Biljke slicne kanabisu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ne moćni. Anafrodizijak po značenju riječi znači suprotno od afrodizijaka. Anafrodizija je stanje u kojoj je si bez ikakvog seksualnog nagona. Anafrodizijak je bas sredstvo za potiskivanje seksualne želje, ne. Naprimjer vrbina kora je anafrodizijak, i to je poznato odavnina, i nece te sad ona dovest do neke teske anafrodizije nego ce umiriti da nisi ko napaljena zivotinja, vec da se mozes koncentrirati na druge stvari. Ali u slucaju konopljike ona je zanimljiva jer djeluje i kao afrodizijak i kao anafrodizijak, znaci moze spustati ili povecavati seksualni nagon.
 
10.08.2012
38
1
0
33
e ne znam da li je slicna, ali znam da se pusi zove se salvia divinorum cinimi se i puca i ima rad od 5 do 10 minuta kazu da su teske halucinacije u pitanju... jel imao ko iskustva sa ovim? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
10.08.2012
38
1
0
33
interesantno.. steta sto je ilegalno od prosle godine, tako kazu na tom sajtu.. no cuo sam da se moze lako naci i da nije skupa. pa bi probao i to.
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ilegalna je no nisam previse siguran koliko su nasi panduri upoznati s tom biljkom mislim da nisu ni culi a kamoli vidli, kod nas je jednostavno sve sto se cuje da je psihoaktivno odmah se zabrani, a nit znaju sta su zabranili tak da nevjerujem da i netko ti to nađe neznam šta bi stim mislio, a naravno da nikada jos nisam cuo da je netko kod nas na balkanu pao zbog salvije, možda se varam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nephilm

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Evo ako vas zanima, još jedna, otkrio je proslo ljeto, opcaran sam bio, zove se dvozub iliti vodena konoplja -lat. Bidens Tripartita, ja je našao odmah uz vodu, čak iz vode rasla može se reć
bidens-tripartita-subsp-tripartita4880.jpg
2009_07_26_19-02-09-bidens_tripartita.jpg


Ovo je ništa, kad je vidite u živo, jednostavno se počinjete smijati... Pogotovo kad vidite da joj je stabljika debela skoro, kao stabljika od satorija kojeg ste imali tada...
 
30.05.2013
25
12
3
Industrijska konoplja izgleda isto kao i prava(sativa,indica) samo sto moze puno vise narasti u visinu i ne donosi velike vrhove!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
21.07.2013
45
21
8
ChasedByDevil je napisao(la):
Evo ako vas zanima, još jedna, otkrio je proslo ljeto, opcaran sam bio, zove se dvozub iliti vodena konoplja -lat. Bidens Tripartita, ja je našao odmah uz vodu, čak iz vode rasla može se reć
bidens-tripartita-subsp-tripartita4880.jpg
2009_07_26_19-02-09-bidens_tripartita.jpg


Ovo je ništa, kad je vidite u živo, jednostavno se počinjete smijati... Pogotovo kad vidite da joj je stabljika debela skoro, kao stabljika od satorija kojeg ste imali tada...
Ovakva biljka raste i uz rjeku pokraj mog sajta, biljka je stvarno slicna cannabisu i ima je jako puno uz duz cjele rjeke.
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
Jel zna netko konkretnije gdje bi se mogla nabavit kupit iskopat konopljika? Prekul mi je da ju ignoriram :) poz hvala!
 
17.01.2014
43
109
33
doc_doc je napisao(la):
Jel zna netko konkretnije gdje bi se mogla nabavit kupit iskopat konopljika? Prekul mi je da ju ignoriram :) poz hvala!

Jednom sam u Istri bio u nekom parku prirode, neka močvara s puno ptičje populacije,
ne sjećam se naziva niti točne lokacije,
tamo je bio čuvar, pričamo s čovjekom, ugledamo konopljiku, pitamo kakva je to biljka...
Rekao je da se ona u narodu još naziva i 'fratarski papar' što ukazuje da su vjerovali da je
biljka zaista anafrodizijak, kako je gore već rečeno (fratri ne bi smjeli baš biti napaljeni ha ha
pa im je bila od pomoći, to je moja slobodna interpretacija naziva) ... jel te ona zbog tog svojstva i zanima :) ?
 
05.03.2014
7
9
3
gazimir je napisao(la):
Jednom sam u Istri bio u nekom parku prirode, neka močvara s puno ptičje populacije,
ne sjećam se naziva niti točne lokacije,
tamo je bio čuvar, pričamo s čovjekom, ugledamo konopljiku, pitamo kakva je to biljka...
Rekao je da se ona u narodu još naziva i 'fratarski papar' što ukazuje da su vjerovali da je
biljka zaista anafrodizijak, kako je gore već rečeno (fratri ne bi smjeli baš biti napaljeni ha ha
pa im je bila od pomoći, to je moja slobodna interpretacija naziva) ... jel te ona zbog tog svojstva i zanima :) ?
Da nisi mozda bio u Paludu pored Rovinja?