Bloody Skunk by #kappkillero187

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Pozdrav Vutroljubitelji! :D
Evo me sa dnevnikom,ovo mi je ukupno 3.grow,a 2.outdoor..mislio sam se indoor odraditi,ali je prevruce pa mi se ne da grijati kucu boxom,pa neka sada priroda odradi svoje.
U outu ce biti na balkonu/terasi bas kao prije godinu dana na mom 1.growu,dakle Bloody grasa gajim na terasa :D
Imam lijepo sjecanje na 1.grow,pa nadam se da ce me i ovo razveseliti,ali da ne duljim evo neke info':
SJEME: 2x Bloody Skunk Auto (Sweet Seeds)
ZEMLJA I POSUDE: Composana (Meditarrane) ovog puta..skupa ko đavo,nije bilo moje drage TM,posude od 12l od pocetka do kraja..
GNOJIVO: standardno Plantella Cvijet
REZIM: 6,7 sati sunca,nemam brige za manjak svijetla..

To je to,prosle sam godine grow poceo tocno na isti datum kao i ovaj,11.7 malene su izasle iz zemlje,sve je proslo odlicno,Bloody je od seeda do harvesta prilicno brz 8 tjedana,ali zaokruzimo to na neka 2 i nesto mjeseca,ovdje je ljeto jako dugo i suho sve do listopada,pa je to neki razlog zasto uvijek "kasnije" pocinjem out :D
Zbog malo manje kolicine sati Sunca nemam brige kao sto sam napisao,testirao sam,odlicno je bilo prvog puta i kvaliteta i kvantiteta,u mene uvijek idu odmah u posudu,nemam naviku da presadujem,sutra ide par slika od malenih koje gledaju prva svjetla zivota,nadam se da cemo se kao i uvijek druziti i uciti skupa uz dnevnik,LET THE GROW BEGIN! Pozdrav svima :)
Bloody.jpg
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Hvala ekipa :D Sada malene malo oblaci,kisa i vjetar koce u rastu,ali mislim da ce se brzo nase drago Sunce vratiti,da mogu cesce raditi update posto vidim dobro zanimanje za ovaj strain :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Danas je DAY 8 od seeda..
Od zadnjeg update-a,sunca prakticki nije skoro ni bilo,do danas je trajao kraci jesenski šok sa kisom,vjetrom i oblacima,pa su malene minimalno napredovale,sada ih ceka kroz iduci tjedan dugotrajno suncanje jer se vraca vrijeme onakvo kako je i bilo i kako treba biti :D

Bloody1
Bloody1.jpg

Bloody2
Bloody2.jpg
Do slusanja :D