Blue Disel, Red Poison i Somango - outdor (and more) by napalm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Sretan grow i od mene,ja cu jos 15-tak dana pricekat,ali isto cu ih 2 tjedna drzat pod lampom.:thumb:
 
18.09.2014
136
96
43
Ja imam red poison u indooru sad mu je cca 30i plus dan od sjemenke i mohu rec da imam oscilacije u temperaturi ali za sada mi je on najbolji adut red poison najbolje napreduje i izgleda za sad a u boxu su mi jos ak royal i bloody skunk svi auto...sretno za out pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: napalm
17.06.2015
142
137
43
Hvala svima na lijepim željama ;)
Ima neko da je uzgajao Red Poison? Dobro bi mi došlo nekvo iskustvo, pošto je biljka dosta osjetljiva na promjenu temperature.
Ja sam sad prije nekih 15 dana završio svoj grow, 5 Red P. jednoj sam jednu granu tretirao sa srebrom i pustio da se sve opraše tako da sad imam oko 2000 menki :p i da meni od klijanja do berbe proteklo je 90+ dana. Mislim da se cvijetanje produžilo jer su se oprašile 45 ili 50 dan a navodno bude gotov grow za 60 dana i ako treba bar 30 dana da menke sazriju to je to.
BTW od 5 nijedna nije bila Red kao na slikama ustvari 2 povukle skroz na zeleno ostale tamno sa crvenim. Jedna topirana metodom by senf ili ćili , chili , nemam pojma kako se lik zove :p , i umjesto 3 ja sam dobio 4 grane i urod je veći oko 15-20 gr.. Moj grow je bio pod hps dual 400w i dobio sam preko pola k. suhog od 4 red p. 5 je bio za "čopanje" jer sam bio ostao bez marihuane.
Uzgoj pod lampom je bio 24/7 temperatura je bila od 26 pa i do 32 , vlaga u vrijeme vege. je bila 55-60 a kasnije 40-45.
posuda je bila 20l ali stane 22l, mjerio.
zemla potgrond h pomješana sa oko 3l perlita
ph česmovača 7.3 - idealna kombinacija sa potgrond h + lampa + autos+ 20l pot
plantela cvijet

Prvih 45 dana ni jednom nije gnojeno kasnije 4-5 puta po ful dozom plantela cvijet, jedan čep,15 ml na 2 litre i 2l na pot od 20l taman.
Ph sam išao ko fol na početku korigovati (samo na jednoj je bio spuštan) pa sam je bio sje. jedva se oporavila.
Moj savjet je mojne koplikovati i to je to.
Moje su bile u sobi do mene pa opet je znalo proći po 5 dana da ih ne pogledam.

Nemoj pušiti preko dana da ne bi sletio u kanal ko moj prika. Ovo je za kreveta.
 

Prilozi

  • Red Poison Auto.jpg
    Red Poison Auto.jpg
    133,9 KB · Pregleda: 114
Poslednja izmena:

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Red Poison od početka je imao problem, mislim da je stvar u sjemenju. (iskusniji može nekvo mišljenje)

Evo slika početka R.P:
DSC_0006.jpg
-slikano nakon flusha

Uglavnom biljka se uspjela izvući. Od 3 sjemenke R.P. dvije su uspjele.

BTW: Biljke su još pod vegetacijom, nisam imao vremena ovaj tjedan (plan mi je bio početak travnja)... narasle su 20-30 cm, od treninga su samo topirane... slike će bit kad presadim vanka.
 

Prilozi

  • DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    283,8 KB · Pregleda: 20