Bla bla i truc truc oko legalizacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.09.2006
34
4
0
Ovde se stalno prica o nekoj legalizaciji marihuane, a nista konkretno se ne preduzima. Niti su stampani letci ili neki drugi materijal, niti je napokon organizovan neki mars koji se dugo najavljuje. Kao, navijaci su najavili da ce tuci svakog ko se bude pojavio na marsu.... Alo bre rodjaci, pa nismo mi izfeminizirane sekice ****** pa da dobijemo batine tek tako. Ma makar cetvoricu cu da odrobijam sa svojih 94 kg pre nego sto me srede, a verujem da je i vecina Vas zestokog kalibra. Dosta bre vise price. Ko hoce moze, ko nece nadje razlog!
 
25.04.2008
15
5
3
37
ekipa moja ja se slazem s dr biberom bilo bi vrijeme da se organiziramo,a u vezi tih satro navijaca velika vecina njih bi na marsu kurili s nama a u vezi bilo kakvih batina to su price-s moje strane bi se skupilo samo iz zg iz kvarta barem 100-150 ljudi pa da vidim ko bi radio nepotrebne probleme,krajnje je vrijeme da se pokrene barem dekriminalizacija za osobne potrebe posjedovanja i uzgoja. ima vec tema ali nista od konkretnih koraka
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
dr_biber je napisao(la):
Kao, navijaci su najavili da ce tuci svakog ko se bude pojavio na marsu.... Alo bre rodjaci, pa nismo mi izfeminizirane sekice ****** pa da dobijemo batine tek tako. Ma makar cetvoricu cu da odrobijam sa svojih 94 kg pre nego sto me srede, a verujem da je i vecina Vas zestokog kalibra.

Ko je reko da će navijači tući nekoga, odakle ti to? 9/10 navijača duva vutru. Ako će se s nekime tući, to je policija... A neće niko nikog tući, vutra i šora ne idu skupa. Tak da navijači su s nama, a ne kontra nas.
I ak te tolko smeta što svi pričaju a niko ništa ne radi, odi ti pa štampaj letke ili organiziraj nešto.
 
03.09.2006
34
4
0
pa... nemam nista protiv, i kao dvadesetogodisnji uzivalac marihuane spreman sam da ulozim novac za letke i sam ako treba. Nije problem, ali mars ne mogu sam da organizujem. Ajde bre ljudi ja sam svestan da vecini i ne odgovara legalizacija jer zive od trave... A sta je sa nama koji samo kunzumiramo? Za dvedeset godina konzumacije nisam prodao ni jedan dzoint, ali sam potrosio gomilu love i popusio gomilu prskane trave, znaci otrovao se. A sto se samog angazvanja tice, angazovao sam se, angazujem se, a cak i onaj clanak dr Lestera Green Spoona, koji stoji na ovom sajtu sam ja licno preveo bez ikakve nadoknade i prosledio ga moderatoru. Gde god mi se ukaze prilika ja se borim, pa cak i u svojoj porodici. Moji roditelji i rodbina znaju odavno da pusim. I nije bilo lako, u pocetku je bilo svadja i prepirka, ali sam smireno objasnio koliko je marihuana bezbedna. Cak sam i sa caletom pusio. A vecina uzivaoca se krije... Posle nemojte da se cudite sto nas smatraju narkomanima, jer svako normalan bi se zapitao - "Ako to nije stetno, sto se krijes"

Znate li sta je rekao moj cale posle duvke... ? "Pa sta je bre ovo? Sto je ovo zabranjeno? Ja sam mislio da cu da se onesvestim posle pusenja."

Da ne bude da pricam beze. Moj danasnji doprinos borbi :)

http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.php?f=6&t=3693
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Ja upravo pregovaram s jednom udrugom mladih da educiramo građane prvenstveno na razini industrijske konoplje. Ukazati na apsurd činjenice da je u Hrvatskoj industrijska konoplja (tek sam nedavno saznao da je to cannabis sativa hehehe) zabranjena samo zato što je u srodstvu s dragom nam psihoaktivnom. Jeste znali da je u Hrvatskoj 2004. godine zabranjen uzgoj 23 od 24 vrste industrijske konplje s time da se sjeme te jedne vrste (Flajšman - i dan danas je navedena na popisu dozvoljenih biljaka) ne može nabaviti na području Hrvatske. Kladim se da se netko od naših političara dogovorio. Nešto u stilu:"Čuj, naša zemlja će sad počet uzgajat konoplju, pa daj ajde vi to zabranite u vašoj, a ja tebi piknem 3.000.000 eura. Može?" - Hrvatski političar odgovara:"Ma moooože!!"

Šalu na stranu.

A tek apsurdan podatak da su sjemenke industrijske konplje dozvoljene/legalne (hrana za ptice), a uzgoj same biljke za to sjeme nije.. Pa jebote da popizdiš.

Evo i dokazi:
http://img17.imageshack.us/img17/6835/imag0164v.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/2845/imag0163t.jpg

Pretpostavljam da Italija uvozi sjemenke iz Kine, pakira u proizvod i onda izvozi ostalim zemljama.
Inače, najveći izvoznik ind. konoplje (i svega vezanog uz nju) je Kina. Ni ne čudi me onda činjenica da je kod nas zabranjeno. Bolje uvozit jeftino, nego platit našeg ratara.

Još samo moram provjeriti što sve treba da bi se dobila dozvola za uzgoj. Tako je! Treba još i dozvola. :)
Ideja mi je imati par biljaka na štandu, za edukacijske svrhe.
 
13.01.2010
3
1
0
35
Za pocetak se moze napravit letak(A4 papir, nacrtan veliki list vutre naravno) sa linkom na ovu ili neku drugu web stranice gdje je opisana prava istina Vutre. Ima nas od svuda, svako ko zeli isprinta letak i ljepi po svom gradu, zavrsili bi u novinama nekim kad tad definitivno i to bi bio odmah besplatan marketing...
Normalno da bi leci bili povadjeni odmah drugi dan, ali iste noci opet stavljeni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.