Blizanke :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

...

08.05.2015
5
3
3
Pozdrav nemam bas problem ali nisam znao gdje da stavim temu. Danas sam primjetio nesto dosta neobicno imam feminizirani blue chesse iz dinafem-a i iz jedne sjemenke su mi izasle dvije biljke. Da su jedna pored druge imalo bi vise smisla ali se druga tek danas pojavila na drugom dijelu teglice (vidi sliku). Siguran sam da su iz iste sjemenke jel sam ih kupio 10 i imam ih 10 to jest sad 11 :) . Sad me zanima ako ste imali prijasnjih iskustava s necim takvim i mogu li ju normalno presaditi i ocekivati zensku (posto su sjemenke feminizirane).
20160425_130326-min.jpg
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Sinko, to drugo ti nije vutra, ona ne izgleda tako u startu. neki korov, vjerovatno iz zemlje, počupaj to.
 

can

27.06.2009
12
9
3
32
meni je danas iz sjemenke izbilo 2 klice, sad čekam da izađe iz zemlje i baš sam uzbuđen izgleda da po prvi put dolaze blizanke!
mislio sam da sam lud ali izgleda da to postoji http://www.growweedeasy.com/cannabis-seedling-twins

edit: oni predlažu razdvajanje u 2 zasebne posude jer jedna postane dominantna, vidjet ćemo kako će izgledat dok izađe pa ću vidit što mi je najbolje činit
 

can

27.06.2009
12
9
3
32
Hvala na prijedlogu. Tako sam i uradio, makar nisu uopće izgledale kao blizanke, jedna je mala mini i zakržljala ali sa zdravim kotiledonima a druga je znatno veća i jača ali su kotiledoni nekako zakržljali i mlohavi :D
sad ćemo pratit jel će ova mala dostić ikad ovu veliku. Ali lijepa deformacija, makar su mi i dalje neki favoriti draži koje sam doživio u uzgoju kao triploid, poliploid a najbolje od svega sredinski hemafrodizam san svakog uzgajivača :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.