Bladerov CBD OG kush (Dinafem) - 250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
UPDATE 2.

43. DAN +- 10. na 12/12

Malo kasnim sa apdejtom. A šta ću... bilo mi je psihicki i fizicki lose da mi se zgadija život i miris trave. Svašta čovjeka snađe u životu. Shvatija sam da masu stvari radimo samo jer nemožemo sjedit u miru :D . Ali pustimo sad to... evo malo muzike što sam se igrao na klavijaturi i sa nekim novim pluginovima za mastering onako brzinski da ih isprobam tako da i nije cijelovita...
Cover od Hans Zimmera "time" iz "Inceptiona" dok gledate i čitate dnevnik. :popcorn::

http://vocaroo.com/i/s0FTRtklobtb

Draga prijateljica raste odlicno. Dobiva malo roota, fish mixa, super vita i alga mica. U međuvremenu sam napravio koju sliku tako da su slike od 25.2 - danas. Čudo kakve listove je imala mala biljka od 10 cm visina. Samo srednji "list od lista" prekrio bi pola ruke, a grane kao drvene jedva savio malo pomalo. Slike su kronološki relativno poredane... :D


20170225_143720.jpg 20170225_143707.jpg 20170225_143734.jpg 20170225_143707.jpg

20170306_154642.jpg 20170306_154649.jpg 20170307_114435.jpg 20170307_114441.jpg

20170307_114453.jpg 20170311_183243.jpg 20170311_183258.jpg 20170311_183305.jpg 20170311_183312.jpg 20170311_183326.jpg 20170311_183341.jpg


Dnevnik može puno bolje ali sam bezvoljan šta se tiće trave jako. Funkcioniram dobro ali sam jos nekako tu i tamo tjeskoban i uvijek mi prolazi tad kroz glavu "jel ovo meni triba u životu" :D. Pretjeriva sam u odnosu na mene i spoj puno stvari me dovelo do teških osječaja. Vjerovatno je trava tu samo katalizator ali ovo sad moram prolaziti trijezne glave. Ne pušim cigare više nijednu, iako sam bio pusio par cigara na dan (davno prije pusio kutiju+), ne pijem kavu jer sam shvatio da sve šta meni treba je mir. Samo je otpalo, pijem domaću kamilicu. Nemam ja nista protiv toga ali mi ne paše, da mi paše pusio bi. Više sam miran nego nisam i ovo mi je odlicna skola ali kako kaze sokrat "školarina je jako skupa"... ne postoji više dosada za mene samo dosadni ljudi sa pričama iz ludih glava koje ne mogu više slušat. Sve je puno jasnije. Melju i melju stalno melju beskorisni za zajednicu, samo da bi sebi osigurali umom indentitet, a tijelom materijalno. Čitam knjigu ili sjedim u miru, živ i radostan kad jesam, a nekad osječam veliki strah. Srića da imam kraj sebe pravu curu, mlada, a masu zrela, jednostavna, tiha, a ogromna podrška. Ukratko to je zašto nisam na nivou :D

20170303_153132.jpg (slika očaj kvaliteta)
I nažalost jos jednu stvar da kažem iako mi nije drago ali ovo je drugi put da se događa od dva puta da sam aditive nabavio. Boca od TopMaxa kao da je otvarana i fali malo, tako je bilo na BioHeavenu u prošloj turi, dok vidimo kako boca od Algamica je puna i ko nova... čudno.:oops:
 
Poslednja izmena:

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Dobro si uradio što si batalio pušenje trave na neko vreme. Sad se malo više posveti muzici i gajenju (ne samo marihuane). Odlično ti ide i jedno i drugo!:thumb: Meni po kući uvek nešto raste, pa se imam oko čega brinuti... Neki hobi nije loše ako se ima, ako ništa onda dobra knjiga uvek paše... A i društvo nije loše malo promeniti s vremena na vreme.

'Oće ta prolećna depra i mene da zakači, samo mene stigne oko maja meseca, pa ne znam šta ću sa sobom... Lepo vreme, svi veseli, a ja u ku*cu...:crazyd:

Sry za spam, biljka izgleda odlično! I sam imam 250W HPS, pa je u planu da odradim jedan grow sa jednom biljkom unutra tako da pratim do kraja da vidim kako će kod tebe ispasti. ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
UPDATE 3.

56. DAN +- 23. na 12/12


@mr. Herb Gardener dok disem dobro je :thumb:

@21 gram Drago mi je da ti se sviđa. Dobro mi je došla pauza iz više razloga... iz dana u dan sam sve bolje, a i minjam se nabolje. Drži se i bacit cu oko kod tebe malo ;).

@hazeri Hvala ti... strpljenje je ključno. Mi ljudi često tražimo riješenja i upadamo u razne sustave, od medicinskih do religijskih do tko zna kojih i pletemo klupko jos vise. Često isprepletemo i iznad problema pa ga vise ne vidimo, i umjesto da smo pričekali da se odmota. Teško je... jer puno smo mi toga spleli i sve emocije u to umotali. Puno krivnje i srama sebi treba oprostiti, i velik strah proživit. Sve šta mislimo da imamo u nama stvara strah od gubljenja. Od bezveznih stvari kao što je stari zipo upaljač do bližnjih, tijela i "sebe". Kad pojedemo lošu hranu ne trebamo ništa radit, život sam ima svoje mehanizme čišćenja, tako je i sa psihičkim otrovima, samo šta je skladište jako jako veliko i zaboravljeno... tokom života stvari izbijaju vani izprovocirane iskustvima, ali danas čovjek nije školovan da prepozna pa projecira vani na osobe i stvari pa opet natrag unutra vrača emocije jer se nije prepoznao... u nama je cijela naša povijest.

