Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Doge pumpa 2-3 puta godisnje, ali rijetko je ispod 20sats to je stvarno divota ga uzet tako nisko. Doge ce pumpat, ali vjerovatno kad se ostali altcoini ispucaju, tako je bilo i 2017 nakon onog bull run-a.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare and ledeni6

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Kakve sam ja srece ak kupim dogcoin ispod 20 ostat ce ispod naredne 3 godine, pa da ti ne kvarim investiciju najbolje da se suzdrzim haha evo prije par minuta sve prebacio u tether pa nek mi se dojmovi slegnu
Sreća tu igra manju ulogu,nemreš znat koja ce biti cijena za 3 god.

ali možeš utjecati na to da ne izgubiš pare,
mislim da je to najvažnije nama smrtnicima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ledeni6

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Dash mi je zaradio hrpu para zadnjh 4-5mj, moj boot ga obozava.
Meni nije bas hrpu al nisam s njim u minusu, sto je meni najbitnije,
Imam nesto sitno u njemu pa si mislim mozda da ponovo kupim makar za 500 eura, al uvijek me ti dnevni padovi zbrecaju, pa ni sam ne znam sto napravoti, amnesia je uvijek znala odgovor ali eto nemam trenutno nje a ni inspiracije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Nisam tredao manualno sa dash, na botu mi je jedan od parova i to dosta profitabilan.
Jel se isplate ti botovi? i koliko minimalno trebaš uložiti a da se to osjeti?
Ja sam ulozio do sada u bot oko 10k usd, mislim da je negdje oko 0.35btc bio bot, oko 3k usd je bio Market maker i oko 2k usd je bio ARS plugin.
imam oko 1% dnevno, sto ce reci oko 30% mjesecno. Mozes staviti u wallet koliko oces da ti bot raspolaze , 100usd ili 100.000usd botu svjedno, on svoj postotak napravi.
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
puno mi je 0.35btc za ulozit trenutno...iako,to nije velika cifra ako je profit ajmo reć vrlo izgledan,
trenutno...bitno mi je osigurati si određenu količinu BTCa za buduću online kupovinu,
ako se ne varam ovoj rast je nastao zbog najave da ce biti moguće plaćati BTCom preko Paypala?

 
Poslednja izmena:

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Bot je opaka stvar, ja sam ga kupio jos 2017 godine ali nisam ga bas koristio sve do 5mjeseca ove godine kad su uveli leverage. Sada mi bot trguje na futures samo sa micro pozicijama, otvara ih stotine dnevno i malo po malo odradi svojih 1%
Ako ce ti biti lakse, mislim da ga se vise ni ne moze kupiti, tj moras kupiti gunthy tokene da bi mogao imati market maker, a tokene ne mozes kupiti, jer ih nitko ne zeli prodati. Tako da vidim da ljudi ne mogu nikako doci do njega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Puno pametniji i strpljiviji nego mi ljudi. Bot nema straha i moze cekati koliko treba za ulaz ili izlaz.
Ja sam ga aktivitao kad sam klinca dobio jer nisam imao bas vremena za trejdanje i rokao mi je 200dolara dnevno sa novcem sto sam stavio u wallet.
Dobar sam sa developerima, cak smo jedno ljeto se nasli i zapalili par trubi, jer su oni bili na jadranu a i ja sam bio na moru. Opaka ekipa dobrih ljudi, sve nasi europljani, njemacka ili nizozemska najvise. svi vole zapaliti. Stvarno community od 3k ljudi koji su divni, znas kako to ide, kad svi zaradjuju pare onda su i opusteni i sretni, oce pomoc i namjestiti sve ako negdhe zapne. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
fino ste se raspisali. samo oprezno igrajte, 'opasno' je prodavat btc. meni se do sada najvise isplatilo cuvanje btc-a, a i najmanje brige.

@stardust ako hoces da se igras malo, mogu ti posaljem licencu gunbota kojeg sam upalio jednom pre nekoliko godina. ne znam uopce kako radi i kako se namjesta. i dal radi. licenca je bila 0.1 btc onda je to bilo 20-ak eur. samo trebat ce mi par dana da ju iskopam sa starog diska. javi da znam i da potrazim koji dan.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ne moze puno toga sa standard licencom gunbota.
Treba mu minimalno 24.000 gunthy tokena da bi mogao aktivitati MM feature i ostale goods sto gunbot nosi. Samo kao sto sam napisao jako je tesko doci do takve kolicine tokena jer ljudi ne prodaju, nema sell volume-a na mjenjacnicama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
fino ste se raspisali. samo oprezno igrajte, 'opasno' je prodavat btc. meni se do sada najvise isplatilo cuvanje btc-a, a i najmanje brige.

@stardust ako hoces da se igras malo, mogu ti posaljem licencu gunbota kojeg sam upalio jednom pre nekoliko godina. ne znam uopce kako radi i kako se namjesta. i dal radi. licenca je bila 0.1 btc onda je to bilo 20-ak eur. samo trebat ce mi par dana da ju iskopam sa starog diska. javi da znam i da potrazim koji dan.
E hvala stari puno ali netreba..kao da jesi..nije mi sada to đir,mozda neki drugi put ;)
ja sam prestao hodlat...trenutno se igram na gdaxu sa nekim malim parama i relativno mi dobro ide zahvaljujuci Krownu pa ono..
Sto se prodaje tiče namjere nikakave nema za tim..nit dajem nit nudim...taj .čovjek na svom kanalu nudi tečajeve tehničke analize
a nikako ne nudi nacin za brzu zaradu..upravo suprotno...trazi puno truda,vremena i odricanja ali i nesto para za početak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Nisam nikad to ne koristim, zasto? (jer sam glup i uvijek se protivim necemu bez razloga) sinoc odem spavati sa 5800 e na racunu probufim se sa 600 eura manje.. Skoro pa osigueanje auta manje :( Paff..
Jebi se ledeni, istopio si se
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater and stardust