Bitcoin Vutra.org Donacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Moze paypal?
Ne baratam bitlipama :D



Edit: bome ne bi ipak paypal zbog anonimnosti. Ne zbog Vas vec sirih masa. XD

Ugl. Voljan sam nekakve love udjeliti

Ako bas zelis platit pay palom...odi na ebay...
Vec je napisano...
Kupis od nekoga ko prodaje btc....
Odredeni iznos btc za iznos love u kojoj placas...
Tj.laicki odes na ebay i kupis btc ko i bilo koji drugi item...
Platis kako ti odg, samo das btc wallet adresu vutre prilikom kupnje i woila....pare su na racunu vutre kroz koji sat ;)
Sigurno i osigurano...provjereno XD
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Već par puta sam htio kupiti te bitcoine na e-bayu, nalazim samo da se ugovori prodaju, kao da zakupiš nečije postrijenje na sat-dva-tri i sve što se izrudari ide tebi. Je li to isti k ili. Nisam baš na ti sa tim virtualnim valutama. Da li je netko kupio bitcoine zadnjih godiunu preko e-baya da ga cimam za link?
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
ostalo mi u sjećanju da je kineska vlada nešto nagazila na taj bitcoin, zato ovi valjda sad iznajmljuju opremu pa kao koliko dobiješ dobiješ (garantiraju ti neku siću tipa 0,000001 ili tako nešto)
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
zar nije jednostavnije uzet u bitkojn bankomatu? ima ih svugde sad kolko vidim.
majnovanje zaboravite. to nije isplativo.
ili uzet na ulici. mnogo ljudi prodaje. pogledajte po hardver/softver forumima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.889
233
ni na nebu ni na zemlji
powerito utefteri ti nas na prvoj strani cist racun duga ljubav:D.....salu na stranu.....

uz pomoc cika pratera nadjoh stranicu gde se mogu vrlo jednostavno kupiti bitcoinsi sa visa karticom....kad kazem jednostavno onda mislim da ako sam ja IT tudum uspeo onda ce i svako sa imalo znanja uspeti.....necu ulaziti u neke preterane detalje jer stvarno nema potrebe ...pratite korake i to je to....

https://buy.alfacashier.com/

ovo je stranica na kojoj ce te kupiti bitcoinse limit je izmedju 50 i 20 000e....ukucate zeljeni iznos i dole vutrin wallet i kliknete buy....nakon toga ce vas traziti osnovne podatke....mail koji koristite i broj mob moraju biti ispravni jer ce te sa njima izvrsiti verifikaciju....dalje.....trazi vas podatke od kartice.....nakon toga ce te morati napraviti upload osobnog dokumenta....ja sam koristio vozacku dozvolu... znaci poslikate prednju i zadnju stranu da bude vidljivo i citko,,,, upload..verifikacija dokumenta bude u roku od 5min......dobiti cete i sms na mob sa kodom za verifikaciju i to je to u roku od odmah bitcoinsi su u vutrinom walletu a vasa kartica je olaksana za izabrani iznos....e sada ako nezelite donirati svih 50e vutri.org izradite svoj wallet pa uplatite koliko zelite....program za to je ....

https://electrum.org/#download


necu objasnjavati kako naprawiti svoj wallet jer je jednostavno idete samo step by step.....ali dobro pazite da ne izgubite passworde sa electruma jer odose bitcoinsi pa pa.....

ja to sve nesto s brda s dola ali ako neko negde zapne ...tuj smo....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
powerito utefteri ti nas na prvoj strani cist racun duga ljubav:D
slazem se frend al kad budem malo cistiji u glavi moram preci svih 14 strana da vidim sta je ispusteno. drzao sam pod kontrolom dok genjo nije poceo da kaci po postovima, sad vise nemam blage veze sta je na prvoj zavedeno a sta gde jos stoji u nekom postu. al ok, vas dvojicu zasluznih gradjana zavedem o'ma pa jednog dana prelistam celu temu da ne maltretiram onog ko me s'eba u prici :)
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
To inf, tek sad vidjeh da si natipkao. ubacit cu kad stignem i u onu temu o btc. nemam karticu pa nikad nisam testirao al eto zato ti iz prve ruke, cini mnogo jednostavnije od svih ostalih koje znam. :) nakupih sice sa par novcanika pa usput ubacio u vutra kasicu.
 
01.09.2019
14
32
13
ne znam kome da se obratim za ovo, imate pusteno ako i dalje ta adresa vazi ako ne jbg zajebo sam se :) nije bog zna sta al kad bude vise novca bice jos donacija

Bitcoin i ETH pazarim preko https://ecd.rs/ i nemam problema i sve stavljam na wallet koji mi je na telefonu tako da kad trebam uplatu da izvrsim lakse mi je jer samo skeniram QR code i sve se obavi manje vise brzo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley