Bladerov CBD OG kush (Dinafem) - 250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Morati ces doslovno sve maknuti iz prostorije i cijelu prostoriju dva puta pospricati nekom kemijom. Malo je sranje sto imas taj drveni pod pa se spideri mogu zavuci negdje izmedju drvenog poda i betona.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Kada sam radio u growroomu sa dva satora radio sam izmjenu zraka sa ventom i fleks cijevom koi je bio skroz do prozora proveden.Tako da sam stalno kroz upuh dovodio friski zrak.Bitno je samo na ulazu u sator staviti mrezice protiv nametnika.Imao sam slicnu sobu..isto podkrovlje ali od stana:)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
@Himalaya Gold naručio sam odmah. Dok dođe vidit ću za neem ulje ili od ruzmarina pa da mjenjam zbog adaptacije.
@Sensi Star e to i mene mući jer ima puno mjesta gdje bi gamad mogla se uvući. Najmanje 2 puta ću sve proći.
@hazeri morat ću i ja neku fleks cijev pa makar da izbacuje topli

@Raconja dobro kazes, nekad jednostavno neće. A nakon promlema barem ostane znanja i iskustva za dalje. Danas već će ići domestos. Nedavno sam neku mentu i bosiljak presađivao... ne znam. Previše može biti izvora da dijagnosticiram odakle je. Treba sve oprat i malo ozbiljnije shvatit te nametnike.

Hvala ljudi na savjetima. Ove nedaće će mi dignit grow na novu razinu ili će me pokopat :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo kao i što sam i rekao prva ruka domestosa je išla. Cijeli box sam rastavio i sve cu oprat. Razrijedio sam domestos negdi da bude 30 % otopina. Sušenje OG-ja je skoro na kraju možda još dan.

Čekam da mi dođe onaj preparat za spider mitse ali nije žurba jer sam ih čini se eliminirao sa alkoholom, a i mehanički sa tih prvih dva lista. Nešto mi slabo napreduje Dinemed, a uvjeti su isti kao i kod svih do sada, a izbacio sam ih podosta na isti način i to sve budu iste ko na traci. Neka narančasta boja se javlja vidit ce te na slikama. Uzeo sam u obzir da bi mogao podbacit pa sam stavi na klijanje Blue Widow, a dinamed će ići u saksiju od 2-3 litre ako se ne popravi :D... za koji dan cu otvorit novi dnevnik za sada evo kako napreduje CBD OG Kush...

Slikano sa DSRL-om ali nažalost imam "wide angle" za krajolike i slično pa moram kropat jer nije za blizu :D
P5084028.jpg P5084028-2.jpg
Slikano sa mobitelom i blicom
20170508_000829.jpg

I stanje iz malog boksa... vide se oštečenja od spidera ali nema novih. Svejedno ću preventivno malo poprskati kad dođe preparat. I evo vidite taj retardirani rast i nešto narančasto na Dinamedu... a i ovi drugi imaju neku granični slučaj boju. Moguće da sam ih alkoholom malo spalio iako sam samo stavio na krpicu i prošao gore i dolje listove koji put. Za par dana ću ih prepaciti u box...

20170508_214823.jpg 20170508_214800.jpg 20170508_214743.jpg

I za kraj pitanje. Kako da fiter očistim i da li ga treba čistit od spider mitsa? Koristim ga tri growa, a volio bi ga jos malo jer neman para za novi trenutno.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Tri i po growa mi traje po tri, četiri mjeseca, znaći malo manje od godine ajmo reći. Osvježim ga na sljedećem growu kad budem i gnojiva uzimao. Mene mući ona tkanina na filteru. Mislio sam je isto malo razrijeđenijim klorom išpricat pa da se osuši, tako je to samo za veće ćestice kao prašina i slično. Filter nije kao na početku ali je dobar zasad.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Onda je dobro,racuno sam da je ipak malo vise odradio a i mislim da mu je po papiru rok 12 mjeseci
Ma ja taj filc bacam nakon 2-3 growa,neki mi je gadan pod rukom :D
Jedino onda treba malo cesce ocistiti turbinu jer se nakupljaju te sitne cestice
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma bacit ću ga i ja onda , prljav je dosta, a mozda ima i grinja. Uzet ću neku gazu u bolnici stavit čisto onako, a nakon growa ću servisirat cijeli filter. Hvala @Himalaya Gold :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Zasto baciti.Samo je operi sa deterdentom u kanti vode i caos.Jedino ako imas negdje blizu za kupiti.Tada bi kupio novi svaki grow ali ovako mozes oprati i bude kao nov:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Bas me zanima kakav ce ti biti rad..Dali ce zadovoljiti sa obzirom na neke probleme koje si imao,a slicni su mojima.Meni su cbd sorte 1-1 usli pod kozu i odgovaraju mi u svakom pogledu:)
Cestitam na mirisnom OG:thumb:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hvala...

@hazeri zasad sam samo malo probao ali ne dovoljno da mogu reci kakvo je. Neka to malo se iskjura bolje nego da me okrene na loše. Zasad lagano vejpam 6 mjeseci iskjurane indike i taman navecer :thumb:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
OG kush se kjura. Neka odradi još tri tjedna pa smoke report. Prostoriju sam dva puta u 4 dana razmaka našpricao, kapalo je sa svih strana kao u špilji sigurno negdi 40 % domestosa sa vodom. Sve mi nos i oči grizlo. Sve stvari sam prebrisao i biljke nove sam našpricao i za tri dana ću još jednom. Zasad nema traga spiderima. Cijeli box rastavio i sve pošpricao i obrisao. Filter sam na kraju ipak oprao i osušio.

Što se tiće ovog dnevnike još samo fali smoke report, hvala svima koji su pratili, a za grow koji je u tijeku ide novi dnevnik :thumb: