Bloody Skunk by #kappkillero187

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Final Update! :D
Danas je DAY 60 od seeda..

OBAVIJEST:
Danas je ujedno pao i HARVEST :D ,trihomi su rekli svoje,krcato mlijecnih uz dobar postotak ambera,moram opet pohvaliti Sweet Seeds koji su rekli za ovu sortu:
Indoor/Outdoor Harvest: "8 weeks from germination" koje sam tocno na 8 tjedan mogao harvestirati ali eto nisam htio odma tocno na taj dan :D,jos moram spomenuti i ovaj njihov navod:
"Height: 60-110 cm"
Bloody1 (onaj nizi) je bio 55cm visok
Bloody2(onaj visi) je bio 65cm visok
tako da su i tu jako precizni..Jedan od mojih drazih seedbankova,nikada problema s njima imaju moj :respect:.

Bloody Skunk Auto (Sweet Seeds) HARVEST
rps20160906_233306.jpg

Trenutno nemam svog proizvoda,tako da ovaj posebno iscekujem zbog toga sto nemam nista za loziti i zbog toga sto je egzoticne boje :D
Detaljnije slike ce biti kada se dobro osusi i malo iskjura..
Za kolicinu me iskreno nije briga,mislim bilo bi dobro kad bi imao sto vise:D ali sada mi je trenutno bitno da barem nesto imam :D zato i sluze autofloweri da u kracem roku dodemo do vutre :)
Budovi se suse u ormaru,dolje u dnu je mali ventic koji pusika za cirkulaciju a mislim da je temperatura sobna idealna sada oko 19-20 stupnjeva a unutra malo manje..uglavnom sve je kako treba,neka se pomalo susi :D
Ovo mi je 3.zavrseni grow,a ukupno 2.outdoor,nisam spomenuo da sam uvijek zelio imati purple sortu i evo sada je cekam :D

HVALA svim clanovima koji su se druzili samnom u ovom kratkom dnevniku,jer u svakom dodatno ucim kao grower,hvala onima koji su mi u startu pomagali da bi sada imao neko growersko znanje,da bi bez poteskoca sam izgrowao zeljeni strain :)
Smoke report ide u temu: "iskustva sa sortama".

Za kraj HVALA Vutri.org sto postoji i sto nam nudi da razglabamo,razmjenjujemo znanje,vodimo dnevnike i ucimo sve u vezi nase najdraze biljke :) budemo se druzili opet u nekim novim avanturama :D

Dnevnik moze u zavrsene ;)

PEACE
:vutra:
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Bro 56 dana od seeda do harvesta,bio 60 ti dan,pogledao trihome i i rekli su svoje ;)
Ako si primjetio nesto sam ja u nekom update-u pobrkao koji je dan,naime izasli su u julu mislim oko 8-mog ili 9-0g i eto od tada zbrajaj ;)
Opet govorim da Sweet Seeds imaju prebrze autose :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Hvala ti za grow :) ali bro imas 1 post danas si pridruzen i vec te zanima kolicina,umjesto osnovnih informacija na forumu,nisam dobio nesto previse kao sto vidis na slici,naravno to je do growera i do drugih faktora,ali ako te zanima ovaj strain za valjanje na ulici onda ti ga ne bih preporucio,prilicno su low yielderi,ali mozda i grijesim ;)
Peace :joint2: