Bloody Skunk by #kappkillero187

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Mali ispravak>na zadnjem update-u trebao je biti DAY 16 a ne DAY 18 od seeda,nesto sam ja slucajno pobrkao :D

Uglavnom danas je DAY 22 od seeda..
Pistile izlaze,bas sam mjerio bezveze visinu i bas su 22cm obe visoke :)
Sve je dobro s biljozama,neka one vegetiraju jos i formiraju se pa neka krene cvjetanje kad bude vrijeme,a jos se ne zuri :D

Bloody1
Bloody1.jpg
Bloody1..jpg

Bloody2
Bloody2.jpg
Bloody2..jpg
Do slusanja :D
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Danas je DAY 26 od seeda..

OBAVIJEST!
Ovo mi je jedan od najsretnijih dana u grow karijeri,oba Bloodya su povukli purple nijansu flowera :D:D,ALI cini mi se da cu Bloodye zvati do kraja growa "Shorty" jer su formirale obe main top na oko 40cm eyessss:

Neznam kako su ostale niske,ali dobro meni najbitnije da ce biti purple :)
Sutra pocinjem sa pola doze Plantelle za cvijetanje,pa nadam se da ce sve ici kako treba :D

Bloody1-Bloody2
Blood1&Bloody2.jpg

Purple
PurpleFlower.jpg

Purple Detail
Flower.jpg

Katastrofa kamera za detalje,ali bitno da se nesto vidi :D
Pozdrav!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Ovo mi je jedan od najsretnijih dana u grow karijeri,oba Bloodya su povukli purple nijansu flowera
hehe, vidi bro, sitnice cine zivot, ako naucis da uzivas u njima neverovatno kako zivot bude bogat. sretno dalje, imas klasican feno i nek te boje dizu pre nego sto zapalis. jesu niske al tokom cvetanja moz da izvuces preko 100% od trenutne visine, dalje je do tebe. all the best, nice strain
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Danas je DAY 32 od seeda..
Opet nazalost lose vrijeme zareda 3,4 dana zaredom pa Bloodyji nemogu u normalnom ritmu piciti dalje,malo sporije idu sa cvjetanjem,ali mislim da ce ih sutra prva i full doza plantelle cvijet oraspoloziti!
Vrijeme je dosta kaskalo u vege fazi,slabo su se stretchale sa strane,dosta su mrsave pa me to malo razocaralo,ali takva je priroda i takav je zivot,pa idemo dalje :)
Imat ce oni svoj popravni u Indooru :D

Bloody1-Bloody2
Bl1Bl2.jpg
Bloody.jpg

Purple
Purple.jpg
Do slusanja :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Haha pa nije do tebe, do genetike je. Ove sorte nista ne valjaju. Bar te sjemenke koje si ti dobio. Previse ima ruderalisa u sebi. Da nema ljubicastu boju i da je vidim vani napolju zakleo bih se da je to industrijska konoplja. Bas loseee.
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Tako je kako je..
Stipe,na istom mjestu prosle godine sam imao Herer Autose pa su razvili vise bocnih grana nego u Indooru kad sam imao,prosle godine nije dana palo kise,a ove godine svako malo..idemo dalje eyessss:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Desava se. I meni se desilo to sa automatima. Oni koji nisu imali direkt sunca na pocetku su zavrsile ko male baseball palice :) bez ijedne bocne grane.
Bas tak, idemo dalje ;)
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Danas je DAY 38 od seeda..
Svako drugo zalijevanje ide gnojenje od sada,malo se pojacavaju sitni hedovi,jedan od Bloodya se cak stretchao na par grana dole nize :D

Nevjerojatan miris ima Bloody,to me odusevljava,vec je krcat trihomima malo sam gledao vec sada ima jako puno mlijecnih,uglavnom jedva cekam taj mini slatki harvest :D

Bloody1-Bloody2
B1.jpg
B2.jpg

Purple
B.jpg
Do slusanja :D
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Update!
Danas (kao ponedjeljak) je DAY 52 od seeda..

OBAVIJEST!
Nema vise prehrane za biljoze,nekidan je pao FLUSH za oba Bloodya :D
Presretan sam trenutnim izgledom hedova,malo gledao trihome sa Microm ima pretezno mlijecnih,sa manjim udjelom ambera,i jos manjim udjelom prozirnih,mogu reci da su Sweet Seeds najtocniji sa datumom prognoze harvesta,mislim da onda necu jos puno cekati da odu pod noz :D:D

Bloody1-Bloody2
CKR..jpg
BLD..jpg

:p
CKR.jpg
BL.jpg
BLD.jpg
Do slusanja ekipa :D