Blue dream,LED Hans 180 w by hazeri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pozdrav ekipi!:thumb::thumb::thumb:
Godisnji odmor je zavrsio,tegle su napunjene i sada se mogu posvetiti jednoj foto biljci,carolijama koje dobivamo sa sadnjom.Odlucio sam se za sortu Blue dream jer zelim nesto dobro sto mogu pusiti preko dana,a da nisam zakucan u kaucu.Tako da mozemo krenuti;

images.jpg BLUE DREAM
20160906_154259.jpg 20160906_154344.jpg Breeder-Humboldt seeds

images.png Blue dream je sativa dominant hibrid krizan sa Bluberry indica i Silver haze(80% sativa,20% indica) sa 18 % thc-a.Jako dobra sorta u medicinske svrhe protiv boli,depresije pa cak i kod menstrualnih bolova u zena.Dnevna sorta koja daje energiju i budi kreativnost,bas tako nesto trazim i siguran sam da ce mi ova sorta pruziti trazeno.;)
Vrijeme cvijetanja je izmedu 60 i 70 dana,vege cu udariti 30 dana.Sto se treninga tice ako budem radio onda ce to biti scrog jer tada biljka dobiva pun potencijal od Hansa.Ako ne onda lst.Topiranje obavezno.

Sada malo o opremi;
Sator-HOMEbox ambient 80*80*160 PAR+
Rasvijeta-LED panel Hans 180 wati(vegetacija,cvijetanje) index.jpg
Ventilacija-turbina Prima klima 280 m3/h,ventilator BLT box fan za rasprsivanje zraka,ulaz pasivan
Filter-Prima klima coco ECO
Potovi-autopot sistem sa tankom od 100 litara i potom od 15 litara
Dodatna oprema-higrometar,termometar,IC termometar,ovlazivac zraka,timer

Supstrat-Plagron cocos premium
Humus kalifornijskih glista +glinene kuglice Plagron puebles(konj koji pobjeduje se ne mjenja)

Gnojiva-Bio tabs(orgatrex,bactrex,microtex,startrex,boom boom sprej,bio tablete)
Melasa(vegatacija jednom,cvijetanje na pocetku i finalno zaljevanje)
Epson sol(po potrebi)
Vodu necu korigirati jer je ovo organsko gnojivo koje ne trazi korigiranje.

Sjeme sam stavio u vlazan papir jucer 06.09 tako da ce danas ili najkasnije sutra kada klica proviri ici u potove od tri litre negdje 10,15 dana pa u finalne potove.
Eto ljudi,to bi bio uvod u novi led grow.Prvi update ce biti za sedam dana i tako nekako cemo pratiti dnevnik,svakih sedam,deset dana ili ako nesto iskrsne.Sve kritike,pohvale,zapazanje..itd su prihvatljive i ocekivane.Jos jednom hvala svima koji pratite!
Pa...poletimo!:spliff: :vutra:
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ajde da i Blue Dream vidim malo na forumu. Je da je komercijalan ali je dobra biljka. Moj sljedeći grow je isto Blue Dream sa još dvi CBD sorte. Iako se neki ljudi žale na preveliku raznolikost fenotipova.

U svakom slučaju sretno hazeri, sa zadovoljstvom pratim Blue Dream-organic-led grow :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Hvala ljudi!:):)
Drug,dobri smo,pm..i sve ali nemoj umanjenice,molim te.:thumb:

Blader-citao sam da ima tri razlicita fenotipa ali da je ovaj sativasti najzastupljeniji.Kako god,sorta sa puno respekta u Americi.:thumb:

D&m-hebiga nemore samo automati,moramo siriti vidike,treninge,sorte..ma samo neka je kvalitetan dim i relaksacija koje nudi sadenje drage nam biljke.;):thumb:
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretno sa plavim snom,zivio hans da vidimo sto moze ovaj panel.. Sretno dalje fali ti pokoja fotka jos boxa i tak to.. :thumb: :D:D :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Otkad sam popusio svoj Blue Dream imam ga želju ponovo posadit i za mjesec ce se valjda i to ostvarit. Čudno mi je bilo kako nitko na forumu nije probao. Pa pomislio možda ljudi ne vole popularne sorte, dok je mene privukao taj antianxiaty aspekt i relaxing-creative, a i urod s obzirom na ograničen prostor.

Sry na spamu hazeri :oops:... :thumb:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma samo pisi drug,dok je god tema oko uzgoja i sorte nema spama.Bas iz tih razloga sam uzeo ovu sortu.Kuci imam 8 različitih sorti i sve me zakucavanju opasno.Volim ja to;)ali hoću nešto za preko dana,a Plavi kotira visoko u Americi po karakteristikama koje si naveo.:):thumb:
Edit;da,znam da nije nitko dokumentirao uzgoj pa sam zato ja uzeo taj posao..he,he...sa gustom!