"Blade vs Chuck Norris"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
"Blade vs Chuck Norris" ime prve emisije vutra radija pod vodstvom DJ Bladea.Emisija će se baviti raznim temama po izboru slušatelja vutra radija,naravno teme moraju biti u skladu sa Pravilnik Vutra Organizacije.
Prijedloge za temu emisije možete napisati tu ili poslati meni na PM.




Prva tema o kojoj ćemo prićati u emisiji je "tetoviranje" u subotu 11.02.2012 u 22:00h
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gedža

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Uspiješno smo odradili emisiju sa temom "tetoviranje"-eto za iduću emisiju dajte nam prijedloge za temu
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Budući da nisam dobio ni jedan prijedlog za emisiju izabrao sam samovoljno novu temu emisije "bajkeri" za ponedeljak 20.02.2012 u 22h
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Znam da se sve moze naci na net-u,ali evo male pomoci,kao mali podsetnik za emisiju,samo osnovno

Poslednji put pojavio se sa Klintom Istvudom (Clint Eastwood) 30. aprila, kada su gradske vlasti Los Andjelesa proglasile muzicki studio, izgradjen pre 40 godine, istorijskim mestom, prenele su svetske agencije.


Carls, koji je bio slep od seste godine, retko se pojavljivao u javnosti poslednjih godinu dana. Komplikacije posle operacije primorale su ga da poslednji nastup u Njujorku. On je ipak, uprkos losem zdravlju, radio na snimanju kompakt diska sa Eltonom Dzonom (John), Norom Dzons (Norah Jones) i Dzonijem Matisom (Johnny Mathis).


Carls je smatran pionirom soul muzike, a medju nejgovim najvecim hitovima bili su "Georgia on My Mind", "Hit the Road Jack" i "I Can't Stop Loving You".


Jedan od njegovih najboljih albuma bio je "Modern Sounds in Country and Western Music, Volumes 1 and 2" iz 1960. godine.
Dobitnik je Gremi nagrade 12 puta, a 10.000. koncert odrzao je 23. maja prosle godine u Los Andjelesu.


Rodjen je kao Rej Carls Robinson u Albeniju u Dzordziji 23. septembra 1930. godine.


Pohadjao je skolu za gluve i slepe na Floridi, gde je i poceo da razvija svoj talenat i strast za muziku.


Kao mladi pijanista, prvi put je nastupio kao pevac solista u Sijetlu, inspirisan muzickom legendom Net King Kolom (Nat Cole).


Njegovu mladost obelezila je i zavisnost od droga.


Carls je preminuo u prisustvu clanova porodice i njegovog menadzera.Imao je 73 godine kad je umro od bolesti jetre u Los Andjelesu u Ponedeljak, 06.14.2004 u 03:51
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.