Blagotvorno dejstvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Kolegice, dobrodošla :D Nosiš ime moje omiljene rijeke na kojoj sam ljeta i ljeta provodio :joint2:
Koristio sam istu lampu za neke svoje testove :D, i nisam baš NAJBOLJE rezultate isciljao, jel ovako izgleda? (eo jedva ju iskopa)
slika.jpg
Onaj, da bi dobila rezultat od barem 10 000 lumena od te lampe, mora ti ljepotica biti najmanje 35cm udaljena od žarulja, slobodno stavi šta ispod kante, i podigni ju malo, i super ćeš izvući rezultate bez ikakvih extra dodatnih stvari :) Isto ti preporučujem kao početnici, da pogledaš na ebayu sljedeće: Energiesparlampe 125 Watt Blüte ESL CFL 2700K Luminora, sa "fassung" i kablom, sve te izadje max 25-30€, i nju dodatno bi jos ukljucio, ono nisu neke pare, a žarulja ubija za početnike ;), i u beču imaš vrlo dobrih Cannabis šopova, ako budeš kontala kupovati đubrivo za cvijetanje, slobodno uzmi "Guanokalong", to je biološko đjubrivo od šišmiša, also Fledermaus kot :) Nije skupo, a po meni najbolje, većina miješa u startu to djubrivo sa zemljom pre sađenja, ja to inače razrijedim u tečnom djubrivu od žare.. Ali et možeš i običnom vodom.. samo pazi koliko stavljaš :)
I ima da buje cvijetovi :let: Inače želim ti mnogo uspijeha!
A eo i muje curice iz terarijuma :)
IMG_20170307_1948317_rewind.jpg
 
Poslednja izmena:
14.07.2017
17
71
13
Wien
Dragi Florist, šta da kazem nego samo wow! i hvala!
A ovo je moj gospodin Indonezanin.
1501612865893-397015278.jpg
Tacno si prepoznao, to je ta lampa. Ja mogu samo do 70 Watti lampu stavit jer je to Terrarium, ali ako budem odlucila da se bavim dalj uzgojem nabavicu box i kupit tu koju mi preporucuješ.
Super ti je " Tipp" za djubrivo, idem koliko sutra u moj Hanf shop i nabavljam i ne znam da li da ga naknadno dodam u saksiju. Ali mislim i da kupim Stecklinge i još par biljki zasadim. Ovo mi je samo prvi pokušaj, amaterski. Evo je kako se razvila..
Hvala velika za ovako nesebican savjet i strucno konkretan odgovor na osnovu koga bi ti dala ime ne travara niti cvjecara, nego boga biljnog svijeta!
1501614534340169166348.jpg 1501614563209-1676276046.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Slobodno ti natrpaj do vrha zemlje, i biljka ti bježi gore ka lampi, što bi švabo rekao "die spargelt zu krass" :D
Digni saksiju slob za 25-30cm, stavi šta ispod, i uradi LST, nije teško ni za početnike, pogotovo kad ženksa ruka to odradi nježno :rolleyes:
Sa ovom metodom ćeš povući biljku dole, i sredit ćeš sebi više mjesta u boxu a i sama biljka neće rasti samo u vis..


Zašto ti preporučujem ovo? po slikama ti se vidi da ti donji dio biljke skroz malo "faća" svjetlo, ovako kada raširiš i povučeš biljku ka dole, i podigneš ju 25-30cm prema lampi, sredit ćeš to :) i onda je samo sa vremenom spustaš od lampe dole kako raste bom..
P.S
na ovom video zapisu je bilja topirana, ne moraš raditi topiranje ako imaš autoflowering sortu, samo LST odradi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Eysanuna

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Koliko vidim biljka ti je pocela cvijetati, sad polako kad potrosi nutrijente iz zemlje, pocnes sa gnojivom i uzivas u popunjavanju badova(cvijetova), sretno do kraja ;)
 
14.07.2017
17
71
13
Wien
Na rijetko kojoj biljci se ogleda preobrazaj kao na konoplji: od malenih vlati na slabašnioj stabljiki do jakog zbuna metar visokog. Kakav uzitak gledat je svakog dana kako raste, jaca i daje cvjetove, koji iz dana u dan stvaraju stotine ljekovitih sastojaka. Drevni poklon svete prirode.

Zahvaljujuci svima vama koji ste me punim srcem savjetovali i svojim iskustvom i znanjem podrzavali, dozivljavam sad finale. Zelim isto da se izvinem što se nisam ranije javljala, nije mi bilo baš najbolje. Ali kad je pogledam, osjecam se i više i bolje. IMG_20170831_180908.jpg IMG_20170831_180918.jpg

Izvinjavam se na spajanju ovog posta sa slikama,doslo je do male greske :) L0oD
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Pa ako ti nije režim svijetla na 12/12 onda bi trebala to prebaciti s obzirom da je riječ o fotoperiodnom strainu koliko sam pohvatao.
I nekak imam dojam da ti se rasipa svijetlost, bježe lumeni tamo gdje nebi trebali i to je pomalo koči.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Eysanuna

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Odlično, samo pripazi na ovu zadnju konc. solventa u smislu da ispari koliko je moguće, vjerovatno znaš o čem pričam.
Iskreno i nema bolje do svojeg.
Najbolji lijek jer je utkan dio tebe u to...kreni od ljubavi,želje,volje i na kraju...moč svega toga je neusporedivo nepobjediva komponenta u smislu bilo kakvog liječenja pa i prevencije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Eysanuna
14.07.2017
17
71
13
Wien
Razblazeno sa orahovim uljem na 2,5 %. Dosta više apoteka i farma-mafije i njihovog monopola nabijanja paprenih cijena i to za sinteticki THC koji ni ptiblizno ne djeluje kao prirodni.
 
14.07.2017
17
71
13
Wien
Odlično, samo pripazi na ovu zadnju konc. solventa u smislu da ispari koliko je moguće, vjerovatno znaš o čem pričam.
Iskreno i nema bolje do svojeg.
Najbolji lijek jer je utkan dio tebe u to...kreni od ljubavi,želje,volje i na kraju...moč svega toga je neusporedivo nepobjediva komponenta u smislu bilo kakvog liječenja pa i prevencije.

Predivno receno, dragi prijatelju!
Pazila sam je od kako sam je dobila kao sjemenku, gajila s puno ljubavi i gledala sve ove mjesece. Za mene je ona sveta bi, najstarija biljka covjecanstva. ona mi daje sad svoj mocni lijek. Biljke itekako komuniciraju
Duh nadjacava materiju i ljubav je e najjaci i u stanju je da pobijedi sve.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Zelenko63