Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Nisam cuo za Spartan.
Ako gledas Sve Binance IEO do sada, samo par njih imaju ok postotak, i to su napravili sada u ovom bull marketu.
A do tada su padali neki mjesecima a neki godinama da bi tek sada neki skocili malo, a samo 4-5 njih ima korektan ROI %
2017 su bili ICO scams, sad su to IEO i ako ne udjes u pravom trenutku, mogao bi se naci sa povecom kolicinom necega sto ce pasti po 80-90%
Ne kazem da je Spartan scam, mozda je korektan projekat, ne znam. Samo znam da jako pazite kad ulazite jer novac lako ode.

Prilozi

• Screenshot 2021-01-10 at 21.59.35.png
    Screenshot 2021-01-10 at 21.59.35.png
    333 KB · Pregleda: 14
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Ni jedan ovaj projekt napravio Binance, ti svi projekti imaju svoje developere, ali kad jednom dodjes na binance, CZ tu zeli izmusti sto vise moze od ljudi para dok doslovno svi neodustanu i coin vise nema sell volume. E onda ga CZ ide pumpati i to bude brzo i explozivno da samo inside ekipa zaradi pare. Ja pratim to sve vec godinama, ali u zadnje vrijeme vise cak ni ne gledam, jer znam sada vec kako to ide. Prvo pump pa mega dump koji traje mjesecima i godinama i onda expresni pump za inside ekipu. Cast iznimkama ali to je mozda 5 % od svih projekata koji su listani na binance chain.
Ne znam dali si bio ovdje 2017 godine, taj su bili ICO projekti koji su neke obogatili a neke ucinili jako siromasnima, one koje su obogatili njih je malo.

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Ne ulazem u shitcoine. Coin je imao 700% skok od all time low. Ja ne mislim da je to dobar buy i mislim da ce ici dole u narednim danima, vec je u dva dana pao 22% Ja nebi u to ulozio sada definitivno. Mozda grijesim, kao sto rekoh ne znam nista o tom projektu, ali ako ti mislis da je dobar, ulozi pa nam se pohvali ako nesto zaradis. :)

Poslednja izmena:

Yi_

10.05.2018
66
50
18
Ja ne znam koje ti podatke gledaš ali na krivo gledaš: https://coinmarketcap.com/currencies/spartan-protocol/

Trenutni mcap 15milijuna. Max supply 300 milijuna. Da cijena ode na dolar, prema max supply-ju on bi došo na negdje 70 mjesto. A cijena se racuna po circulating supplyu koji je trenutno oko 60 milijuna.
U zadnjih tjedan dana sam duplao novce na njemu. A to je samo početak. Ide on i x10 gore. Ne brini, doci cu opet za desetak dana da te podsjetim zašto nije dobro ulagati u "shitcoine".

Opet kažem, bacite oko, napravite vlastiti research pa ulozite. Tko kuzi materiju shvatit ce zasto je ovaj projekt "next big thing", a jos debelo ispod radara. Pis

• Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Odlicno, vrlo mi je drago da si zaradio na coinu. Ali kao sto rekoh ne zanimaju me ti projekti, ako nekoga zanima neka ulozi, zasto ne.
Gledam tocno taj i ja nebi ulozio nikada u to, makar i da skoci 100 ili 200% danas. Evo kako ja trgujem danas,imam 150% sa dva lagana tradea. Danas sam u short poziciji i to je sada to. Ostalo sve u usdt i cekam timing kada cu ponovo uloziti.

Prilozi

• IMG_D3916AF1E07A-1.jpeg
    IMG_D3916AF1E07A-1.jpeg
    174,5 KB · Pregleda: 26
  • IMG_0DF34BCB14E4-1.jpeg
    IMG_0DF34BCB14E4-1.jpeg
    182 KB · Pregleda: 26

Yi_

10.05.2018
66
50
18
Da, na leverageu.. Bravo, svaka čast. Drago mi je da se razumijemo. Meni je taj način trgovanja jako odbojan jer se vrlo lako sve može izgubiti. Kao na kocki. Ja sam više "long and safe run" type of guy.

Edit, reko si da te ne zanimaju shitcoini a tu pokazujes kako zaradujes na najvecem od svih. Jesi li ti sad sam sebi prdnuo u usta?

Yi_

10.05.2018
66
50
18
Mislim kada se vec hvalis da poznajes sve te cikluse rastova i padova, a ipak ne ulazes u njih, a onda mi tu screenshotaš kako zarađuješ. Nešto mi govori ako ti je do zarade a sve to znaš, pa onda bi valjda uložio u to? Ili samo kenjaš... Kako bilo idem lec. Opravdavaj se nekom drugome.

• Haha

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Odlicno i ja sam, evo long i safe. Od neki dan, 100% u danu i 150% u par dana i 30.000$ zaradjenih. Samo zato sto sam imao timing i kupio sam coin na samom dnu. Ali kad se ukaze prilika za short, to ne propustam. Ja sam u ovome od 2016 i neke stvari sam naucio.
Edit: stavi ti svoj screenshot molim te. Laka noc, nadam se da ti nisam povrijedio osjecaje, ali jednostavno me ne zanima projekat koji shillas. i kad govoris da "kenjam" onda se idem malo flexat, ovo su moja dva acc na binanceu, pokazi ti svoje molim te kad ja "kenjam" jedan je 55.000$ drugi ima oko 2k i btw imam i na bitmexu acc sa podosta.

Prilozi

• IMG_5504.png
    IMG_5504.png
    88,8 KB · Pregleda: 69
  • IMG_5539 2.PNG
    IMG_5539 2.PNG
    104,3 KB · Pregleda: 57
  • IMG_5538 2.PNG
    IMG_5538 2.PNG
    101,9 KB · Pregleda: 63
Poslednja izmena:

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Sorry grupni inbox, ne grupa.
Btw @Yi_ coin je zalegao 10 posto u bnb price a bnb je zalegao jos 10% u usd cijeni. Tako da ako je netko kupio sinoc taj coin, par sati kasnije bi bio 20% u minusu.

Poslednja izmena:

Yi_

10.05.2018
66
50
18
Coin je pao 10 posto. Vidim da ti ne ide osnovna matematika ili ces mi pojasniti kako 10 posto u bnb i jos 10 posto u usdt cijeni daju pad od 20%? Isto kao sto nisi gore objasnio ko pumpa zadnji pump. Samo pričaj care, šalji slikice s interneta, ljudi koji znaju nešto o tome vidjet će s kim imaju posla. Btw u crypto sam puno duže nego ti, jedno vrijeme sam čak i majnao. Počevši kao teenager s neznatnim kapitalom daleko sam dogurao i nemam se potrebu opravdavat slikama jadnicima popute tebe. U odnosu na top 100 $sparta je izgubila nista, sto se vidi i na grafu. Bas me zanima kako si ti prošao na leverageu.

• Haha

Yi_

10.05.2018
66
50
18
Znaš da ga neću pogledati :D Ne zanima me uopće kako ti ili bilo tko drugi raspolaže svojim novcima. Vrlo lako mi danas mozes plasirati video s interneta na kojem imas milijun dolara. Da i imaš, zaboli me djon. Ono što mi nije jasno jest tvoja potreba da omalovažavaš tudje, bez pokrića, bez znanja. Postavio sam ti 2 pitanja, vrlo jednostavna. Na nijedno nisi dao odgovor jer ga naprosto ne možeš dati. Jer si iznio laži, a laži se ne mogu potkrijepiti činjenicama.
Kužim ljude poput tebe koji spuštanjem drugih žele podići sebe, a taj primitivni obrambeni mehanizam govori jako puno o tvom karakteru i tome kako se ustvari osjećaš u odnosu na ostale u ovom svijetu. Ja recimo imam i BTC i ETH i DOT i UNI i POLS i SPARTU i još nekolicinu drugih i na svima sam dobro zaradio. Pa opet nemam potrebu nabijati drugima koliko novaca imam. Ili kako je moj novcic bolji od tvog. Možeš ti imati milijune, ali moje poštovanje nećeš imati dokle god pričaš laži i manipulacije.

Tko god je kupio jučer, bilo šta, danas je u minusu. Ali kod mojih investicija to je manje bitno. Jer ja znam da ću dugoročno na sparti imati x10. I nitko te ne tjera da ju kupiš. Dapače ja ti kažem nemoj je kupiti. Kad pročitaš whitepaper razmisli pa sam odluči. Isto kao što kažem i svim ostalima.

• Haha

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
522
2.746
163
37
Ovdje je malo zamrlo jer smo se premjestili u grupu, pa ako neko oce neka dodje. A evo vam jedan chart gdje kupiti dip ako bitcoin padne ovih dana.
Pozz svima i nadam se da se uzimaju neki novci ovdje :)
To bi bilo to za sada, pogodili smo prvi support i dobili korektan bounce. Ako bitcoin ostane u rangu oko 32-35k mogli bi vidjeti pravi altseason. Sretno svima. :) fun fact, ovo je najveca crvena svijeca u povijesti bitcoina, eto sada svjedocimo povijesnom ATH a ujedno i povijesnoj crvenoj 1D svijeci.

Prilozi

• Screenshot 2021-01-11 at 18.55.30.png
    Screenshot 2021-01-11 at 18.55.30.png
    296,2 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena: