Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Sve dok je btc dominance visok, nema alt seasona. Kada malo dominance padne tamo na 300bil i stabilizira se oko tog ranga, onda krece alt party. Naravno da ce tu i tamo neki alt skociti kao inch sto je napravio 10x juce, ali to ce biti izolirani slucaji. Pravi altseason krece kad btc dominance padne.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
@Alien OG hvala na nagovaranju na Dogecoin.
Upravo prodao za lijepom svoticom.. Sve to lijepo prebacit u bc i malo pomalo tu smo na 0.6 bc u kasici prasici, zadovoljan opcenito sa zadnja dva mj. Trgovanja.
P. S
Zna li neko kako kako knovertirat thrust token u bilo koju CV?
Uopce ne znam kak sam ih uspio kupiti , greskom ociro al neznam ni kad ni zasto samo sam ih skuzio jucer. Ema tu puno nekih 25 eura al ono mislio sam zasto da propadnu
 
  • Love
Reactions: Alien OG

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Ne znam frende, ni ne znam sta je trust token.. jel to ima neke veze sa onim trust walletom?
Drago mi je da si zaradio neke novce na tome sto sam ja rekao, lijep je osjecaj nekom uciniti dobro. Samo ja ne prodajem doge dok ne dodje do 100sats minimalno.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Dobro, mi nemamo istu strategiju, ja sam samo u spotu a ti futures deres.
P. S. Malo sam danas gledao i futures al nekak nejasno mi sve to jos pa rekoh ostavi to, asad na miru i na spotu ias jos za uciti..



Da to je povezano s thrust walletom al ne kuzim uopce kak sam ja dosao do toga?
Na binancu uopce ne mozes nista s njima,ma dobro nijo to ni bitno 20tak eura nije nesto za cim cu zaplakat cak i ak nikad ne dodem do njih. Al rekoh ak ih nekak mogu prebaciti u futures pa da i to probam,
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Inace na svim tim online walletima mozes konvertirati btc to eth, eth, to nesto drugo. Pa predpostavljam da njihov native token mozes mjenjat za nesto drugo, trebala bi biti takva opcija. Nisam nikada koristio taj wallet, ali znam kako to ide na ostalima.
Btw moj doge je isto spot buy, kupljen za 16sats i ceka trenutrak kad dodje na 100. Mozda to nece biti ovih dana, mozda ni ovih mjeseci, ali kad tad...

Futures je dosta kompliciran, ako ides isprobavati nesto, prebaci si tipa 100 usd na futures wallet, jer ako prebacis sav svoj novac, mozes lako ostati bez svega, tako da jako pazi. Prvo stavis stop loss, onda tek kupis, imas tu opciju na binance futures.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ledeni6

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Oh da, mislio sam 400usd prebacit i ak je poluga 1:20 to bi znacilo kao da idem sa 8000usd al to necu prije nego rijesim bot.
A sto se tice tih trustwallet tokena, ma ne mozes konvertirat u nista, samo kraken podrzava koverziju TWT, a Kraken mi nikak se ne svida, kao kopija coinbase al ak nista ne bude prebacim ih u kraken pa cu konv. Tamo i vratim u binance
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Igraj se sa malim ulozima na futures, dok ne skuzis funding i leverage.
ima par stvari za pohvatati, ali kad to pohvatas onda mozes sa sitim parama dobar novac zaraditi na dnevnoj bazi samo ako si strpljiv a isto tako ako si nestrpljiv mozes izgubiti sve. Kraken je ok exchange, to je nas europski exchange, nema bas volumea, ali ima usd umjesto usdt, tako da mozes izvlaciti profit sa krakena na bankovni racun. I da ako ides sa 400 usdt na futures, nemoj sve uloziti nego tipa 10-20% jer ti tada liquidation price nece biti bas jako blizu a ako ulozis recimo 100 usd a imas 400, onda ce ti liquidation price biti puno dalje, a ako ulozis 400 a imas 400 na futures walletu, onda je liqidacija jako blizu i sanse da ti se likvidira tih 400 dolara je pitanje trenutka.
 
Poslednja izmena:

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Ripple opet dolje, i to je meni znak za kupovinu rippla
Cisto onako informativno, lawsuit protiv rippla jos nije ni poceo, pa oprezno sa njim. Ne znam gdje ce i kako ce se kretati, ali nebi me iznenadilo da i 0.15$ posjeti u neko skorije vrijeme. Imao je dead cat bounce sa 0.22 do 0.40, sto je 80% skok, ali sada ne izgleda dobro.
 
01.11.2019
542
8.156
233
Doso mi mail da je provjereno. Ulogiram se i sad me traže.
Please upload a document dated im the last 3 months that clearly show the date, yor namr, and your address.
I imaš za birat 3 vrste dokumenta.
Bank Statement
Utilly Bill
Credit Card Statement

Ovak napljugan samo mi se postavlja pitanje. Pa koji vrag više želi coibase od mene? Broj tenisica?
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Mislim da ripla nemaš na CB.
Ima na coinbase pro, mislim da za to ne treba posebna sifra.
Ako si ulogiran na coinbase, mozes i na pro. Barem je tako bilo prije par godina.
Doso mi mail da je provjereno. Ulogiram se i sad me traže.
Please upload a document dated im the last 3 months that clearly show the date, yor namr, and your address.
I imaš za birat 3 vrste dokumenta.
KYC ti je postala standardna stvar sada u cryptu, cak i bitmex ga sad ima, a arthur hayes koji je godinama govorio da to nece biti, ipak je morao popustiti pred SEC-om. Jbg velike su tu transakcije para, i mora se to nekako pratiti.
Na Binance stavis svoju osobnu na front kameru i za 3 min si registriran, a coinbase mora imati striktno, jer je to USA exchange, a SEC je USA.
Da nemaju to, vec bi bili zatvoreni i pod istragama.
Ali mislim da bez KYC-a mozes izvuci svoj bitcoin sa coinbasea i poslati si ga na neki drugi exchange, ja bi ti predlozio binance.
 
Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Uspio opet skinut nesto od rippla, otkinuo 80 eura sto opet nije lose iako da danas nisam nista dirao i ostavio samo BC opet bih zbog ATH uzeo slicnu svotu.
Ugl. Ripple i dogecoin moji favoriti
Ps. @Alien OG znam za tuzbu al znas da ja nikad nista ne drzim duze od dan-dva a nekad i 15 tak minuta samo,narqvno BC se u to ne racuna.
Cak nekak mislim da xrp i nije toliko opterecen tuzbom, on ima te ogromne dipove, ova tuzba mi se cini da ce mu samo malo otezati oporavak al hoce, nisam ogledao danasnji promet al mislim da je trgovanje xrp i dalje popularno.