Blue Amnesia XXL auto grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.05.2012
178
169
43
39
Evo slika. Malo su lošije i nažalost nema close up-a ali s obzirom da je slikano na +300°C i u žurbi, bolje išta nego ništa. Slikane su 2 biljke od 3, treća je prilikom slikavanja ispala totalno bijela slika, ne znam ni sam kako.

Ta treća još uvijek stvara tu i tamo bijele dlačice, ali s nje sam skinuo jedan vrh za probu, maloprije otriman i stavljen na adekvatno sušenje par dana. Ta treća je ujedno i FIM-ana.
 

Prilozi

  • 10.JPG
    10.JPG
    391,2 KB · Pregleda: 867
  • 12.JPG
    12.JPG
    515,4 KB · Pregleda: 877
  • 11.JPG
    11.JPG
    528,4 KB · Pregleda: 855
04.05.2012
178
169
43
39
Slike harvesta i kuglica hasha dobivena od trima :)

Slike nisu neke, al nemam ništa drugo za slikat, pa bolje išta nego ništa. Dnevnik može u završene što se mene tiče već danas, a ako odlučim završit 4 komada Auto Bubble-a koji su stari 12-15 dana, otvorim novi dnevnik.

Nije mi jasno još uvijek zašto, ali FIM-ana biljka ima daleko najtvrđe cvitove, a nekako je izgledala da bi je trebalo pustit duže od ostale dvije. Na svim biljkama calyxi izgledaju kao zrna, i takve cvjetove još nisam vidio. Svaki nekako na svoju stranu se izvija, a složeni kao bobica na bobicu.

Definitivno automatik koji se isplati probat po meni, i ima veliki potencijal ako se ne zezne, kao što sam ga ja zeznuo pa nisam presadio na vrijeme nego oduljio to na 2 tjedna skoro.

Slike:
1234567.JPG 123.JPG 1234.JPG 12345.JPG 123456.JPG
 
04.05.2012
178
169
43
39
Hvala društvo :D

Smoke report je za sad samo temeljen na jednom uzorku koji je ubran prije 5 dana, sa fim-ane biljke, i baš je all around smoke.

Nit zakucava, nit te digne. Nekako najbolje od obe strane. Ako oćeš nešto radit, možeš, super je zajebancija, može se komunicirat normalno, a opet, ako oćeš spavat, opustit se uz film i zaspat, može se. High dolazi polako, dim koji je samo osušen koji dan jako ugodan za pušit i ne para grlo. O okusu i mirisu konkretno još ništa ne mogu reć, al rezime je da je stvarno dobar strain za nekoga ko voli i indice i sative, jer može izabrat što će radit, opuštat se, il ipak malo bit aktivan.

S obzirom da su sve 3 biljke različite "konfiguracije" cvjetova, mislim da će za sve 3 bit različit smoke report :)

Lazarus - Bubble je od Female Seeds, i u paketu od 10xAuto Bubble sam dobio 21 sjemenku, 4 su stavljene na klijanje, i sve 4 su proklijale :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Dobro su te počastili.:thumb: Moja žvaka je od 00 seeds i uskoro ide pod nož. Lijepo i blago miriše. Nije loš strain, ali nisam ni pretjerano zadovoljan brzinom rasta i punjenjem cvijetova. Vidjet ćemo kakav će biti rad.;) Sve u svemu sretno!
 
04.05.2012
178
169
43
39
Ja sam našao sam jedan grow report Bubble-a od Female Seedsa, 2x600 watti indoor je uzgoj bio, i lik je na 10 komada dobio 40ak unci, što je ako se ne varam blizu kilo. Kad bi na njih 4 dobio 150ak grama, bio bi više nego zadovoljan, iako ne očekivam previše zbog smanjivanja sunčanih sati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
08.09.2013
27
22
8
Svaka čast! :clap::Nego pitao bih te,odakle naručuješ sjemenke? Stalno želim naručiti auto sjemenke za indoor, ali me je uvijek bilo strah zbog sigurnosti, a i bile su strane stranice. I koliko brzo stignu menke :wave:
 
30.05.2019
9
8
3
33
E za outdoor najbolje je lepo gnojiti sa koprivom cak i prehrana preko lista bice najbolje prehranjena a posle kidalica kada je udahnete nov sam ovde dosta sam radio vanjski jedino sto imam problem ne znam kako da narucim seme iz srbije sam pozz