Biljni tamjan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.11.2008
4
1
0
39
Pozdrav svima.

Već par dana planiram da pokrenem jednu interesantnu temu... Neki od vas su možda upoznati sa fenomenom "biljnog tamjana" koji se prodaje u Beogradu, a verovatno i šire. U određenim šopovima (beše ne bi trebalo navoditi imena prodavnica?) za 1000din se može kupiti vrlo simpatično zeleno pakovanje sa klasičnom vutrica-kesicom, baš onakvom kakvu je pamtimo sa ulica. Unutra je nešto što jednostavno ne biste mogli da objasnite pandurima, osim ako biste im pokazali račun. Sve je legalno, porez je plaćen. Oni ništa ne bi skapirali, kao što ne kapiram ni ja. Na kutiji piše da je u pitanju osveživač vazduha (?) koji pritom nema apsolutno nikakav miris, u stvari, možda onako malkice kao neki blagi čaj... Strogo je napisano da "nije za ljudsku upotrebu" i da se ne sme direktno udisati. Ipak, ako to uradite, očekuje vas sasvim solidan rad, vrlo nalik dobrom skanku. Miriše minimalno prilikom pušenja, skoro i da nema ukus. Od standardnih stonderskih nuspojava tu su puknute oči, glad i stond posle nekog vremena. Ukratko: skoro svaka sličnost sa vutrom je sasvim očigledna! Kada sam ga poslednji put kupovao, prodavačica me je pitala da li uz to hoću i rizle sa flopom. :icon_lol: Naravno da sam uzeo. Dakle, u čemu je stvar? Šta mislite o ovome? Koliko znate?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: teBra@king@bre
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.