U meni je maleni dječak od kad se rodio do danas...u puno navrata se bojao i osječao nesigurno i on isto živi i onaj kojeg je bilo sram u više nego nekoliko situacija i onaj koji se osječao krivim jer radi nešto šta nije "dobro". U raznim situacijama različiti dječaci reagiraju... ovaj nesigurni je ovisan o teretani i društvu koje želi stvari koje on ima. Ovaj koji osječa krivnju lako moguće da je upao u neki "moralni" sustav i sad drugima pokusava nametnuti moral, ovaj koji se srami je izabrao neku alternativu i opozicija je "normalnim" ljudima jer projecira sram da je zbog njih. Puno ljudi danas se u različitim situacijama ponaša nekad kao beba, nekad kao osnovnoškolac, nekad kao tinejđer, ali u današnjem prosjeku teško je naći zrelog Čovjeka...kada naraste u tijelu inteligencija veća od uma koji projecira, a projektor sebe ne vidi, onda inteligencija vidi sebe i kreće suočavanje. To je proces pretvorbe svih tih komada u jedan kroz vatru, a mi moramo ostati mirni bez da komliciramo stvari... ostati miran u vatri probave. Kad čovjek počne kod sebe prepoznavati emocije, vrlo lako vidi i kod drugih i onda se vidi zašto pored toliko pametnih glava svijet ide u krivo... djeca u konstatnom danonočnom bijegu od nesigurnog, gadljivog, smrdljivog, mrtvog, zločestog, strašljivog sebe... a društvo proizašlo iz takvih tijela šta će drugo nesvjesno napravit nego sustav za bijeg. Da farmacija raste ko luda nije slučajnost, a nisu ni mastermindovi neki iza toga, to je jednostavno mehanizam za bijeg, kao šta mi kreiramo rituale u mozgu spajanjem sinapsi tako je i farmacija spoj ljudi i ostatka tijela koji ga koristi. Danas je sve obrnuto viđeno... jer je gledano iz opozicije života, a mi smo život. Sry za off topic ali ponese me...

Otišao ja u pm...Ukratko hvala svima... ;) vratimo se mi na vutru.

Biljka napreduje dobro. Problema vidljivih zasad nema. Dobiva fish mix, bloom, alga mic, top max, supervit i zadovoljna je. Malo sam se poigrao sa LST-om i lijepi se plato zelenila stvorio. Donje listove nisam skidao, skinem svaki drugi dan po jedan najstariji, ali sam ipak lolipopao umjereno do pola. Znam da nije pro ali nekako imam osječaj ako i nešto pođe po zlu lakše ona to preprodi. :)

Evo malo slika: (slikano pod hps-om pa malo obrađeno)

P3233994.jpg P3233995.jpg P3233992.jpg P3233990.jpg P3233997.jpg P3233998.jpg P3233981.jpg P3233983.jpg P3233984.jpg P3233986.jpg P3233987.jpg P3233993.jpg
 
Poslednja izmena:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Diši(promatraj,meditiraj),bude ti mozak prekuho od toliko razmišljanja!:zvezda:::D

Edit: Biljoza ubojica!:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A svakom se dese oni dani hahaha Ma samo pomalo došlo bu sve na svoje opet je lakše kad imaš nekog tko te razumije i podržava!;)
 

chuks

Aktivan Član
06.03.2017
32
273
53
LJUBAV je odgovor i rijesenje a ona se vidi na fotkama a i biljkama one dosta govore. BIG UPPP!! za onaj post sa muzikom brateee. Umjetnost!!!! :let::let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
UPDATE 4.

88. DAN +- 56. na 12/12


Pozdrav društvo!

Nisam baš bio redovan jer nikako se organizirat sa vremenom i fotoaparatom. Uglavnom stvari teku po protokolu. Pustit cu je da baš ono sazrije 70+ dana. Vec sam u zemlju stavio 3 nove. CBD Cheese, Blue Cheese i CBD Dinamed, tako da imam jednu high thc, jednu low i jednu skoro bez. Došao Arizer air vape prije 5-6 dana i od tad pusim svaku večer i paše mi jako high od vapea, nekako head, a puno tolerantniji. Došle na red puste vrste koje čuvam za bolje dane koji su došli :thumb:.

Što se tiće OG kusha mogu reći da je morfološki dosta okrenuo na neku indiku, jako bliske internode, veliki calixy bez puno dlaka, puno trihoma ali nekako manji hard budovi. To mi se sviđa, volim te hard nuggets, a možda i fenotip bude radio više na relaxing. Loša strana tih bliskih internoda je da sve zbijeno, a grane tvrde ne možeš ih savit. Sljedeći put idem na baš hard lolipop jer na Kushu ima masu vrhova ispod krošnje zato ću i pustit da sve lijepo zazrije. Malo sam neprofesionalan šta se tiće lolipopa.

Evo i slika...


P4264021.jpg P4264022.jpg P4264018.jpg P4264019.jpg P4264013.jpg P4264014.jpg P4264010.jpg P4264009.jpg P4264008.jpg P4264004.jpg P4264003.jpg


Sljedeći update ide brže obećavam :thumb:
 
Poslednja izmena:

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Lijep grm, tak su i moje slične grmaste indikaste kupusarke, volim ih ja :)

I ja sam bio prenježan na lolipopu, drugi put drugi trening razmišljam ili loli kak se spada...

Također razmišljam o vapeu, jel se možeš opustit od punjenja-2?

Sretno i debelomasnoplodno :thumb::)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader