Blue Cheese x2 CFL 144w. Treća sreća.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@bigeskalibur gle tek sam ga krenuo testirati pa ovo uzmi sa rezervom.
Sinoć sam upogonijo taj moj vlagogrijator.
Stavio sam sinoć akvarijski grijač od 50w i stavio mu termostat na najače. (to on ima na sebi samo odvrneš kol'ko oš)
Znači nekih 34 stupnja on grije po skali na njemu.
Ali u malu teglicu 750 grama više ni nema od kile (možda nikad nije ni bilo)
Isključio grijator na sijalicu od 60w
znači samo vlagrijator grijao neloše i dizao vlagu. ali nedovoljno. za ideal od 27/60
I za noć je izgubio oko 2 prsta vode iz te male teglice.
Jutros stavio u veliku teglu oko 2 kg. i evo sad gledam vlaga 37 temperatura 25
slabo .
Sa manjom teglom bolja vlaga doslovno vidim kako kuva voda u njoj.
Znači fali malo i da ne zaboravim to sve pod svijetlima.
Još ću pratiti ali izgleda moraću za večeras dodati neku malu sijalicu 20 w.
Jer u oba slučaja temp, je ista ali vlaga iz velike tegle je dosta slabija.
Vjerujem da ako bi sad kupovao grijač uzeo bi jači za mali box. i da bi bio za sve ok.

P.s. niko nije primjetio da fali folija u boxu :thumb::thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
a šta da ti kažem drug moj, @1310 to su male tajne velikih majstora.
Svjedok si živi novim prekretnicama kako u domaćem a tako i u svjetskom Growanju.
Nisi jedini koji se češka iza uva eee. :cool::cool::cool::cool:
Neg' ak imadeš vagnu provjeri koliko ti kaže za upaljač ko sa slike
da vidim jesu me drugovi kinezi sjebali i za koliko!!! :udarac::udarac::udarac::udarac::udarac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Želim biti više od promatrača , želim da me povijest pamti kao sudionika ovog kozmoloskog događaja , onaj što je upaljače vagao!
IMG_20161203_044323.jpg stari upaljač , s vrlo malo plina :)
IMG_20161203_044347.jpg novi upaljač , full tank :p
IMG_20161203_044401.jpg hm, počeo je new age, nova matematika sada vrijedi :D
fakat se Češkam iza lijevog uha, veliš nisam jedini, hm (po drugi put se čudim )
Nema drugova u kini, zadnjeg mao pojeo jos u vrijeme kulturno-umjetnickog uzdizanja, mao-ling, mislim da ima neke veze sa main liningom ili je to slučajna slučajnost , :whato:: , taj sleng nikako da shvatim, kako ti stojiš sa kineskim :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Vaša će imena biti zlatni slovima ukesana odma ispod moje statue u prirodnoj veličini.
Tvoj upaljač @1310 će tražiti da služi kao pramjera za baždiranje vage, a i cigaru ako te budu tražili @hazeri nije to da zapale već trče kući pa namještaju vage.
Ja sam zabuco teme, u drugi dnevnik stavio slike svoje vagne. :fuck:
Krivi su modovi, što onu nisu prebacili u završene, sabotiraju mi rad,namjerno zbunjuju.
Pa ispada da ja tu nešt' bucam pod djelovanjem opojne biljke zvane marijuana.
A ja moram da testiram i to, takav mi posao. :cool:
Odo ja u trgovinu da kupim ljepak, da foliju zaljepim, uz sjeme sam kupio i neku foliju tj. nije folija već najlon sa jedne strane crn sa druge bijeli. Zaljepio komadić za probu sa neostikom. dali će da drži i dali će da progara. testing,testing.
@1310 jel taj tvoj "bic" opaljivač veliki ili mali? ja imam takav ali mali..mislim upaljač.
evo slija:
najlon
IMG_20161203_083839.jpg
opaljivači
IMG_20161203_084454.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Oprostite društvo, imao sam gadnih zdravstvenih problema, prvo stara, mi zapela u bolnicu poslije ja. Jasno nikom nisam smio reći za biljke. Pa kada sam došao kući i uspio ustati iz kreveta, one su jasno propale. već su i "odkurjane" onako u ormariću. Bilo je za zapaliti ali slabo nešto. No sutra bi trebale stići Auto Grape Muerto Feminised 3kom b.f.
pa ću krenuti opet. Malo se trebam i prisjetiti svega. Tražio sam ovu temu u nedovršenim kad ona još stoji,,,, Uglavnom boxić sam sredio osvježio. dodao još cfl-eki. Pa ćemo u nove radne pobjede.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Bitno da je sve ok sada.Polako i strpljivo,jel menjas naslov u dnevniku ,posto vidim menjas strajn ili otvaras novi dnevnik.Sta god da uradis pratim tvoj rad to je sigurno...;):spliff::popcorn:::joint2::joint2::respect:
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
@bigeskalibur hvala. ide novi dnevnik nema smisla ovaj više. :(
evo sam poranio očekujem dostavu. (Javili su mi da su poslali)
@1310 druže moj falio si mi moram pogledati tvoje dnevnike, kako si ti ono radio nebi me čudilo ni da je postala vremenska kapsula a ne box :thumb:
Jučer sam obišao lokalne tgrovine u potrazi za zemljom, sve neki "Poljoposavec", "Aro substrat" itd....Moj auto je ostao neregistriran. Nisam mogao nikog tražiti da me vozi okolo da tražim zemlju, svima bi bilo čudno od toliko zemlje ja baš tražim "neke posebne" pa sam naručio online Terra Brill zemlju i napokon PH tester. te neko gnjojivo za cvijetanje. Početi ću novi dnevnik sa svim detaljima od klijanja... znam da to baš i nije uobičajeno. Ali znate me :fuck:
Tako da ovaj može u završene tj. nedovršene/ propale.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hehe i ti meni, sreću i zdravlja želim!
Jedva čekam da startas, haha, već mi je smiješno i veselo. smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor