Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Nema kugle frend… dva bear i dva bull marketa iza mene, ajmo reci iskustvo u kombinaciji sa strpljenjem. :) Bitno da mi uzmemo neke pare a sve ostalo nek ide kak ide hehe
Edit: Nevezano, znaci lik je prosle godine u 8mj stavio 8k usd na shib, danas je 6 najbogatiji covjek na svijetu. STRASNO! Pa gdje sam ja bio u 8mj jebem ti zivot lol
Pogledajte prilog 420784
Ma da, šalio sam se malo, ali u svakom slučaju čestitke na prognozama! A još veće čestitke ovom no name sretniku.. nevjerojatno stvarno!
Sto dulje proučavam i gledam sve to sve mi se vise čini(možda i krivo) mi je da je zajednica ta koja radi čuda u tome svemu a manje neka revolucionarna tehnologija ili protokol.
Evo za primjer
Neko vrijeme sam bio uvjeren da će ADA vrlo brzo eksplodirati i popeti se na 5-7$ do kraja ove godine, ali izgleda da Hoskinsonov akademski pristup crypto zajednica ne ferma ni 5%, bez obzira na implementaciju smart contracta cardano mi se nekako čini mrtav. Po njihovim riječima imaju neke revolucionarne promjene koje su najavljene za početak studenog, vidjeti cemo hoće li to nešto promijeniti ali iskreno sumnjam u to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Koliko sam ja skuzio taj lik izgleda da ni ne zna da je milijarder jer wallet nije aktivan duze vrijeme.
A sto se tice ade hmm… ada ce ici gore ako budu uspjeli sta oni zele ali kako sam cuo da ada nece raditi tako kako svi ocekuju a to bi moglo biti lose za adu. I da hype je najjaci indicator. Ja uvijek kazem najbolji coin je hyped coin, nakon njega je najbolji opet neki novi hyped coin.
 
02.03.2021
73
104
33
Zaboravljas jedno @cannabis_connoisseur u 8 mj.je shiba skoro bila dead coin,tad sam i ja nadokupljivao, tek toliko 20 dollara sad pa sad kad mi ostane nesto sitnog,doduse i dosta sam dobio airdropom.Ja prvi nisam vjerovao u taj coin odnosno token (nagodinu ce tek coin postati)iako sam prakticki sve znao sto se desava i da ima potencijal,tako da nije lako izdvojiti 8000k za nesto sto ne znas dal ce ikud ici,osobito nakon VItalikovih egzibicija sa Indijom.
8 k ces staviti u Shit coin samo ak ti je to mozda jedan posto ukupnog fonda,ak me razumijes,il to il si kockar teze vrste il si lud.
A Alien je dobro rekao,taj wallet je dugo neaktivan,stoga mislim da ni ne zna koliko para ima,a ako je izgubio pass to bolje za nas
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Pa da, svakako, slažem se da je potez luđaka ili nekog milijunaša kojemu to i nije previše značilo pa je samo stavio. Koliko sam ja shvatio to je 8. mj 2020. Bar po ovome sto piše 5,7 billion im roughly 400 days. Bilo kako bilo čovjek se fino obogatio a izgleda da toga ni svjestan nije :D
Neko vrijeme je bio aktualan dogecoin millionare onaj lik sto je stavio cijelu ušteđevinu na dodge pa postao milijunaš. Ovaj lik ga je definitivno nadmašio. Shiba billionare :D
Edit
Sto se ADA tiče, ja lagano odustajem pa nek’ ona raste. Od favorita u altovima mi je postala “teret” i čekam prvu dobru priliku da se riješim većine od 350 komada koje imam :) vrijeme će pokazati hoće mi to biti dobra ili losa odluka
Edit update
Slučajno kliknuo i citirao sam sebe moderatori kad vidite obrisite.
 
Poslednja izmena:

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
@Necropolis moram ti priznati da sam morao guglati da saznam tko je to. Ali sad znam, nebi me čudilo da je onakav spaljen stvarno zaboravio password od računa :D
ETH danas dotaknuo ATH, sto mislite da slijedi dalje, ide li u price discovery, zadržati se oko ovog nivoa ili mu slijedi pad?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Necropolis
02.03.2021
73
104
33
Ak se ne varam to je storage coin taj jasmy,slican BTT ili STORJ,pa ne znam kak si to ti povezao da je to japanski pandan BTC,cak nije ni coin nego token na etherumu ak se ne varam,znaci ja tu bas nikakvu slicnos ne vidim,nit u majnanju nit supply nit generalnoj funkciji..
Da me krivo ne shvatis,ne govorim ja nista da je to losa investicija vjerovatno i je dobra,ja samo poveznicu vucem izmedu JASMY i BTC I apsolutno nista nemaju zajednicko
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Mislim da je vrijeme za jednu poduzu stanku od crypta. Lagano vec pucam po savovima, kud godinu dana trgujem svaki dan, kud malo spavam. Zadnja 3 dana ako sam skupio 10 sati sna, i to je nategnuto. Jednostavno ljudsko tijelo i psiha imaju limit i ja mislim sa je moj dosao do maxa. Tako da me nece biti bas medju aktivnima u nasem crypto kutku. I htio sam jos napisati da se posebno lose osjecam kad zaradjujem pare, ne znam dali adrenalin pomjesam sa nekakvim losim psihickim stanjem to potakne, ali uzet cu vrijeme da to malo rezimiram. Zelim vam svima uspjesno ulaganje :)
 

