BioBizz (Produkti, Recenzija...)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.327
9.854
256
Dobar dan
Interesuje me da li neko mesa biobizz sa advanced nutrients u fazi cvetanja i kako i koje proizvode imam celu liniju biobizza bloom,grow,topmax,alga a,umesto bio hevena koristim plagron green sensation i imam big bud i carboload od advanced nutrients koje bi hteo koristiti zajedno ili umesto nekih biobizz proizvoda pa bi mi znacilo ako je neko probavao da cujem iskustva.
Unapred hvala!
Ja :) koristim fishmix i bloom, a od AN Nirvana (par puta u vege, i od četvrte nedelje 12/12 do sedme) i Big Bud (od treće nedelje 12/12 do pete) samo rokaj, i bez brige. Od prošle godine prvi put koristim Nirvanu, iskr preporuka
Eh, da ove godine sam prvi put probao i voodoo juice. Auh. Koren bukv eksplodira, isto preporuka

@Big L fishmix kida bro, jes' da smrdi k'o kuga, al nema greške sa njim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
E a jos ne mogu odluciti da li da idem sa lightmix ili allmix zemljom za automatike.

Mislim da cu ipak ići sa lightmix da izbjegnem mogucnost predoziranja dok su mlade, a lako nadoknadim slabu zemlju dobrim hranjenjem u kasnom cvijetanju.

Ne presuđujem automatike pa mi opcija da koristim obje ne dolazi u obzir.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smizi
04.05.2021
97
235
33
Pitanje za one koji su koristili Top-Max, da li ste koristili od pocetka do kraja ili samo u flower? Svako zalijevanje ili samo povremeno?
I da li je istina sto kazu da Top-Max ostavlja los okus?