Bitcoin / BTC - Ponešto o svemu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.07.2021
39
98
18
Strasan taj fenomen dogcoina,nikako mi nije jasno zasto,ok Elon i tweeter,al projekt kao projekt je nista,znam brdo ljudi koji su nakupovali doga i nadaju se obogatiti,zasad ide dobro,al pitanje je do kad ce onaj panj tweetati.
Imam ga i sam u futuresu,al svaki dan pomislim kako ce biti samo jedan dan dump bez pumpa.
Nadam se da sam u krivu.
doge je shitcoin i ne isplati se ulazit povise 0.05
Strasan taj fenomen dogcoina,nikako mi nije jasno zasto,ok Elon i tweeter,al projekt kao projekt je nista,znam brdo ljudi koji su nakupovali doga i nadaju se obogatiti,zasad ide dobro,al pitanje je do kad ce onaj panj tweetati.
Imam ga i sam u futuresu,al svaki dan pomislim kako ce biti samo jedan dan dump bez pumpa.
Nadam se da sam u krivu.
doge ide sigurno na 1$ al sad se sad ne isplati ulaziti povise 5 centi
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Zanimljiv zakljucak, ide na 1$ ali se ne isplati uloziti. Hmmm.. doge je sada 0.28$ i da bi dosao do 1$ ima preko 250% rasta prema gore.
Jedino sto mi pada na pamet da si ti whale koji se igra sa milijardama pa mu 250% nije nista spec, jer niti jedna druga logika u tvojoj matematici nema bas smisla :D
 

Smooth smoke

Aktivan Član
08.06.2021
69
300
53
Doge je bio 0.05 prije par mjeseci i onda se pitas zasto u njega ne treba ulagati? I Zasto spominjes dolare kao vrijednost oni su 0 :). Racunaj u btcu ako si vec prihvatio kripto i da svijet ide prema tome. Zelimo zaraditi bitcoin a ne neki tamo komad papira(dolar)!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater
09.07.2021
39
98
18
Zanimljiv zakljucak, ide na 1$ ali se ne isplati uloziti. Hmmm.. doge je sada 0.28$ i da bi dosao do 1$ ima preko 250% rasta prema gore.
Jedino sto mi pada na pamet da si ti whale koji se igra sa milijardama pa mu 250% nije nista spec, jer niti jedna druga logika u tvojoj matematici nema bas smisla :D
Dobro ja sam hodler, a ti kockas pa samo short term gledas. I kako matematika nema smisla ako mozes dobit 20x da ulozis na 0.05, a na 0.2 5x
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Mozes na 0.05 uloziti jedino ako imas delorean a ako nemas onda za 0.05 ces morati pricekati koju godinu. A dok cekas i 2x je fin novac zar ne?
Edit: kad vec pricamo o dogecoinu onda da kazem svoje misljenje o njemu sada, makar market izgleda drugacije i kao da ce ici sve gore, ja mislim da ce biti retest i zato oprezno sa dogecoinom i opcenito sa cryptom. Realno od majors samo xrp i ada izgledaju fantasticno.
 

Prilozi

  • 7CDF8BE4-98BE-4F83-89D1-802064A5FC6F.png
    7CDF8BE4-98BE-4F83-89D1-802064A5FC6F.png
    267,8 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bijeli macak

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Ja inače obožavam tehnologiju i budućnost, a crowd growing/vertikalne smart farme su budućnost za određene dijelove poljoprivrede... Postoji nekoliko kompanija koje se bave kanabisom, a po meni Juicy Fields je jedna od kvalitetnijih.. Postotak na njihove biljke/klonove je vidljiv dolje, trenutno smo na oko 120 tisuća članova i rapidno se širimo. Nije toliko vezan uz crypto ali prihvaćaju uplate i isplate u istom pa je još lakše radit. Čisto da nabacim neke informacije pa ako nekog zanima i ima viška love za uložit.

ss11.png

ss22.png

Druga top stvar koja nam dolazi je crypto gaming, a jedan od primjera je Axie Infinity.. Rast od cca 54 tisuće posto u 9 mjeseci. Sav taj crypto gaming se još zakuhava i kad zapravo uđu malo jače kompanije u to, bit će ludnica.

