BioBizz (Produkti, Recenzija...)

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
16.10.2018
106
64
28
A je skup ovaj heaven, budemo bez toga. Mislim da za ljepu i zdravu biljku je ovo i vise nego ok :
1l grow, 1l bloom , 0,5 l top max, 0,5 alga mic, 0,25 root juice , 0,25 fish mix , light mix 20 l zemlje. Sve za 54 e, a samo heaven 0,25 16 e.
Ovaj pack, za koliko biljaka moze biti dovoljan? :)

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
481
2.205
143
EdibB puno :) ovisno i o zemlji all mix ili light mix ,napravio sam dvije izmjene u kupovini , kupljena zemlja je bila all mix ,a u nju ne ide alga mic pa sam uzeo acti veru. Uglavnom drugi put bi definitivno uzeo manju bocu growa jel po tablici ide 1 ml na litru kroz cjeli grow na all mix,a i fish mix moze kao zamjenu za bio grow pa onda tih par eura ugurao u vecu bocicu acti vere ili root juice
Upravo mi raste druga biljka pa vidi
IMG_20190121_162246.jpg IMG_20190121_162229.jpg

Znaci grow i fish mix ide u paradajze i ostalo balkonsko povrce na proljece

Poslednja izmena:
24.01.2019
34
184
33
Pozdrav ekipa. Trenutno sam na prvom growu, u pitanju je automat 24carat i koristim biobizz light mix zemlju i ovu paletu nutrijenata na slici.Koristim tocno po letku kako pise. Root juice cu uzet za sljedeci grow posto ide samo prvi tjedan. Posto citam ode da se ph ne korigira ako se koristi njihova zemlja i nutrijenti, sad me to zbunilo, jer sam cijelo vrijeme korigirala ph. Inace mi je ph 7.6, i spustim ga negdje oko 6,5 otprilike, dodam nutrijente, promjesam, pricekam par min i zalijem. Moze li mi neko tocno rec kako da koristim ove nutrijente i kakve su to sheme sa odstajanjem vode. Hvala na pomoci.

Prilozi

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
913
630
113
planet earth
ja sam isto uvek namesto ph kad sam koristio biobizz tako da tu nevidim problem. naravno sa organskim podesavacima, nikako hemija. mozes i nemoras.
limun, ocat, soda bikarbona.
vodu nalijes u kantu i ostavis par sati da odstoji da bi ishlapila hemija koju trpaju.
ako imas uronis malu pumpu za zrak sa kamenom (ducani za ljubimce) da ti ozracuje vodu.

• Sviđa mi se
Reactions: Lolita17

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.708
4.792
188
Tamo iza ugla
Kod svih organskih gnojiva (kao sto je i BioBizz) ne moras raditi PH korekciju jer kod organskog uzgoja to se sve samo korigira u zemlji.Ja ostavim vodu da odstoji 12 sati jer imam vodu u kojoj je dosta klora. Fora sa odstajanjem vode je u tome da sto vise klora ispari.

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.708
4.792
188
Tamo iza ugla
Ja sam radio sa BioBizzom, organskim Plagronom, BioTabsima, BioCannom i nisam korigirao PH i sve ok. Kad sam t k poceo growat onda sam i ja korigirao BioBizz al sam skuzio da nema potrebe.

24.01.2019
34
184
33
Hvala na odgovorima, a dali trebam nutrijente ostavit kad promjesam ili mogu odma nakon par min zalivat? Cini mi se da su mi neki listovi posvijetlili, ili su svijetlo zuckasto zeleni, dali to ima veze sa ph ili nutrijentima. Ovo je slikano sad u mraku, zalila san je prekjucer sa svime sta ide po tablici. Neznan koliko se vidi na slici al do prije par dana su svi listovi bili bas zeleni tamniji.

Prilozi

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
913
630
113
planet earth
nek ti potvrde ovi koji znaju bolje, ali mislim da oblik mg koji je za nas nije dobar za bilje.
meni kad fali uzmem neki CalMag organski.
jos jednostavnije epson sol sa prskalicom folijarno. 2-3 puta u par dana. potrazi tu na forumu jer neznam napamet.
epson kupujes u apoteci.

• Sviđa mi se
Reactions: Lolita17
29.04.2015
20
85
18
Sto mislite o biobizzu u outu. Zemlja bi bila teramagma i balkonija pomijesane sa onom na sajtu koja se ne cini losa (dosta je prozracna i ima dosta glista) u koju bi prije presadivanja dodao mikorize.

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
614
2.595
163
ja osobno nemam iskustva sa outdoorom, ali jedan prijatelj ima i kaze da je dobar, efikasan ali ga treba puno dozirat, vise nego za indoor. e sad, zasto je on tako napravio, mozda je bila druga zemlja, uglavnom ne znam tocno. s obzirom da biobizz i nije bas jeftin, to bi znacilo da bi dosta love otislo na gnojivo za out. ali da je dobar i efikasan kao organsko gnojivo, to stoji.

• Sviđa mi se
Reactions: skandinavija

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.486
24.726
1.098
2 ml na litru vode :D