Bladerov CBD OG kush (Dinafem) - 250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hvala d@ni ;)

@Budfield hehe, hvala. Dobro si rekao, kupusnjača teška :). Ne vidi se baš na slikama ali puna je manjih vrhova ispod krošnje, puna.

A vejp je za mene vrh iako dojam je da "slabije" puca. Osobno jedno punjenje high thc sorte mene razvali jako, ali meni je tolerancija niska tako da nisam baš mjerilo. Taman se napušim od neke CBD (5%+-) sorte. High je nekako čišći manje nekako narkotik i lakše mi je čak razaznati rad vrsta jer onako u trubi me ubije ka prasca. ;) nažalost ne mogu ti direktno odgovorit na tvoje pitanje ali punjenje blue drema me razvali iako ne znam da li me razvali manje ili drukčije ali meni puno bolje.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
UPDATE 5.

93. DAN +- 61. na 12/12 -HARVEST-


Pozdrav ljudi. Ovaj put vijesti nisu po mojim željama. :oops:

Jučer sam uočio sprider mitse po najstarijim donjim fan listovima. Prvo sam uočio dosta točkica, onda pod mikroskopom vidio male vragove i onda kad sam sa blicom pogledao vidio sam i malo mreže na tim donjim listovima između grana. Hvala bogu po vrhovima nije bilo ništa. Dugo sam se mislio šta ću jer sam namjeravao pustit jos desetak dana iako ima smeđih 5-10% i pistile su posmeđile i malo se sasušile na dosta vrhova.

Navecer kad sam ulovio vremena sam stavio biljku i na stol i pomno sve pregledao. Večinu fan listova sam otkidao i bacio, pokazalo se da je počelo napredovat po sigurno 60% fan listova. Nakon toga odluka je pala da harvestam prije nego se rasiri po budovima. Po budovima nisam mikroskopom vidio niti jednog pauka, eventualno na kojem listiću, a dva sata sam pregledavao :). Po večim listovima se lijepo vidi na slikama. Evo i brzih slika sa harvesta koliko sam mogao u neugodnoj situaciji.

20170501_223421.jpg 20170501_220405.jpg 20170501_220336.jpg


Spider mitsi me muče već par growova, nikad se ne rašire ali su me na prošlom growu isto prisilile da harvestam dvije biljke 7 dana ranije. A siječam se da na growu prije na criticalu, isto sam imao par velikih fan listova inficiranih iako ne nije raširilo jer uvijek je pred harvet. Ovih dana se podigla temperatura vani, a i u prostoriji za grow jer sam pokrenuo mali box sa novima, a i vlaga je pala na 35-40. Njega nisam otvarao niti dirao od kada sam primjetio pauke, samo sam slikao ovu slike a prije toga alkoholom obrisao moguće načine prijenosa.

20170502_132113.jpg

Danas bacio opet pogled mikroskopom na par budova na sušenju i vidio sam par komada na loše otrimanim listovima. Jbg radio to sve do kasno sinoć,a sad moram ići radit. Ono što me dalje mući je kako se riješiti pauka. Zadnji put sam box temeljito prošao alkoholom i usisavačem, ovaj put ću prostoriju ali to neće biti lako s obzirom da je puno toga drvo i krov. Bojim se da nebi ti spider mitsi živili u krovu kod izolacije iako onda nebi imali ništa za jesti... ne znam. Uzeti ću one raspršivaće i sve ću razrijeđenom klorovodičnom kiselinom proći (varekina, izbjeljivač) i našpricat ću između rupa u krovu. Evo koja slika grow rooma, bude i urednije ali jucer je bila akcija.

20170502_125354.jpg 20170502_125402.jpg 20170502_125620.jpg


I evo po koja slika sa sušenja. Relativno sam zadovoljan urodom, nemam vagicu da izvažem ali su budovi tvrdi ko kamen... moja procjena da bi moglo biti do 150 g, a to je odlicno za moje potrebe.

20170502_125323.jpg 20170502_125259.jpg 20170502_125247.jpg 20170502_125226.jpg
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ufff...steta.Taman je mogla 20% jos se napuniti.Growroom ti je odlican.Sada ces morati napraviti tesku cistionu,istrijebiti te stvorove sto nam napadaju biljku.Stavi mrezicu za komarce na prozor.Pazi se prozirnih trihoma,znas i sam da znaju izazvati onakve probleme koje si imao sa pusenjem;)
:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
A šteta... šta ću. Mogla je jos malo dati, i malo se ti trihomi više zasmeđiti. Nema veze, pustit ću je da se kjura barem 2 mjeseca prije nego je krenem pušiti na dnevnoj bazi. Imam do tada ratnih rezervi.

