Blue amnesia xxl auto i Bloody skunk auto 150w hps by Lauba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Dobar dan vutrašice i vutraši.:):vutra::respect:
Evo da i ovdje napišem završni osvrt pa da i ovaj dnevik ide u završene.

Prvo da počnem sa Bloody skunkom auto
Uz sve probleme koje sam imao ok je i ispo na kraju,a u početku su ga napala neka gamad tak da nije normalno krenuo dok nisam ispro sav korijen i presadio u novu zemlju,pa poslje napad paukova koji je uspiješno obranjen sa smc-om.Mala bioza kao kak je neko napiso u dnevniku,ne grana se baš najbolje.Pošto je bio u čošku nije ni mogao dat pun potencijal.Miris onako klasični skunki smel,okus mi vuće na livadno cijeće i zemlju i može se duvat preko dana pošto nije baš neki stoner.Vrhovi onako pufasti.Prinos je onako baš simboličan nekih 15ak grama odokativno i s tim da nije poljubičasti.Ocijena 5/10.:confused:
DSCI0781.JPG

Blue amnesia xxl auto
E ovo je sasvim druga priča od predhodnice.Bioza teška za uzgajat i oboružajte se strpljenje pošto če vam trebatJa sam radio super toping i pokazalo se odlično,al je bioza zbog toga prerasla box tako da budite oprezni pri odabiru treninga.Raste ko đubre i isto tak se i grana.Ne voli baš previše gnojiva tak da oprezno kaj se toga tiče.Miriši na voče neki mix al brutalan mix,okus isto neki vočkasti dok je rad perverzija.KAd god spalite pljugu fino vas izvoza stim da je u glavi kaos dok je tijelo superiška,možete kaj hočete,al se znam zbunit i zaboravit po kaj sam krenuo.Ugl svaka preporuka! @No Joke hvala na tvome inspiracijskom smoke reportu koji me natjero da piknem ovu biozi:clap:::respect:.Ocijena 9/10.:thumb:
DSCI0780.JPG

To bi bilo to od mene za ovu avanturu.Htio bi se zahvalit svima koji su sudjelovali svojim prisustvom u ovom dnevniku.Vidimo se ubrzo sa novim ljetnim grovom al ovaj put samo jedan dnevnik ide pa makar bila oba boxa u pogonu u što sumnjam al u ovom hobiju se nikad nezna šta če se izdešavat!Do idučeg ostanite zdravi,veseli i naduvani i nek vam je sretno svima u out sezoni.::sex:::):razvaljen::::ludak:::wave::respect::thumb:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Isto sam imao blody skunk i nezz jel bilo 20g na njoj..a dim mi uopće nije nesto posebno ,pa kad zbrojim sve ,mislim da se ne isplati gubit prostor i vrijeme.
Evo da ti i ovdje skinem kapu, 2 dnevnika,svaka cast, ti kao i ja, krenuli jako nadoknaditi sve ove godine bez dnevnika
:):clap:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Da vratimo ovo nagomilano znanje za buduče naraštaje:djede::respect:!Ma skunk niš posebno:watch:,ovak malo za zahebanciju al sam se nado da bu dobio boju,al izgleda da niš bez ::poguzi::!:D
 
16.09.2018
0
0
3
52
34.DAN Amnesia i 13.DAN Bloody skunk
Dobra večer i veliki pozdrav :rolleyes:i :vutra:!Došlo je vrijeme za novi update:kafa:!Situacija je sve ukupno super:thumb:.Bloody ide po malo dok mu starija drugarica piči ko blesava i još nije stala sa rastom:gled:!Bloody je danas presađen i zaliven sa nekih 3-4 dcl vode 6.7Ph.Malo mu je ostalo sljepljenih korijenčića za čašicu tak da bu mo vidli kad bu se oporavio tak da mislim da bu ona mini ispala na kraju!:bocni:: Ugl on mi je nekako pre mali za 13.dan al koliko da neka da,ja se nebum bunio!:cool:Amnesiu moram zaljevat svaki drugi dan,pije ko blesava,alkoholičarka stara:banana123:!Prošli put je dobila 2ml guano grow i 1ml guano blum dok će sad bit zalivena sa 2ml growa,2ml blooma i 1ml top maxa.Sad mi je malo žao što ju nisam samu stavio u box,al čovijek uči dok je živ tak da bu idući put sama pa da vidimo šta onda može:djede:!E da njoj sam isto cijelo vrijeme štimo ph od 6.5-6.7!Lijepo se rascvala,sad sam molim boga da stane sa rastom i da krene sa bubanjem na najjačeeyessss:!E da i nikak da stigne još jedan vent na štipaljku onaj crni!:fuck:
Napomena:početnici,obavezno autose stavljajte u finalni pot i pazite sa amneziom jer ispadne čudovište da vam ne pojede djecu tokom spavanja!:djede:smiley9934
Evo i nekih slikica da ne mlatim praznu slamu!::listomahanje::

Bloody skunk
Pogledajte prilog 205301Pogledajte prilog 205302Pogledajte prilog 205304Pogledajte prilog 205305

Blue amnesia
Pogledajte prilog 205303Pogledajte prilog 205307Pogledajte prilog 205308Pogledajte prilog 205309Pogledajte prilog 205310Pogledajte prilog 205312

Evo i grane(grančice) od kotiledona:D
Pogledajte prilog 205311 bit će i na njoj za neku lajticu::lulamira::

I zajedno u boxu :sun2:
Pogledajte prilog 205313Pogledajte prilog 205314
Sugestije,kritike i komentari uvijek dobro došli.
Do idučeg javljanja ostanite zdravi i thc pozitivni!::banjahanje:::rasta:::lulamira::::listomahanje:::wave:
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pozz zanima me kako si prošao s amnessiom i koliko si dobio od nje?
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Mozda je glupo pitanje, ali nisam upucen previse u indooru i jbg :D
Visina je 100, ali jel je to cista visina za biljke ili je 100 box uopsteno, plus sto ima svetlo i samim tim manji prostor za biljke? Planiram da pravim neki stealth box, a planirao sam skroz iste dimenzije pa pitam, poz. :)