vani. U Outdooru su puno manje, al je kvaliteta neusporediva.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Ja sam imao sličan problem sa sličnim panelom!
Imaju leče od 90° i kada je blizu biljaka, doslovno kao da hlape vrhovi. Tj.hlapi miris i sami vrhovi nemaju neku jačinu!
Čak mi se netko i nasmijao, kada sam rekao, da se udaljavalju 2 tjedna prije kraja na 60cm od krošnje!
Inače, moraju biti na cca 40ak cm od krošnje,cijeli cvat i zadnjih 10ak dana sam ih dizao na 60cm....
Za tvoj prostor je Viparspectra v300 taman!
Nema potrebe za dodatnim svjetlom!
 

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
Ja sam prosli grow imao Sensi Amnesia auto.Miris jako slab tokom uzgoja.Cak mozes ostaviti box otvoren i bez carbon filtera.Sada imam Girls Scout Cokies auto isto slab miris kao Sensi Amnesia.Za indor prava stvar ko ne zeli da ima jake mirise zbog nepozeljnih nosatih komsija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
Meni nije bilo jasno , zasto nemaju jaci miris.U pocetku sam mislio da sam nacinom gnojenja smanjio miris .Posle sam istrazivao na NET-u i kod drugih je bio isti slucaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.065
15.489
358
Sve ovisi o strainu!
Cheesevi se osjete i to je teško sakrit! Ali, mi koji pušimo češče, manje osjetimo, nego netko tko ne puši u kući /stanu...
Neke mi nisu imale jak miris, ali skoro sve se osjete, kad ih trimam. Pogotovo, kada se ocurja, pa nakon par tjedana!
Iz iskustva, mogu reći, da od previše svjetla, miris može izostat. Radio sam to u počecima...