Blokada emocija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.09.2018
0
1
3
25
Pozz ovdje se javljam jer imam jedan veliki problem koji dovodim u vezu sa svakodnevnim napusavanjem i po danu i navece non stop... Naime, u vezi sam neke 2 god sa djevojkom iz Mostara(ja sam iz tuzle) koju nisam siguran da li vise volim il je ne volim ko prije (ona mene voli toliko da ne vidi ni sta joj radim i kolko je nesretna sa mnom) i to traje vec par mjeseci da sam nezainteresovan i nisam dovoljno tu za nju. Kad smo skupa sve je dobro ( vidjamo se jednom mjesecno po 4-5 dana) i lijepo se slazemo sretni smo skupa i svasta smo zajedno prosli kroz ovo vrijeme. Prvih par rastanaka sa njom je bilo kobno i za mene i za nju cijeli zadnji dan naseg susreta bi plakali zajedno jer se danas u toku dana ili ujutro razilazimo i necemo se vidjeti tih mjesec dana.. i tako je to islo prvih 4-5-6 puta svaki put bi se iskidali isto tako. Zbog toga sam dobio osjecaj da sam toliko emotivno ocelicio s njom da sam je prestao voljet? I prije sam se ja i napusavao i napijao pa sam uvijek imao potrebu da joj pisem stalno i da pricamo kad dodjem kuci u kakvom god sam stanju. Neka 3-4 mjeseca vremenom to nestaje. Pocinje me smarat dopisivanje s njom ne odgovara mi se napusen sam pa otvorim poruku ostavim seen zaboravim odg ostane mi tako 2 sata ja sam s drustvom otvorim mob ona napisala 3 romana kako joj samo seenove ostavljam dobije 3 poruke od mene dnevno itd itd. I to traje mozda i vise od ta 4 mj nebitno. I tako sam zadnjih par dana u procesu prekidanja ove veze i tu se javlja problem koji povezujem s vutrom. Jesam li svjestan uopste sta radim i hocul se pokajat? Uopste ne osjetim svijest o tome da vise nikad necu vidjet ni dodirnut tu curu koju sam beskrajno volio a mozda je i sad volim al ne znam i ne mogu da spoznam to i zato se pitam da li me moze jebena vutra sjebat na tom polju da nemam pojma ni da li nekog volim nit ga dozivljavam jel zna neko za ovakve slucajeve. Inace kad sam napusen i vecina ljudi vjv sve nam je mrsko sve je slow opusteno... ali jel moguce da mi je ugasila ljubav.. ili da prestanem na neki period mozda mi se opet vrate misli o meni i mojoj djevojci koju jos uvijek mozda volim, trenutno ne mogu reci ni da ni ne jer sam totalno izgubljen i ne znam sta se desava. Upomoc
hvala!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Sine, na ovaj Sajt ljudi ponekad slučajno svrate, okliznu se o svoje svakodnevice, sapletu se o svoja bespuća...jureći neke odgovore zadese se baš ovde, sa pogrešnim pitanjem na pravom mestu.
I kad si se našao već ovde, nimalo slučajno, sa nimalo slučajnim "glupim" tinejdžerskim pitanjem, imaš jedinstvenu priliku u životu da razgovaraš sa ljudima koji su Don Kihoti svoga vremena, Alhemičari, Super Heroji...čarobnjaci iz paralelnog sveta za koji nisi ni bio svestan da postoji.
Vutra org je taj svet kroz koji možeš da prošetaš još danas, da istražuješ i sutra i do krajnjih granica svoje znatiželje...a da ti nikad ne dosadi. Čak ćeš i odgovor na svoje "glupo" tinejdžersko pitanje usput pronaći, a da ne bude i on glup kao pitanje...
Ovde je Vutra rešenje, a ne problem; ovde Vutra stimuliše ljubav, ne sputava je...
Ovde mi stvaramo Vutru i ovde nas Vutra drži zajedno kao vatra oko koje smo okupljeni u mraku, pričajući priče o suštini, slobodi i sreći...
Ostalo je na tebi :):razvaljen::
 
Poslednja izmena:

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Mozda nisi ni volio. Zaljubljenost je nesto drugo.
Ljubav ne postoji kao imenica, besmislen pojam. Stvarna je samo u glagolu, radnji. Voliti. A za to treba vremena.
Znaš one slike kad dvoje gledaju jedno u drugom u oci.To je zaljubljenost.
Kad bi se volili gledali bi u istom smjeru.
Ne znam kako je u drugim jezicima ovog podrucj, ali u hrvatskom je i kroz jezik to dobro receno- supružnici
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
koju sam beskrajno volio

Ljubav nije emocija... ljubav je stanje. To nije ushićenje. Ljubav je stanje kada si potpuno spontan. Kad govoriš, a ne znaš što ćeš reći. To što se tebi događa je sve iz uma... do ljubavi je dalek put. Ljubav nije priča, ni govor.

Ljubav je kad ležiš na kauču i pretoplo ti je nogama u čarapama. Ona se krene dizat sa kauča, a ti joj bez razmišljanja kažeš. "aj skini mi čarape kad si već doli" , ona na to kaže "a jesi retardiran" i skine ti...

Ljubav nije "sreća" , ljubav je stvarnost. Do ljubavi ćeš morat sam sebi oderat kožu puno puta... dok dođeš do onog spontanog. Na tebi je sada puno tih što žele. Jedan oće voljeti, drugi želi biti frajer, itd...

trenutno ne mogu reci ni da ni ne jer sam totalno izgubljen

Najbolje bi ti bilo da par dana ne pokušavaš zaključit... tu se događa puno toga što mi ne vidimo. Kad imaš vremena, ili na kraju dana, lezi i pokušaj biti svjesan te emocije. Nemoj je sudit šta je to, niti analizirat. Samo budi svjesan osječaja. Probaj osjetit gdje u tijelu je osjetiš. Trbuh, prsa... Kad kreneš analizirat, opet lagano izađi iz tog toka misli... probaj se opustit u tom osječaju. I tako par dana...
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Dobro trava je "kriva" sto nema vise hemije izmedju tebe i cure:fuck:.Al sta te briga imas 20god i vreme je da ludujes i upoznajes sebe :cool23: Mnogi se posle kaju za propustenim prilikama, ako ti je mladost "luda" i u starosti imas da se prisecas svega toga i uzivas jos jednom :let:
 

Uduvan

Aktivan Član
19.09.2018
140
455
63
34
Kad god sam pusti "siptara", ali onog, sa karakteristicnim smradom, iste probleme sam imao. Sta oni rade sa tim, cime prskaju. Stvarno ne znam, ali necim prskaju. Nemoguce je da svi isto smrde i tako vec 15 god koliko imam iskustva. Dosta mojih drugara je imalo slicne probleme i mi smo dosli do zakljucka da je stvar u siptaru sa karakteristinim smradom. Naravucenije, pusim samo moje proizvode ili proizvode prijatelja. Kad nema, boze moj, nije tesko biti strejt
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Sto dalje od ociju,dalje od srca...
To je normala,nema cemu se o tome komnt...
I cemu ova tema u obrazovanje? Daj malo ozbiljnosti,ako si vako nesto otvarao,trebao si nabost u drugi podforum... al vidim pukla dobrila po forumu,pa kroz mrezu prodje ovo...
Kad si vec nabo u obrazovanje,temu,onda se malo i edukuj povodom iste,na pravom si podforumu... stej haj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: masan head