biljke u vremenu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.07.2015
38
100
18
42
ovako znaci,
sinoc sam pripremio 9 kantica od 5l (ako ima negdje forum sa rekordima da se zabiljezi) i cekao da se spusti mrak,najzad krecem u osvajanje brda,iskrenem zglob po grbavom sumskom putu,,znoj pocinje da me oblijeva u sparnoj noci,jedan odmor pa drugi pa treci i stignem konacno,cujem neko lomljenje grana unutar sajta,,hmm,,u istom trenutku proleti neka pticurina iznad mene i sjede na drvo,,ok,imam drustvo,pomislio sam,osim sove i preppstavljam zeca ili jelena,mozda lisice nebi trebalo vise nikog biti,,ali prevario sam se,,bilo je oko 2 do 3 milje komaraca i njih 300 najmanje je okusilo moju krv,sav mokar zaljevam biljke i bjezim nazad,usput udarim glavom u drvo i ebem sve sto mi padne napamet,krvav i izgreban odlucim da NECU VISE ICI NA SAJT,biljke su velike i sta im Bog da do branja,e sad ,da imam nekakvu zicaru pa ok,ali vec mi je muka od svega nabrojanog,nisam opterecen kolicinom i urodom i zato nestajem na 2 mjeseca,,sta mislite,hocu li dozivjeti prijatno ili neprijatno iznenadjenje kad sledeci put odem,,pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kidamo

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
neznamo šta ćeš doživjeti.. :) haha.. triba si otvorit dnevnik, pa da ovo bude uvod ;) .. da sam na tvom mjestu.. hm, neznam.. obišla bi ih bar još jednom ali tamo za mjesec dana.. ;) sretno and be careful ;)
 
14.07.2012
72
122
33
30
ako si htio da se diviš prirodi trebo si bit umjetnik il učiteljica il sejo kalač. Vjerujem da svako od nas ima nekih poteškoća pri pristupanju sajtu. Osim ako ih nisi posadio na kilimandzaro preporucio bih ti ne budeš p i č k a i obilaziš to redovno kaz d dej iz long end d san iz ap.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
14.07.2015
38
100
18
42
ako si htio da se diviš prirodi trebo si bit umjetnik il učiteljica il sejo kalač. Vjerujem da svako od nas ima nekih poteškoća pri pristupanju sajtu. Osim ako ih nisi posadio na kilimandzaro preporucio bih ti ne budeš p i č k a i obilaziš to redovno kaz d dej iz long end d san iz ap.
ko o cemu,k***a o postenju,a crna beti o optimizmu i ohrabrivanju,vjerovatno uzgajas indor ili ides svakih 15 dana na sajt pa je sve super i kul,uostalom tretman koji sy imale moje curice se moze definisati kao ULAZAK U HAREM

ovde nama p od problema, tema je na pogresnom mestu
ok,problemi su vise licne prirode,a mogu se odraziti na uzgoj,slobodno ga prebaci gdje pripada,tesko se snalazim u ovolikim fiokama;)


* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti (Edit) dle levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
14.07.2012
72
122
33
30
da tebi je najteze o jadan ti, kako izdrzis. jesi takve odgovore ocekivo? *******************



* * *
obrati pazmju na recnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
14.07.2015
38
100
18
42
haha,,kakav napacen lik,rijeci u potpunosti opisuju tvoj nikname,crn nekulturan nervozan neraspolozen zajedljiv itd,post je kao sto vidis vise zabavnog karaktera(u cemu se ti ne snalazis najbolje)prema tome,,imas srece sto je prebacen u groblje pa mozes i ti dati svoj doprinos,,gledaj prvi odgovor na moj post i uci se kako normalan svijet komunicira,,



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Odgovor je jednostavan - koliko daš, toliko dobiješ :) Često se trud isplati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
hocu li dozivjeti prijatno ili neprijatno iznenadjenje kad sledeci put odem
sta im Bog da do branja
Teško je predvidjeti božje postupke :djede:

Što se tiče tvoga posta,šta kantice,šta sova,šta komarac,gdje su biljke,imal' kakvih slika ili ti je mobitel ispao u rupu u kojoj spava poskok ?
Kakve biljke?
Gdje su :);):puuuh:::p:D ako je post šaljive prirode?
Nigdje nisi spomenio u postu da odgovor ne smije biti negativan po tebe,i tako dalje i tako dalje ...

Sjedi 1 :ajnstajn:


Edit; šalim se malo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
14.07.2015
38
100
18
42
haha,,na poskoke sam zaboravio:zvezda::,ovo je vec jedna zdrava;) kritika,naravno da je uvazavam,pa ovde smo da se druzimo razmjenjujemo iskustva i pomazemo jedni drugima,a ne da se takmicimo ko je pametniji i licemjerniji,u medjuvremenu je pala kisa ,tako da cu prosetati do sajta,bez tereta ovaj put, i pocastiti vas sa nekoliko slikica,
tx ven,,sve 5;)
 
14.07.2012
72
122
33
30
haha,,kakav napacen lik,rijeci u potpunosti opisuju tvoj nikname,crn nekulturan nervozan neraspolozen zajedljiv itd,post je kao sto vidis vise zabavnog karaktera(u cemu se ti ne snalazis najbolje)prema tome,,imas srece sto je prebacen u groblje pa mozes i ti dati svoj doprinos,,gledaj prvi odgovor na moj post i uci se kako normalan svijet komunicira,,



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
izvini brt, ja sam mracan lik ko onaj iz onog filma sisimis covek, kako se zvase
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
brate ima par izuma za kupit koji ti sami zaljevaju biljku bez da ti treba struja ili nesto,jedino ste treba je da ti svako 10 dana dodes i napunis opet spremnik
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Po meni su komarci jedni problem u ovoj prici..divljač bježi od tebe čim te spazi,isto tako i zmije..kupi si sprej za komarce i mirna bosna...obiđi biljke bar svaka 2 tjedna,isplatit će ti se..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.