Biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.08.2005
46
1
0
E moram vas OBAVEZNO ohvaliti kak se PREDIVNO opisali ulazak u trip vašeg kpolege pod opisom biljke PIPTOPURUS BETULINUS.Iako nemam pojma o toj biljci ali užasno mi se svidjela ona reèenica :"i zaplovio u paralelni svijet magije i arhajskih sjeæanja". Ma fascinantno.Pa tko nebi nakon toga poželio trip.Svaka èast.Fakat ste me se dojmili. ::super
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
Muskatni orah(Mirystica fragrans)"DIGNEM se i dođem u kupaonicu (koje je nekih 3m od mene) i gledam NEMA WC ŠKOLJKE!?!?!? Nema... prazan ćošak! Nemoš vjerovat, ja ispalio... Kak nema *****u pa nemože bit!? I tak još sam jedno minutu dvije gledo i nisam skužio di je školjka."Gornji tekst dio je opisa efekta muškatnih oraščića konzumiranih na "ispravan" način. Da budemo posve jasni, postoje ljudi koji se drogiraju muškatnim oraščićima.Tekst iz uvoda prenesen je s hrvatske news grupe o drogama, hr.alt.drugs, čiji sudionici raspravljaju o svemu što ima veze s upotrebom opojnih droga. Tako se na hr.alt.drugs diskutira o efektima raznoraznih droga, ali i opasnostima vezanih za njihovu upotrebu.Najčešće se te rasprave vode o ilegalnim drogama kao što su marihuana, esctasy, LSD, kokain, heroin, ali u zadnje vrijeme hr.alt.drugs je zaokupila rasprava o,ni manje ni više nego muškatnim oraščićima.Muškatni oraščići najčešće se koriste kao začin za slastice, kao i pri spremanju orijentalnih jela.No, budući da "muškanti" (kako iz skraćeno nazivaju na hr.alt.drugs) sadrže aktivne alkaloide miristicin, safrol i elemicin, imaju psihotropno djelovanje koje izaziva snažne halucinacije.eto za sve one koji nisu znali...ako je i bila temo o ovemu ne sjecam se.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ja to jako dobro znam, pojeo sam ih 3 čajne žličice i da vidiš leta...

al je gadno za pojest...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ma ocu cas posla..da jos probijem glavom radi orascica:flamed:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nema potrebe da se dižu teme iz naftalina. Sve diskusije osim vutre su prebačene na "the majka" pa ključam ovo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.