Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Moja predvidjanja su da ce ove godine pasti bitcoin
uh... neznam kako bih Vam se obratio...
Možda bi Vaše Visočanstvo bilo dovoljno dobro :)
Vi se baš bavite BTC ili čisto pratite situaciju?
Ja planiram ovu zimu krenuti sa rudarenjem BTC pa ovim putem pozivam svakoga tko zna o tome da mi se javi na pp da pomognu.
Prvi wallet sam napravio radi Vutra.org i volio bi da ovo upali tako da mogu donirati.
Vjerujte mi, obožavam Vutra.org i neće ostati gladna! Časna growerska!
Veliki:respect::respect::respect: svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prebacio sam bitcoine na novu adresu a uskoru cu ih stavit na neki wallet da moze da prima kreditne kartice...ovako vise ne ide upalim komp poslije par mjeseci i moram sinhronizovat sve 15 dana. Radim i na tome da top donatori dobiju neku majicu ali otom potom kada sredimo brend/logo (sto ce nadam se doci na red ove godine).
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Moze paypal?
Ne baratam bitlipama :D



Edit: bome ne bi ipak paypal zbog anonimnosti. Ne zbog Vas vec sirih masa. XD

Ugl. Voljan sam nekakve love udjeliti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
zvanicno, slanje novca u koverti nije dozvoljeno, znaci, nadju li na carini imaju pravo zapleniti, nanjusi li bilo koji postar moze uzeti a ti nemas kome da se zalis. cesto se desavaju takve stvari i kad se kupuju semenke pa se salje novac u koverti. cemu rizikovati da vutra ne dobije a ti ostanes bez kinte
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
jasno mi je da zelis pomoci ali shvati da smo par meseci razmisljali i testirali opcije i jednostavno ova je najsigurnija i totalno anonima (sem ukoliko se ne javis ovde da kazes da si ti uplatio pa te stavimo na spisak donatora). jasno nam je da nisu svi u mogcnosti donirati u bitcoinima, al kad budes mogao doniraces, nisu ni ti bitcoini neka velika filozofija :)