Očistit ću prostoriju tako da ću uz grow moći operirati i slijepa crijeva frendovima kad se upale ;).
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Prijatel probaj oprati šator sa varikinom, ja tako radim između turi i dosada nikad problema. Našpricam, ostavim dobrih pola sata pa i sat i kad se osuši isperem dobro toplom vodom. Eto možda pomogne;).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Sam mi nije jasno,kako neko ko radi najcistiji posao moze imat bilo kakve buljine po boksu :p:razvaljen:::rasta::vozdra:

A moj Loodi, nisam najuredniji ali podcjenio sam neprijatelja. Prošli put sam šator oprao sa alkoholom i nedavno sam sve iz prostorije izvadio presložio i usisao. Da sam znao da će doći smradovi bio bi sve sa kemijom. Boks držim relativno urednim.

@Raconja i ja bi oprao boks i čudno je to što nema ih u vege pa tek kasnije se namnože. Ovih dana ide full pranje, daću sve od sebe i ovaj puta ide full lolipop jer čini se da vručina, gusta krošnja i niska vlaga su rizični faktori...

Ide cijela prostorija uskoro...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
A ventilacija,ispuh...Jer je evidentno da ti se problemi desavaju kada je najpotrebnija dobra izmjena zraka i "vjetar u leda"
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Za ventilaciju sam uzea ćak i razred jaći vent onaj tt125, upuh pasivan iako sam na prijašnjim growovima imao i kupaonski da upuhuje i to puhao po sredini biljaka zrak. Problem je prostorija što se vidi na slikama. Prozor je nisko i izmjena zraka je slaba tako da u prostoriji bude toplo. Nakon ovog sljedećeg growa ću sve sakrit pa zovnit ove krovare da mi izvuku neku ventilaciju ili ću sam provesti cijev do prozora nekako.

Po biljci cijelo vrijeme puše onaj crveni sa slika ali nije dovoljno jak da cijelu biljku ispuše pogotovo ovu koja je bila gusta masu.

Edit; prije par growova nisu bili spider nego tripsi sad sam se sjetio i bilo je pakleno vruće
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Red Alert- battle stations

red.gif

Pauci došli i na nove biljke. Namoćio maramicu alkoholom i prošao listove ispod i iznad. Dobro bi došao prijedlog šta da radim, tj. što da prvo probam, a da se može napravit i nabavit brzo. Bacilo mi na živce sve ovo, čovjek se potrudi i onda tako :D i još mi se spojilo sa gubljenjem novaca na alt coinovima, dotućen sam... :fuck:

Opet sam mikroskopom gledao vrhove koji se suše i znao bi tu i tamo naletit na neku bubu. Nadam se da to nije strašno... ali kao da su mi na silu oduzeli nevinost :D malo su mi ga stavili ali su mi ga stavili :D :D :D

Što još reći nego jako bi mi dobro došli prijedlozi oko sredstava i pripravaka. Mali boks sad ide u drugu prostoriju i sve stvari vani. Slijedi čišćenje ali ne osječam se dobro u vezi ovog, previše toga može biti nositelj. Što je tu je dat ću sve od sebe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
@Himalaya Gold A gle iskreno ne vodim previše brige o prostoru u kojemu je box. Dosada je bio u kotlovnici, na katu i jedno ljeto garaži. Jedino je kotlovnica ajmo reći čista jer je u pločicama i redovito se očisti ali ništa posebno. Evo i sa ženom sam provjerio(više ona čisti), šator prvo opere sa Domestosom, pa onda kad se osuši idem ja sa varikinom(ona ne smije ni blizu jer doji), pa na kraju topla voda.
Opet kažem ja problema sa nikakvim živinama nisam do sada imao(u boxu) i nadam se da ni neću. Jedino još šta mogu reći je da osim cura u kući nemam nikakvog bilja, ali ne vidim zašto bi to utjecalo.
Možda ja samo imam pun k.... sreće, a znate šta kažu. Bolje bit bez k.... neg bez sreće jer ako imaš sreće i k.... će narasti.;)
Kolega želim svu sreću u suzbijanju gamadi i nek ti ubuduće bude kako hoćeš.:thumb: