bLeSa-va fLeka !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ovo neki oglas lične prirode? ~~
Zajebawam se, nemoj da se cimaš...

DOBRODOŠLA!!!

Samo da ti kažem da ne daješ više ličnih informacija (može na P.P. ako si zainteresovana ::histerija). Ovo je sasvim dosta. Ako daš još informacija može da ne bude lepo :mrzimpc

I da, moram da ti kažem da skroz cool izgledaš. ::behehe

Ajoj, umalo da zaboravim da te pitam: Šta ti radiš pored ove ograde, ili šta je već? ::histerija
 
01.11.2005
46
0
0
www.kosovo.co.yu
Kobaja je napisao(la):
Ovo neki oglas liène prirode? ~~
Zajebawam se, nemoj da se cimaš...

DOBRODOŠLA!!!

Samo da ti kažem da ne daješ više liènih informacija (može na P.P. ako si zainteresovana ::histerija). Ovo je sasvim dosta. Ako daš još informacija može da ne bude lepo :mrzimpc

I da, moram da ti kažem da skroz cool izgledaš. ::behehe

Ajoj, umalo da zaboravim da te pitam: Šta ti radiš pored ove ograde, ili šta je veæ? ::histerija
o bre Avrame , pa ti si skroz poludeo !!!!! shta ko moze mi uradi , tako ti boga :D ::sperm buahahhahahaahah prevazishla sam ja to sve :p

btw, fala na dobrodoshlici ;) i .. .josh ovo dalje od mene ::histerija
 
01.11.2005
46
0
0
www.kosovo.co.yu
Kobaja je napisao(la):
flekitza je napisao(la):
o bre Avrame , pa ti si skroz poludeo !!!!! shta ko moze mi uradi , tako ti boga :D ::sperm buahahhahahaahah prevazishla sam ja to sve :p

pa mogu da te smaraju ako ostavish josh podataka.......

kako !?!?!!!!!?!? chak i broj moba da ostavim .... dzaba , ne javljam se koga nemam u imeniku ;) mada uvek postoji neko ingore i block ;)

btw, hvala ti shto se sekirash za me ;) :)))

Kobaja je napisao(la):
[
...i .. .josh ovo dalje od mene ::histerija

eh sad... ::placko
::behehe
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
ccc... josh me terash na spavanje.. dooobro, idem... idem...

ma bwe, nemash frke za to sto se brinem :) rekoh ti da mi je to posao ovde na 4umu, da se brinem o zhenskoj cheljadi ::sperm
 
01.11.2005
46
0
0
www.kosovo.co.yu
Kobaja je napisao(la):
ccc... josh me terash na spavanje.. dooobro, idem... idem...

ma bwe, nemash frke za to sto se brinem :) rekoh ti da mi je to posao ovde na 4umu, da se brinem o zhenskoj cheljadi ::sperm
heh , ma shto se mene tiche ne morash da idesh , ja to za tvoje dobro ;) ja odoh :>

u jeeeee, al ti je uloga na 4umu zestoka , nema shta :) koliko uspevash u tome ? ;)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Evo ja dosao na kratko, da postujem, cisto da nema 13 odgovora (nekome je nesrecan broj)

Sta ces, uloga je uloga, takav je zivot. Neko mora i to da radi. A koliko uspevam? Pa mogu ti reci da dosta uspevam ;)
 
01.11.2005
46
0
0
www.kosovo.co.yu
Kobaja je napisao(la):
Evo ja dosao na kratko, da postujem, cisto da nema 13 odgovora (nekome je nesrecan broj)

Sta ces, uloga je uloga, takav je zivot. Neko mora i to da radi. A koliko uspevam? Pa mogu ti reci da dosta uspevam ;)
hahahah 13 :pivo
evo i ja doshla , prespavana :) u jeee kasnim na posa' :p btw, neznam ja da li tu uspeva :D
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
@doors: Kako si pogodio da mi tesko pada? Posto je istina, pa sam planirao da se zhalim upravi vodovoda.... ::histerija ::histerija ::histerija

flekitza je napisao(la):
hahahah 13 :pivo
evo i ja doshla , prespavana :) u jeee kasnim na posa' :p btw, neznam ja da li tu uspeva :D

Proveri ::super