Biomix kapsule

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
@hazeri svaka čast na temi

@Rancero kako da ne budućnost je ali ne bi reko da će farmacija ovolika prirodna bogatstva stavljati na tržište njima je hemija profit a ovo svi mogu napravit, jer kako čitam ovakav biomix je za sve što treba čovjeku za održavanje organizma od glave do pete.

@CilI da te usput pitam koristio bi konopljino ulje, maslinovo i kokosovo ulje, šta da dodam od lecitina i eterična ulja?
Eh koliko čega trebam dodat od kokosovo konopljinog maslinovo ulja koji omjer i eterična ulja i lecitina?

Htjeo sam ujutro pre doručka biomix cbd 1 uzet, i navečer cbd +rso?
Ne bolujem ništa već samo zbog održavanje zdravlja


Znači dodam cbd ulje pa ga razgrijem pa ostala ulja isto tako uvijek po 1ulje dodam miješam pa drugog pa miješam i na kraju punim

Treba 1 tema isto koliko ml po kilaži i godinama treba uzet biomixa pošto je drukčije za odrasle a drugačije za djecu i bebe.


Znači biomix je za sve osim za rak jetre tu treba po rso metodi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and hazeri

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
@hazeri svaka čast na temi

@Rancero kako da ne budućnost je ali ne bi reko da će farmacija ovolika prirodna bogatstva stavljati na tržište njima je hemija profit a ovo svi mogu napravit, jer kako čitam ovakav biomix je za sve što treba čovjeku za održavanje organizma od glave do pete.

@CilI da te usput pitam koristio bi konopljino ulje, maslinovo i kokosovo ulje, šta da dodam od lecitina i eterična ulja?
Eh koliko čega trebam dodat od kokosovo konopljinog maslinovo ulja koji omjer i eterična ulja i lecitina?

Htjeo sam ujutro pre doručka biomix cbd 1 uzet, i navečer cbd +rso?
Ne bolujem ništa već samo zbog održavanje zdravlja


Znači dodam cbd ulje pa ga razgrijem pa ostala ulja isto tako uvijek po 1ulje dodam miješam pa drugog pa miješam i na kraju punim

Treba 1 tema isto koliko ml po kilaži i godinama treba uzet biomixa pošto je drukčije za odrasle a drugačije za djecu i bebe.


Znači biomix je za sve osim za rak jetre tu treba po rso metodi?
Biomix kapsule za održavanje zdravlja.
3ml cbd rso ulje,
20ml maslinovo ulje,
30ml Konopljino ulje,
50ml kokosovo ulje
25ml suncokretov lecitin
Dobiješ oko 160 kapsula napunjenih.

Za uveče, spavanje, samo u receptu zamjeni cbd za THC rso ulje.
Eterična ulja koje možeš upotrebiti:
Tamjan, divlji origano, čajevec, pomaranča, cimet, bor, smreka, cipresa itd.
Sve skupa, u mješavinu dodaš do 10 kapi skupa eteričnih ulja. Ne više.

To je za po danu, cbd kapsule.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ekipa,dvoumim se oko jedne dileme i nikako da odlucim..zato sam se eto obratio vama u nadi boljeg rijesenja.Naime,imam u planu rokati jedna cbd grow sa ciljem dobivanja cbd-thc Biomix-a u omjeru 2-1 i tu sad nisam pametan.Dali da sadim sorte koje su vec "iskrizane"da krajnji rezultat bude 2-1 na strani cbd-a ili da uzgojim ciste cbd sorte(Candida,Dinamed..),uz njih dvije thc bombe pa nakon sto skuham ulje sam narpravim omjere za Biomix kapsule 2-1?Nekako sam vise za ovu drugu soluciju i u slucaju krajne kvalitete i kvantitete..e sad dali sam u pravu?
Ako o ima kakvo iskustvo,saznanja..:respect::thumb::thumb:

Edit;
Nasao sam dva straina..kama kush cbdKanabia seeds i jos jednu purple kush cbd sa omjesrom 2-1..Neznam kako radi Critical cure cbd @Blader jer su info o njemu svuda drukcije..neki kazu da ima za 3,4% vise cbd-a dok drugi to pripisuju thc-u...kako god,Candida i Dinamed su cisti cbd..20-1..ima i Canatonic,Cbd critical mass...neznam,nadam se nekom iskustvu..
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
neku tesku indiku, recimo nova og, jos i ona ima 6% cbda,
Treba mi sorta sa sto vecim udio cbd-a..Candida navodno ima najvise..20-ak %,nakon nje ide Dinamed 15-18%.Thc mi tu nije bitan jer ga imam..
Candidu ulje sam probao i radi odlicno..sa 20% cbd volio bi toj Candidi nadodati 4,5% thc..ne vise.Tako da imam smjesu sa 20% cbd-a i 5,6% thc..to mi je krajni cilja.Saditi sorte koje su napravljene 2-1 u korist cbd-a..neznam,mislim da cu vise kvalitete dobiti na ovaj gore opisani nacin:thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Jesu,zbilja jesu.Imam Bubbu kusha sada imam u satoru,ova tvoja zanimljiva sorta:thumb:Problem je sto je nas hobi jos uvijek ilegalan nazalost pa ne mozemo da sadimo vise od 3-6 biljaka i tu se trebamo "stisnuti"sa sortama pa ipak trazim provijerene stvari kao sto je Candida;):thumb:
obratite paznju na kanabinoidni profil
Nadovezao bi da su i terpeni isto tako bitni:):)
Gledao sam danas sorte od Medical marijuana genetics..E to je nesto sto trazim,da ima snagu,da mogu mjesati i dobiti kvalitetu,jaci postotak...tako da Candida,Green doctor,Citical cure cbd(vejp)...to ulazi u uzi krug,a thc..he,he..kushevi(Kosher;)),M.K.Ultra,La confindental,Pakistan,N.L...to je to..pa sve fino izmjesati:thumb:
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
sveukupno 10 tak kapi ulja
ja kad sam radio biomix kapsule pomjesam gore navedena eterican ulja u jednakim omjerima tipa svakog po 1 ml i onda od te mjesavine dodajem desetak kapi u biomix smjesu tako mi se cini naj ravnomjernije podjeljeno ...