Biti negativan na testu?? MOLIM pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.09.2011
0
0
0
34
dakle, sud mi je dodjelio testove svakog ponedjeljka, a ja bi trebao ispast negativan pa vas trazim da mi pomognete, ako ikako znate
ovako, pusim ajmo reci 2 pljuge svaki drugi dan, popijem i po 2-3 piva dnevno(ako je to vazno uopce)..
znaci htio bi da mi pojasnite kako zavaljat test, koja je metoda najsigurnija i najucinkovitija, koliko bi dana prije testa trebao pocet tu metodu prakticirat i sve vezano uz to da mi test na THC ispadne negativan? HVALA :icon_lol:
 

SSH

20.05.2010
18
4
0
29
pij ugljen. Ima u ljekarni za kupit ugljene, rastopis ih u vodi, popijes. Cuo sam da je to jako ucinkovito, vec za 2-3-4 dana izlazi iz tebe, zavisi kolko cesto uzivas u radu :D
 
13.09.2011
0
0
0
34
prvenstveno me zanima taj ugljen, kako ga piti, koliko dana prije testa pocet s tim i u kojim kolicinama ga piti
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
manmaki je napisao(la):
prvenstveno me zanima taj ugljen, kako ga piti, koliko dana prije testa pocet s tim i u kojim kolicinama ga piti

sa vodom.sto prije to bolje.i u sto vecim kolicinama....i uostalom nemozes svaki ponedjeljak dobit da ides na pisanje,bar budi iskren kad vec ides pricat koji je razlog
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
najsigurnije nemoj pusit dok testiranja neprodju..prevencija najbolje rjesenje ;))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa da, najbolje stati jer nisu ni oni "od jučer". Negdje imaju čaše koje očitaju temperaturu...
Ovakvih tema več postoji i opširne su pa ovu ključam. Spojim kad dođem k sebi:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.