Bleomicinska pluca / fibroza pluca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Uz fakin "ritam iz a kenser" sam frisko dobio bleomicinsko trovanje pluca (bleomicin - komponenta kemoterapije) koja se usko moze povezati sa fibrozom plutja... anyhow... ima tko kakvih saznanja o lijecenju istih govana sa iskoristavanjem nasih cb i inih receptora?

thanks in ze front, muh luv.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Trebalo se prvo malo informirat o tom problemu, nemam s tim iskustva pa je moje mišljenje samo neko logičko zaključivanje na osnovu pročitanog. Mislim da bi se trebalo bazirati na nedekarboksilirano ulje odnosno macerat u nekom ulju (maslinovo, kokosovo, bučino...) koje nije prošlo proces grijanja. Kanabinoidi u kiselinskom obliku imaju najbolje protuupalno djelovanje a koliko sam skužio od pročitanog največi problem je nakupljanje upalnog tkiva.
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Trebalo se prvo malo informirat o tom problemu, nemam s tim iskustva pa je moje mišljenje samo neko logičko zaključivanje na osnovu pročitanog. Mislim da bi se trebalo bazirati na nedekarboksilirano ulje odnosno macerat u nekom ulju (maslinovo, kokosovo, bučino...) koje nije prošlo proces grijanja. Kanabinoidi u kiselinskom obliku imaju najbolje protuupalno djelovanje a koliko sam skužio od pročitanog največi problem je nakupljanje upalnog tkiva.

Problem je kaj to nije upala vec fizicki nastali oziljci u plucima (a od bleomicina sa vremenom sve vise odumiru stanice, tj nastaju nove rupe i pluca prestaju funkcionirati nakon odredjenog vremena) koji omogucavaju normalan rad.. zapadna medicina kaze da se to neda popravit, a nisam se stigao upustiti u istrazivanje necega.. alternativnog, pa zato pitah...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot