Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nije problem frend, al nismo iz iste drzave pa ne znam da li cu moci pomoci. vidi sta kako gde, pa ako ima pitanja slobodno ovde postavi, pomoci ce svako ko zna il je prosao slicno. mislim da sam vec spomenuo ovde, ja kupim bc preko lokalnog sajta koji se bavi prodajom, kazem iznos u din. i oni mi mailom daju podatke za uplatu. uplacujem elektronski od kuce ali isto mogu i u prvoj posti preko opste uplatnice. u roku od 24h bc su na mom racunu i onda je dalje lako, samo kazes taj iznos saljem na tu adresu, a adresa je negde na pocetku teme. prethodno trebas otvoriti nalog na nekom od sajtova pa automatski ti dobijas svoju adresu na koju ti salju nakon sto kupis, il moze da ti salje bilo ko ko zeli a ti mu das adresu. adresa je uvek kobacisa od brojeva i slova, to se ne moze zapamtiti nego copy/paste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and 1310

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Neki dan krenuo opet u akciju i nitko mi neće prodat ako mu se ne slikam s osobnom,da mi se faca vidi :clap:::lol: Ja reko' aj ti kvragu,budem malo sad zaboravio na te bitcoinove :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@Smells jel ti to ozbiljno? nadam se da ne, danas bi uplatio svoju prvu donaciju. postoji li u zg neki salter gdje bih mogao to obaviti?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
u sr vec dve godine postoji online servis za kupovinu i sve obavis od kuce, a u bg ima i automat za kupovinu, treba ti samo tvoja bc adresa u formatu qr koda na mobilnom. jel moguce da u hr nema nista slicno. cemu osobna sa fotkom, pa ni u menjacnici to ne traze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
informaticki jezik, protokoli, obicaji su mi potpuno nespoznatljivi poput 4. ili 5. dimenzije. trazim mjesto, mjenjacnicu ili cvjecarnicu gdje bi trampio suskave novcanice i zveckave kovanice za virtualnu valutu a pritom to sjeda na onaj racun-kobasica s pocetka u 1. postu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
frend, ovo je XXI vek, ubaci se malo u pricu. bc je elektronska valuta, tesko da ces je kupiti za kesh u cvecarnici :) salu na stranu, u sr je to jednostavno da ne moz biti jednostavnije. postanskom uplatnicom uplatis kintu koju zelis na broj racuna koji dobijes, poziv na broj je obicno tvoja bc adresa. u roku od 24h coini su na tvom nalogu i saljes dalje kome hoces. evo bez informatickog jezika objasnjeno, jedino ne shvatam da zaista u hr nema ni jedan servis kojem uplatom na racun u banci mozes kupiti bc. poput npr. ovog u sr https://www.ecd.rs/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
kompromisno rjesenje, otvorio sam fond , kes & kes u knjizi " vremenski sroj " G.H.Wells
i polozio 80kn cca 10€ , punit ce se periodicno, bez poreza, prireza, doprinosa, transakciju cemo obaviti kad se stvore uvjeti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
evo, da ne bude da ima u bg a nema u zg. a ima ga jos od 2014 ;)
"Bankomat je postavljen u kafiću History u Tkalčićevoj 68, u Zagrebu. Radi se o dvosmjernom bitcoin bankomatu kanadske kompanije Bitaccess. Dvosmjerni bankomat znači da osim što je moguće kupovati bitcoine za kune, moguće je i prodavati bitcoine za kune. Jednostavan je za korištenje te je već prvi dan potaknuo interes posjetitelja kafića."

batm-577x1024.jpg

http://www.mojedionice.com/kako-kupiti-bitcoine-u-hrvatskoj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
06.08.2015
288
229
43
35
ja sam malo skureniji i tesko se služim internetom makar se njime služim od prvog dana..nisam nikad narucivao online niti sam koristio bitcoine ali sam cuo za sve to i mislim da nije tesko..tema i ideja su odlicne te cu prvom prilikom ubacit nesto za nas..podržavam :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD