BioBizz (Produkti, Recenzija...)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Poz decki,koristit cu biobizz gnojiva,samo me zanima doziranje,vidim po tabeli ima za light mix i za all mix,a ja imam teramagmu,sad neznam kako da doziram,i koristio bi grow,bloom,topmax,alga,dal ce to bit dobro bez roota i havena ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Ja Biobizz koristim od početka growanj-a zadnja 2 growa (Grow, topmax,biobloom ) sad u zadnjem grow-u dodal Bio heaven ).:banana123:
Zemlja također Biobizz All Mix kroz sve growove.
U prvom grow-u krenul sam gnojit u 25 danu sa:banana123: 0,75 grow . bloo 0,75 top max 0,75 pa polako povečaval dozu
Drugi grow krenul gnojit u 30 dan itd imate sve evidentirano u mojim dnevnicima
https://www.vutra.org/threads/auto-mazar-x-4-mars-pro-ii-epistar-160-led.17410/
https://www.vutra.org/threads/2-x-critical-under-mars-pro-ii-epistar-160-led.17701/
Bio Heaven i ostale komponente jedan od šopova ima najjjeftinije 250 ml =138 kn ,drugdje je po 160 kn pa na dalje.neznam da smijem reklamirat druge šopove osim ove s banera.Prosurfajte .
Htel sam prejti na AN ali mi se čini da treba dosta komponenti dodavat da bi to sve skupa imalo smisla .
Tak da sam ostal na Biobizzu :thumb:
Biobizz je odličan odabir za uzet kad kreneš growat.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Onda je dovoljno uzeti Advanced Nutrients Iguana Juice Grow & Bloom ako furaš organic/bio/zemlja/bakterije..
Tu imaš pravo, imaju brate previše produkata, a ja mozak, poletim, i kupim sve, sada sjedim na 2 puna kartona, i na kraju se potrošio..
Ipak te isto izađe, kupio ti Advanced Nutrients produkte ili BioBizz, isto je to skoro što se tiče produkata
bb grow = an iguana grow
bb bloom = an iguana bloom (ovdje se moraš čuvati, ima više vrsta tečnog guana ovaj an bloom)
Bb Topmax = AN BigBud/BudCandy
BB heaven = AN 52
To je to, za kraj možda još OverDrive kupit, kada pogledaš, na kraju ostaneš na istom broju komponenti đubriva isto kao i kod biobizza..
Ah da, ako budeš naručivao direktno preko njihovog sajta kod advanced nutrients, dobit ćeš produkte na poklon, koje ne možeš kupit ovako, već su limitirani, jedan produkat kojeg šalju je, "Vlažna Betty", stimulator za bloom:

Wet-Betty.png
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
s obzirom da sam tek krenuo growat, odlucio sam se za biobizz ali zanima me vase misljenje - sto vi mislite koliko je biobizz zapravo organic? ili je to samo jedan veliki marketing, samo da se proda ili su oni stvarno 100% organic? ako uzmemo u obzir ljudski kredibilitet, taj njihov "100% organic" mi postaje malo sumnjivo. u svakom slucaju, ja vjerujem da su organic koliko im resursi dopustaju, ali neusporedivo s 'pravim organic' uzgojem koji bi se jedino mogao izvrsiti u outdooru, prirodna zemlja, ne-kupovna gnojiva, prirodna rijecna voda itd itd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
99.9% je organic biobizz ja ne flusham biljku na kraju samo zadnja 2 zaljevanja voda i to je to i nemam nekih problema ni s okusom dima ni ne grebe u grlu
vkerovatno ima udio kemije al ne svi proizvodi,ako recimo uzmemo fish mix miris mu je pravo peirodni isto i sa ostalim proizvodima i rok trajanja je mi se cini 5 godina svim proizvodima naravno uz pravo skladištenje tako da smatram da je biobizz još najviše organic od svih gnoiva na tržištu bar onih koje sam ja gledao
 

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Posto bih isao na organsku varijantu BioBizz je opcija. Postoji Starter Pack koji koliko sam nasao sadrzi:
- Bio Grow 1 liter
- Bio Bloom 1 liter
- Top Max 500ml
- Bio Heaven 250m
- Root Juice 250ml

Koliko biljaka ovo moze izgurati u jednom uzgoju u potovima od recimo 18l?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ovisi koliko ce ti biljke traziti hrane. Growa i Blooma imas dovoljno za 4 biljke. Growa ce ti cak i ostat za iduci grow. Root juice takodjer dovoljan za 4 biljke. Top Max je na granici da ti fali za 4 komada, a BioHeaven ce ti sigurno falit, al njega kad potrosis nemoj bacat pare na novo jer ti ne treba. Najvazniji u cvjetanju su Bloom i Top Max. Bez Heavena se moze.
S obzirom da imas malo Heavena njega pocni stavljati u drugoj polovici cvjetanja (od 4 tjedna cvjetanja).
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
ne kosta malo uopste.
Imamo slicnu paletu samo ja dodal alga a mic i acti ver-u.Bio heaven kosta majku mu , najmanja bocica 138 kn.


@Sensi Star narucil prije tjedan dana alga a mic i acti vera.tek posle videl da alg-u a mic netreba dodavat u All mix zemlju, a ja koristim All mix.Poslal upit Biobizz-u ali nemA odgovora tj.dana.Pa sad da ju dodajem ili pratim tablicu?Imas iskustva s algom?
Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja sam ubacivao i Alga Mic u All Mix zemlju povremeno. To su vitamini i amino kiseline pa moze samo koristiti. Dok ti je jos nova zemlja nemoj nista ubacivati osim Root Juica. Tek negdje treci tjedan kreni sa pola doze s ostalim gnojivima. Kasnije povecas na full. Samnjis ako vidis da je previse.
Neki strainovi traze vise, a neki manje gnojiva, tako da gledaj biljke sta ti kazu. Bolje da malo fali nego da je puno previse.
Doduse sa BioBizzom je tesko pretjerati, al ipak pripazi.
Drzi se okvirno tablice za gnojenje i trebalo bi biti sve ok.
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Super hvala ti.ove koje imam hranil u 32-om danu prvi put sa 1/3 bio grow-a i heavena. Drugo gnojenje 1/2 doze sad sledece full ak budu zahtjevale.tocno gledat biljozu i sve sama veli.:thumb::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
@Sensi Star

Ako moze pomoc bio bih zahvalan. Negde posle 20 dana sam dao biljkama 1/3 doze Root, Grow i Bloom i izgorele su pa sam radio ispiranje. Sacekao sam da se oporave, 10-15 dana i dao im samo Root, punu dozu po tablici i opet su spaljene tako da mi nista nije jasno. Zemlja Potgrond H, voda PH oko 6,2-6,5 vlaga zna da ide do 75% temp do 28C.
 

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Stavi neke slike al bloom nisi smio stavljat on ide tek u cvjetanju mislim da bi ti najpametnije bilo napravit flush pa joj dat samo root malo growa i heavena ako imaš al daj prvo slike
 

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Pa kazem povratile su se fino posle tog prvog pogresnog gnojenja kada sam stavio i Bloom ali sada sam im dao samo Root i opet problem. Racunao sam da sam ispiranjem isprao sve zivo iz zemlje pa reko da im dam bar nesto. Imam i mentora ali nije radio sa BioBizzom pa reko ajde i ovde da priupitam

1.jpg

2.jpg
3.jpg
 

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Koristim cesmovacu koja je na ph 8.0 pa je Limuntosom spustam na 6,2-6,5

EDIT: prvo joj korigujem ph pa stavljam BioBizz