Biljke bez mirisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Pozdrav ekipa, ove godine sadio sam Holland Hope i cura je totalno bez mirisa pa me zanima dali je netko upoznat sa još kojom sortom tih karakteristika. Dosta sam kopao po forumu i nisam našao ništa a to mi je dosta važno jer od pogleda je skrivena ali ima samo nekih 10 m do ceste. Isprike ako ima već ova tema ili slična.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Northern lights nema previse jak miris, najblazi od svih sto sam dosad imao (uz Auto Blue Pyramid), a vidim da ga i na drugim forumima isticu u vezi toga.
Durban poison navodno nema jak miris, al moje misljenje je da je tesko samo rec neku sortu koja bi bila to sto trazis jer nikad neces unaprijed znat koji phenotype sorte ces ubost.
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Prošle godine sam imao neku nepoznatu koju sam silom prilika pred kraj morao ubaciti unutra, s ulaznih vrata se isjetila... Za pink plant sam već čuo i mislim da će ina biti izbor br. 1, em je lepa em ne miri.... ;)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
krivi link si dala SD, ovdje se trazi bez mirisa hehe ;) :)

eto da i ja nadodam jednu,, Santa Muerte (blimburn seeds) skoro pa bez mirisa, doslovno moras zabiti nos u hed da bi osjetio miris..
 

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Ja sam sadio Afghan Kush ove godine i iznenadio sam se po pitanju mirisa, jedva se osjeti moras doci metar od biljke da osjetis miris
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Ja se isto slažem sa opa...svaki strain ima miris, neki intezivnije, a neki manje. Sve ovisi kako radiš grow i šta kombiniraš prilikom growa.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Pa dobro sad, nisam rekao da uoce nemaju miris.
AK auto jedva da je imala, cak i kad sam ju osusio i skjurao,isto . eventualno, moguce da se nije osjecala, zato sto u vrijeme kad je zavrsavala, svasta je cijjetalo u mom vrtu pa....
Fruit Bomb auto je vec prilicno vonjala, osusena i skjurana, jos jace.
A recimo samonikla domacica(kcer odhttps://vutra.org/topic/8190-foto-album-galerija-sa-komentarima/?p=239249) ,koju sam proslijedio susedu i prihranjuje ju samo kokosjim izmetom, smrdi sve u 16 i osjeca se "na kilometar" iako i u najidealnim uvjetima je imala samo 5 sati direktnog sunca. ostala je mrsavica ali pereeee brate :rasta1: .
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
bas to sto sharp kaze nije da nemaju mirisa uopce nego se slabije osjete, kod mene sve imaju isti tretman tako da nije ni do toga..


nema to veze s jacinom manila :) iako ja volim jaci miris kod marihuane, ova tema je dobra za neke kojima jacina mirisa predstavlja problem tokom growa..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Eto, ja sam jedan od njih, naravno da ima miris, ali ni blizu kao prijašnje koje kad su bile u vege fazi su mirisale
na par metara. Inače i ja volim kad lijepo miriše ali ne u mom vrtu... ;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
terpeni imaju i ljekovita svojstva...postoji tema na forumu.pa..ljudi si mogu i po tome odabrati sortu..
tj.taj i taj miris/aroma=taj i taj terpen..taj i taj terpen ima takvo i takvo djelovanje.
auto sorte generalno imaju neshto slabije izrazhen miris u cvjetanju..iako..ukoliko su fino odcurane..zna se iz njih izvuchi finih ( blagih ) aroma i okusa..
 
25.05.2017
49
27
18
39
Pozdrav, zanima me sto može utjecat da biljka ima intenzivniji miris. Jer moja ima nekakav slab, i dok je rasla i sad kako se osušila skoro pa ništa. Kako utjecat na nju da miris bude jači? Sto trebam raditi?
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Papaya,white rhino,blue mystic,northern light,durban poison,auto jack herer su doslivno sorte manjeg inteziteta tokom growa. Nebitan je nacin prihranjivanja. Rqs na svojem sajtu preporucuje blue mystic ,nl i nl auto protiv nosatih susjeda bez karbonskog filtera. Uvjerio sam se u to jer upravo imam papayu od nirvane i gdje god guglas izbacit ce ti papayu pod low odor starins. Takodjer i white rhino od ghs. Znaci vega nista citaj lisna masna mirishe na svjeze pokoshenu dvorisnu travu . U cvatu se osjete samo kada primish stabiljku ili head i napucas nos u doticne. Lp