Prilozi

  • 56420DF5-FAB8-4F6F-B310-98D833393E6E.png
    56420DF5-FAB8-4F6F-B310-98D833393E6E.png
    632,3 KB · Pregleda: 66
  • 29BB285D-CA12-43A4-BA65-B57AACAD2316.jpeg
    29BB285D-CA12-43A4-BA65-B57AACAD2316.jpeg
    83,1 KB · Pregleda: 62
  • 9E16C628-8851-4A04-AED2-CEEF8A67661D.jpeg
    9E16C628-8851-4A04-AED2-CEEF8A67661D.jpeg
    83 KB · Pregleda: 43
  • F796F4C4-5104-44CC-977F-E66370465059.jpeg
    F796F4C4-5104-44CC-977F-E66370465059.jpeg
    82,8 KB · Pregleda: 62
02.03.2021
73
104
33
@alien znam gdje si,ja sam i brak zbog crypto sjebao,2018.mi je uzela 10 g zivota.i sve do ove godine nisam nista htio ni mislisti o trejdanju,samo NFT ,al NFT mi je opustanje jer digital art je nesto sto godinama vec radim. Odmor i puno vutre lijepo izbrisu ruzne stvari,vecine ih se i ne sjecam vise.Ugl.finacijski si ocito komotno mozes dati odmor duzi,a zivot je jedan
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Hvala na podrsci ekipa. Evo korektan odmor sam imao, dobrih 8 sati sna i vec je mrvicu bolje.
Razmisljam opet ubaciti kardio trening i mozda neki grow napraviti jer to me bas opusta.
Mislim da cu barem tjedan dana odmoriti od tradinga pa makar oslo na 100k ovih dana, nije me briga. Eto hvala vam jos jednom na brizi ❤
 

xyve420

pacijent
24.04.2021
102
639
93
Kingston, Đamjeka
Pozz ljudi, posto mi je ovaj forum toliko pomogao vrijeme je da i ja malo pridonesem :D
Posto vidim da nigdje nije spominjan XUMM wallet, opisat cu vam u kratkim crtama o cemu se radi pa ako nekog interesira neka se javi :)
Znaci instalirate app na mobitel, napravite wallet i morate prebacit, tj. "zakljucat" 10 XRPa. To sluzi za aktivaciju walleta (da ne bi bilo puno botova).
Takodjer posaljite bar jos 10ak XRPa za ovo sto cu vam nadalje objasniti:
Za fee od jos 2 XRPa, napravite trustline za neki projekt (najcesce shitcoin), i ako na vrijeme to odradite dobit ce te neki iznos dropa u wallet. Nakon sto to dobijete, postoji Sologenic DEX na kojem mozete sve te valute koje ste dobili kupovati/prodavati. Nikako ne preporucam kupnju ikakve valute bez svog istrazivanja! Ovo nije financijski savjet i vrlo lako je moguce izgubit novac ako kupujete ista na tom DEXu. Znaci samo je bitno da ako ne zelite riskirati samo prodavate te dropove sto dobijete, a obavezno prije nego maknete trustline (ta 2 dolara sto ste dali), da prodate svu valutu sto vam je dropana u wallet za XRP, i onda kad maknete trustline vratit ce vam ta 2 XRPa sto ste napravili trustline da vam dropa u wallet. Znaci dok samo koristite trustline, placate samo neki mali fee koji je oko 0.000012 XRP kad ga pravite. Kad vise ne budete htjeli koristiti XUMM, prebacite sve pare u neki drugi XRP wallet i obrisete ga s ledgera, on ce vam od tih zakljucanih 10 dolara vratit oko 8.
Znaci vrlo je bitno shvatiti da ne kupujete na tom DEXu ista dodatno nakon sto vam dropa tu valutu bez svog temeljnog istrazivanja!!! Ako vam vec naraste drop koji ste dobili, radije se igrajte s tim.
Sretno! ;)