Biljke mi nisu cvrste

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.10.2011
16
0
0
33
Momci ne znam da li smaram i da li je ovo normalno, ali hajde ko velim bolje da pitam... Biljke mi extra rastu kako mogu da primetim, ali nije to u pitanju. Stablo je dugacko desetak centimetara ima i listova ali mi se cini da je malo vislje nego sto sam vidjao ovde na forumu. Po nekom mom zakljucku zbog toga mi 2 biljke ne stoje uspravno nego padaju po zemlji. Da nisam isforsirao sa hranom ili vodom previse.....
 
29.10.2011
19
1
0
41
Kazes visoke a malo listova? Daleko ti je svetlo, pa se izduzuju biljke jureci za istim.
Ali kazes padaju po zemlji, zemlja previse mekana? napravio si blato?
A moguce je i da je do stabla, za to ces morati nekoga iskusnijeg da sacekas. Uzivaj
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
to je onda svjetlo definitivno... treba ti još žarulja i moraš ih približit (ako koristiš CFL)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kao prvo,ako oćekuješ neki adekvatan odgovor moraš nam dati više informacija,temp,vlagu,režim zaljevanja,prehranu,vrstu rasvijete,box idr takve stvari fotkaj sitvaciju itd potrudi se malo za boga miloga,pa ne čitamo mi misli.
Druga stvar potraži po forumu 99% sam siguran da negdje već postoji takav problem i riješenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sta ti je, kog ce ti to, bolje nam daj koju fotku da vidimo stanje, il' opisi detaljnije uslove, moz biti voda, moz biti svetlos, moz biti...
 
25.10.2011
16
0
0
33
Epa nemam USB a i ne znam kako se ubacuju slike. Problem cu morati da resim za nekoliko dana jer sutra slavim slavu... Podicicu mali biljke i ubacicu jednu stedljivu sijalicu. Nju cu taman posle zameniti zivinom ili HPS kada mi bude trebala temperatura
 
25.10.2011
16
0
0
33
Pa ljudi ovo mi je prvi put kako sam zasejao. I sve se plasim da nisu muske biljke. Ovako dok su male izgledaju kao najlepsa biljka na svetu, prave lepotice, kada bude doslo vreme za raspoznavanje pitacu,
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Fanta je napisao(la):
Da li valja da u box ubacim ultraljubicastu sijalicu, ovo mozda i lupam ali ni to na forumu nisam nasao
Nije ti grow box disko klub pa ti trebaju te ultraljubičaste žarulje :icon_lol:

Bez zajebancije... Za sve to imaš odgovore na forumu, samo treba malo čitat... al ajde...
99% sam siguran da je premalo svjetla pa se izdužila...
Mogo si se barem potrudit opisat situaciju u boxu, kakvo svjetlo zasad imaš, itd. Inače možemo samo nagađat.

Evo ti link o rasvjeti pa vidi kolko svjetla imaš i kolko ti fali... Pošto pretpostavljam da je ti je sadašnje svjetlo dosta jadno mislim da ti jedna dodatna štedna žarulja neće bit od neke pomoći...


Savjetujem ti da pročitaš na forumu sve o sadnji pa kroz neko vrijeme započneš novi grow sa nekim znanjem... Ovako mučiš i sebe i biljku...
 
25.10.2011
16
0
0
33
Brate ja ne pocinjem iz pocetka pa makar mi uginula biljka, ovo ce mi biti neka proba, i taman da se naucim malo, a kasnije sa novim grow-om se nadam da ce biti bez problema. Temperatura mi je sada skocila na 30 stepeni, moracu ili da ubacij vent, ili da izbacim sijalicu i podignem biljku
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Uhvati se ti citanja foruma...imas jos dosta gradiva za nauciti ako zelis uzgojiti sam nesto...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ili hps ili cfl, bez toga unutra (indoor) ne možeš početi. A griješi se i vani, a tek ako nije siguran sajt...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
trudiš se otežati nam situaciju.. da si samo jednu slikicu stavio već bi imao odgovor, ovako sve ode u spam, spam...

vidim da spominješ neke muške biljke.. kako se možeš plašiti muških biljaka ako su ti tek 10cm, visoke, nemoj pričat bezveze i lupetat..
definitivno imaš premalo svjetla, kao što su ti svi gore rekli.. ako imaš žarulje obične u boksu, možeš to sve komotno baciti prije nego biljka sama uvene..

daj bar reci kakve lampe imaš, ili bar neku sliku.. auu.. propustio si najbitnije informacije o gajenju.. danas se svi trude da što prije stave lampe; Čitaj: POGREŠNE... tako da od toga ništa.. ako se malo ne žrtvuješ i ne uložiš koju kunu, naravno niti biljke neće rast...

pozdrav.!

P.S. Vidim da ih hraniš... pa to ti je EPIC FAIL