Screenshot_10.png
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
I ja sam majnao sa njima, sapphire sam imao ali su bile 4gb pa sam to sto mi je ostalo rijesio sve kad je DAG presao 4gb.
Odlicne su to grafe, imao sam elpide i hynix memoriju i sve su mi davale preko 30mhs.
Lijepa su to vremena bila, da cu to morati ponoviti ovaj bear market.
 
02.03.2021
73
104
33
Ja inače obožavam tehnologiju i budućnost, a crowd growing/vertikalne smart farme su budućnost za određene dijelove poljoprivrede... Postoji nekoliko kompanija koje se bave kanabisom, a po meni Juicy Fields je jedna od kvalitetnijih.. Postotak na njihove biljke/klonove je vidljiv dolje, trenutno smo na oko 120 tisuća članova i rapidno se širimo. Nije toliko vezan uz crypto ali prihvaćaju uplate i isplate u istom pa je još lakše radit. Čisto da nabacim neke informacije pa ako nekog zanima i ima viška love za uložit.

Pogledajte prilog 411971

Pogledajte prilog 411972

Druga top stvar koja nam dolazi je crypto gaming, a jedan od primjera je Axie Infinity.. Rast od cca 54 tisuće posto u 9 mjeseci. Sav taj crypto gaming se još zakuhava i kad zapravo uđu malo jače kompanije u to, bit će ludnica.

Pogledajte prilog 411973
Ne cini se ovaj juice fields lose,samo mi nije kasno kako ja znam koju gramazu cu imati jer raspon je veliki,odnosno da pitam ovako.Jesi ulozio vec u njih i dobio povrat,odnosno dal su sigurni,s obzirom da je 2000e contract?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
CannerGrow nudi lošiji postotak, ja do sad na Juicy nisam dobio povrat ispod 30 posto (zasad), oko gramaže jbg to stvarno ne znam kako određuju pa je zato i takva razlika (18 do 36 eura na 50 eura ulaganja).. Mislim otkupne cijene su "smiješne" ali rade sa svojim klonovima i vjerojatno nabiju puno veću količinu nego ovo što nama isplate.. Ali svakako za 3 mjeseca je super profit
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Da, crypto nudi više mogućnosti i puno veću zaradu.. Ovo sam stavio više radi toga da si istražite pa ubodete koji euro ako vam izgleda okej, crowd growing je budućnost, a kanabis industriju tek u narednim godinama čeka procvat
 
02.03.2021
73
104
33
Hmm,dal postoji nesto da je down od 23.7.od tog tvog posta?
Ne me krivo shvatiti,ne mislim nista lose,i RUNE je odlicna investicija,al od tad vecina coina i protokola je otislo od 50 pa nadalje posto.
Hocu reci,da je to isto kao da predvidas suncano vrijeme u 8mj.
I opet kazem,vidi se da si sav u tome i da znas puno al da si bilo koji drugi coin naveo 23.07 ishod bi bio manje vise isti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bijeli macak

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Coin skoro 300% up, dobijes free call i tebi to smeta lol
Sta ti nisi naveo neki? Lako je reci da su svi up sad kad su osli gore, ali rune je bio na samom dnu kad sam ja dao call prije mjesec dana.
Da si ga uzeo i zaradio, sad ti nebi smetalo. :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: kveLe and Infinity
02.03.2021
73
104
33
Upravo to,lako je sad reci,sto si ti i napravio,da je bear se nastavio,ne bi ni ovog posta bilo,i samo da znas na RUNE sam uzeo al ne sa tvojim callom,nego ga imam jos od 1mj.2020 kad sam ga dobio airdropom,i tad mu je cjena bila oko 2 dollara..prvo skocis pa kazes hop.
I ne kuzim,uopce nije trebao nikakav napad biti,samo sam htio reci da se kitis necim sto...ma znas sto,u pravu si...nema se smisla raspravljati
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bijeli macak