BioBizz (Produkti, Recenzija...)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Nisam ih ni zaleval jučer jer nisu još spremene.
danas ide onda samo voda + med.
Naručil
TNC MycorrMax čekam da stigne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hermic

Gertner

grow love - love grow
20.08.2018
77
630
83
Svemir
Upravo tako, takodjer koristim samo biobizz paletu gnojiva i zemlju, mikorizu, ne korigiram ph, pustim vodu da odstoji 24h i nikada problema ali i pazim da se zemlja ne osusi nikada
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
A je skup ovaj heaven, budemo bez toga. Mislim da za ljepu i zdravu biljku je ovo i vise nego ok :
1l grow, 1l bloom , 0,5 l top max, 0,5 alga mic, 0,25 root juice , 0,25 fish mix , light mix 20 l zemlje. Sve za 54 e, a samo heaven 0,25 16 e.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
02.11.2018
48
110
18
29
E pozz ekipa evo i mene s pitanjcem :D

Stiglo mi prvo gnojivo i to biobizz...uzeo fish i bloom...imam automata i zemlja je plantela balkonia, danas ušla biljoza u 2. tjedan...zanima me jel smijem dodat malo fisha s obzirom na zemlju? Čisto zbog tih malih životinjica :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hermic
02.11.2018
48
110
18
29
E odlično hvala! Još jedno pitanjce...jel mogu zamješat litru toga pa tako prskat al da pstavim ono što ne potrošim za odući put? Mislim, kolko dugo to može stajat tako razrijeđeno? I kolko često smijem tako folijarno to dodavat? Pri svakom zalijevanju? Hvala hahahah
 

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.044
143
Posto je u planteli ja bi ti predlozio da zalijevas kao i do sada vodom a fish mix folijarno... nisam siguran za stajanje ali danas i sutra moze svakako... iako mi je to bzvz... u spricu sipas 2 dl vode i 5,6 kapi samo fishmixa i spricaj ... ja bi tako kroz drugi i treci tjedan dok nepusti pistile... a onda full dozu na korijen i prelazak na bloom... i ako ces ici samo sa bloom bez grow predlozio bih ti bubnit 3-4 kroz cvjetanje fishmix...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FrogKhan

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
vozdra društvo
pročitao sam temu i jope mi nije jasno. :zvezda::
Evo i ja sam ponosni vlasnik Biobizz: Biogrow i Bio bloom. imam ja i tablicu.
Svi kažu da ne treba prvih mjesec dana ništa. ok. ali čemu onda Biogrow ili se ipak gnoji sa njim!?
(Biljka je par dana stara,zemlja kvalitetna)
Gnojite li stim gnojivom od početka ili?
 

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.044
143
Ako imas tablicu onda bi ti trebalo biti jasno... po bilo kojoj tablici Bio Bizza Grow ide stalno skroz do 2 tjedna pred kraj... e sada oko vege... ja osobno poslije dva tjedna pocnem koristiti Grow te ga teram u vegi i flip na 12-12 pa koristis mix Grow-Bloom... tablica
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Biogrow i Bio bloom. imam ja i tablicu.
bilo bi bolje da koristis cijeli paket ;)
Svi kažu da ne treba prvih mjesec dana ništa. ok. ali čemu onda Biogrow ili se ipak gnoji sa njim!?
ne treba ako imas dobru zemlju koja ima hrane u sebi. ne znaju oni u cemu ces ti sadit i koliku koncentraciju gnojiva vec imas u zemlji. ako koristis njihovu zemlju onda se drzis tablice i sve ok, ako ne.. briga njih :D snadjes se. ako kreces u nekom slabijem vege mixu, onda kreces od starta gnojit, ako imas neku jaku zemlju onda nema smisla trpat jos odma na pocetku. u tom slucaju preskocis BB Grow i korists ostatak paketa. root juice i bio heaven.
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
bilo bi bolje da koristis cijeli paket ;)
kakav crni cijeli paket, jedva sam i ovo složio, nemam bubrega toliko.,, :)
Zemlja je; Agro Zahradnicky substrat .
Preporučuje sa na prvoj stranici u temi "Zemlja" (nema bez Čeha)
Znači ništa dva tjedna, ondak Bio grow po tablici a u cvjetanju tj, kad prebacim na 12/12 još jednom, pa samo Biobloom,, ok.
piece of cake ...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Hermic